PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HGS ile ilgili ?

CMasteR
09/05/2014, 21:05
Merhaba.
14.04.2014 Tarihinde araç satışını üzerime aldım ve haliyle HGS aldım.
Sorunum şudur ki ben aracın noter satışını almadan önce eski sahibi kaçak geçiş yapmış 2 kere nisan ayının 1 ve 8 inde. Araç muayeneye girdiği zaman sıkıntı olurmu olmazmı bunu öğrenmek istiyorum.
Karayollarını aradım borç eski sahibini ilgilendirir muayenede bir sıkıntı olmaz dedi.
Daha öncesinde Tuvturk'u aradım plaka girildiğinde kesinlikle hiçbir borç olmaması lazım yoksa araç muayeneye giremez dedi.
herkes ayrı telden çalıyor anlamadım gitti bilen birileri yardımcı olabilir mi :)

tayfux
09/05/2014, 22:27
benim anlamadığım nokta arabanın cezası varken siz nasıl satış aldınız ki noterde çıkması lazım? o zaman sistemler farklı çalışıyor..

CMasteR
09/05/2014, 22:28
benim anlamadığım nokta arabanın cezası varken siz nasıl satış aldınız ki noterde çıkması lazım? o zaman sistemler farklı çalışıyor..

ceza kaçak geçiş işte ben ogün akşam ucu ucuna satışı aldım sonra gittim shell istasyonundan hgs etiketi aldım. Adamın kaçak geçtikleri benim bakiyemden düşmüş bende itiraz ettim bakiyem geri yüklendi ama sorgulamada kaçak geçiş görünüyor.

outlife
09/05/2014, 22:34
arkadaşlar hgs kaçak geçişleri kişileri bağlıyor. noterde çıkmıyor. ayrıca trafik cezası varken bile ben araç aldım. aldığım adam hala borcunu ödüyor ama araç benim üstümde.

ayrıca hgs ve ispark cezaları da araç sahibini bağlıyor. alım satım gününden önceki cezalar yeni alanı bağlamıyor diye bilyiorum.

CMasteR
09/05/2014, 22:52
arkadaşlar hgs kaçak geçişleri kişileri bağlıyor. noterde çıkmıyor. ayrıca trafik cezası varken bile ben araç aldım. aldığım adam hala borcunu ödüyor ama araç benim üstümde.

ayrıca hgs ve ispark cezaları da araç sahibini bağlıyor. alım satım gününden önceki cezalar yeni alanı bağlamıyor diye bilyiorum.

inş dediğiniz gibidir :)