PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford Focus Ti-VCT Titanyum Otomatik LPG li

outlife
16/05/2014, 12:14
Arkadaşlar bugün itibari ile puntomu satmış bulunmaktayım. Üzüldüm mü kesinlikle. çok üzüldüm. hem ilk gözağrımdı, hem ilk tecrübelerim hemde hayatımın önemli zamanlarına şahitlik etti. duygusal bir bağ vardı aramızda. Ve acilen araç almam gerek. en azından önümüzdeki hafta sonu cumaya kadar.

Aşağıda linkini vereceğim araç. Ford focus Ti-VCT Titanyum donanımlı Powershift şanzımanlı LPG li kendi modelinin fullü.

Daha önce bu model focus kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

İlan Linki: Ford Focus 1.6 Ti-VCT Titanium 2011 Model 37.750 TL Galeriden satılık ikinci el Füme renk - 164487202 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-model-focus-full-plusful-hatasiz-164487202/detay/)

Arrest
16/05/2014, 12:22
Hayirli olsun abi

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

Misafir047
16/05/2014, 13:00
Galeriden satılıyorsa bence uzak dur tecrübeyle sabittir

Evren_c
16/05/2014, 13:31
Ben Focus'ları çok beğeniyorum. Sanırım herkes kaliteli, konforlu bir araç olduğu konusunda hemfikirdir. Yalnız galeriden alma konusunda benim de şüphelerim var. Ben olsam sahibinden alırdım. Hayırlısı olsun.

Honor COOPER
16/05/2014, 13:35
Bu araç hiç yazılan kondisyonda gözükmüyor buradan.

crauser34
16/05/2014, 14:04
istanbul bagcilar dusundurucu hemde galeri hic isim olmaz bence uzak dur bir kere gittim bagcilara tum arabalarda en dusuk 4 parca boya vardi degisenleri sormuyorum bile bir arac vardi arac daha 7 bin km adama boya var mi diyorum yan tarafi full boya diyor saka gibi :)

eexelanss
16/05/2014, 14:17
şimdiden hayırlı olsun..
yalnız alacağın araç hakkında eklemek istediğim birşey var.. focus Ti-VCT motorların lpg ile hemen olmasa bile uzun vadede problemli olduğunu okudum hep.. Sebebi ise subap yapılarının zayıf olması.. Lpg benzine göre daha yüksek ısıda yandığı için İlerleyen zamanlarda subap erimesi çok yaşanıyor bu araçlarda (lpg ile) Aynı şekilde insignia, qashqai v.b araçlarda bunlardan bir kaçı..

cdogu
16/05/2014, 15:41
şimdiden hayırlı olsun..
yalnız alacağın araç hakkında eklemek istediğim birşey var.. focus Ti-VCT motorların lpg ile hemen olmasa bile uzun vadede problemli olduğunu okudum hep.. Sebebi ise subap yapılarının zayıf olması.. Lpg benzine göre daha yüksek ısıda yandığı için İlerleyen zamanlarda subap erimesi çok yaşanıyor bu araçlarda (lpg ile) Aynı şekilde insignia, qashqai v.b araçlarda bunlardan bir kaçı..

Ben Qashqai dizel kullanıyorum. Nissan platformlarına da üyeyim ama hiç böyle bir şikayetle karşılaşmadım. Qashqai'nin motoru LPG ile en az Fire motor kadar uyumlu.

Ergin abi,Yengemin arabasının koyusu ve benzinlisi,kalan her şey neredeyse aynı.. İç mekan sana bir garip gelecek bindiğinde. Sanki dimdik bir duvar varmış gibi hissedeceksin. Bu kasadaki nedense öyle. Ama araç çok güzel gidiyor. Ben sana TDCi tavsiye ederim. Hem dizel olmasından ötürü daha az yakar,performansı da tatmin eder. Galeri konusunda emin değilim,bir daha düşün derim.

kulturlu
16/05/2014, 16:59
Kesinlikle galeriden alma derim. Bir defa yanaştım, Allah kurtardı.

OzzY
17/05/2014, 02:41
bu araç powershift değil, tork konvertörlü. bu kasada powershift yok.
ayrıca bu kasayı pek tanımıyorum ama X pakette yok, FULL değil yani.

Biraz daha koyup yeni kasa bakın derim,
Ford Focus 1.6 Ti-VCT Style 2012 Model 42.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk - 158243144 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-312-auto-ford-focus-styl-lpg-otomatik-158243144/detay)
-ilan örnektir-

Birde genel olarak fiyatlar uçmuş yahu, 2012 Temmuzda sıfır titanium powershift focus koç indirimli 48500dü. Şuan bu paraya 2.eli yok, şaka gibi.

speedy_16
17/05/2014, 13:28
verilen linkteki bu kasa focus ta power shift sanzıman yok diye biliyorum bunun üst kasasıyla geldi o sanzıman.

Evren_c
17/05/2014, 14:01
Doğru diyorsunuz powershift yok diye biliyorum ben de.