PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP için egsoz

haybat
23/04/2014, 17:47
arkadaşlar grande puntoya egsoz taktırmayı duşunuyorum gorunuş olarak nasıl bişey almalıyım tavsıyelerınız beklıyorum

cdogu
23/04/2014, 18:23
Ya aslında burada -meli gibi gereklilik kipiyle konuşmak doğru olmaz :) Mutlaka bunu almalısın diyemeyiz. Gözüne hoş görünen,sesi fazla olmamak kaydıyla hoşuna giden egzos yaptırabilirsin. Bu arada komple egzos sistemi mi yoksa direk ucundan mı bahsediyoruz?

maince
23/04/2014, 18:28
bence arabanın orjinal egzosu gayet sessiz sen hoşuna giden bi uç taktır bence..
Benim yaptırmak istesem çift egsoz ucu taktırırdım gayet hoş duruyor..

Arrest
23/04/2014, 19:14
Orjinal egzoz ucu kemal otoda var

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

BaranSelo
23/04/2014, 19:27
Valla ben bu soruyo nerden baksan 5-6 aydır cevap bulamadım. Remus düşündüm kimisi çok gürültülü diyor, kimisi orijinalden fark olmaz diyor. Otto düşündüm, yine aynı şekilde zıt görüşler var ortada. O yüzden alamadım hiçbirşey.
Amaç sadece görüntüyse eksoz ucu yeterli olur. Çiftliler güzel görünüyor mesela.

haybat
23/04/2014, 19:30
yok hocam ben gorünüş amaçlı yapıcam çift guzel durur gercekten :D bunu takarken tampona herhangi bir işlem yapılıyormu acaba

sabrikarakurt38
23/04/2014, 19:42
yok hocam ben gorünüş amaçlı yapıcam çift guzel durur gercekten :D bunu takarken tampona herhangi bir işlem yapılıyormu acaba

kardes bende çift cıkıslı egzoz var cok hos duruyor görüntü acısından :) alırken ustundeydı markası modelı nedır bılmıyorum ama cook inceden cıtır bı sesı var bıde hava fıltresyle bırlesınce cok guzel homurduyor :)

F500
23/04/2014, 23:14
Eğer sadece son susturucuyu değiştircekseniz bence egsoz almanıza gerek yok,orta susturucu ve katalitik kon. yeterince sesi kesiyor zaten,orjinalinin yerine düz boru onun ucunada orj egsoz uclarını taktırın hem biraz ses alırsınız hem ucuza mal olur hemde güzel bi görüntüye kavuşursunuz..

BaranSelo
24/04/2014, 00:54
Hiçbir işleme gerek yok, eksozun ucuna vidalıyorlar bitti gitti. Mehmet abi ayar hemen bitane, fiyatı da uygun zaten. :)
https://www.atamotors.com.tr/content/galeri/qq4jm2152012165758.JPG