PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Yardim :)

Shiva91
10/05/2014, 01:01
Selamlar herkeze. Arkadaslar punto almaya karar verdim 2 - 3 haftadir arayis icindeyim benzinlimi dizel mi bir turlu karar veremedim. Ankara'da yasamaktayim cevredende temiz bir dizel arac bulamadim zaten benzinli araclara yonelmeye basladim etraftan duydugum kadariyla hatta oyle demeyimde soylentilere bakarak benzinlilerden memnun yok gibi hep bir kotuleme vs... kullanan arkadaslara soruyorum g.punto 1.4 fire dinamic almayi dusunuyorm gayet hosuma giden araclarda buldum ne onerirsiniz bana benzinlileri kullanislimidir performans olsun parca olsun sikntilari olsun varmidir asli bunlarin alirken nelere dikkat etmeliyiz. Tskkurlrr simdiden iyi forumlar...

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

halils2
10/05/2014, 01:11
Dinamik, active göre oldukça doludur. Dijital klima, sis farı, alaşım jant gibi özellikler mevcut. Motor konusunda fire motor 77 hp lik güç üretir. Vites oranları kısadır seridir ama 120 nin üstünde 4000 d/dk ile gider. ş.içi için idela ama uzun yolda ekonomi yapmak istersen 80 civarı gitmen gerek. Motor konusundan çok ölü bir motor değil ama bazen tatmin etmiyor. Lpg ye çok uyumludur sıkıntı çıkartmaz. 4bin devirin üstüne lpgde nazlanır ama benzinde devirlenmesi iyi. Çok bir şey beklememeniz gerek performanslı olsun istiyorsanız tjet veya starjet almanızı tavsiye ederim.

Shiva91
13/05/2014, 16:04
Halen ariyorum bir kac arac baktim g.pnto 1.3 M.JET Bulamadim halen

GT-I9300 cihazımdan gönderildi