PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar!

nickkotin35
21/04/2014, 16:32
İyi günler arkadaşlar, bugün Fiat Punto Grande 1.4 dahibi oldum klasiği seven biriyim fazla abartılı olmayacak şekilde modifiye yapmak istiyorum. İzmirde ikamet etmekteyim önerebileceğiniz bir yer veya parça bakabileceğim internet üzerinden bir ortam var mı ? Neler yapabileceğim konusunda fikirlere açığım, bundan sonra bende forumdayım iyi günler dilerim... (Araç rengi siyah)

Arrest
21/04/2014, 16:49
Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com) adresinden internet üzerinden cam rüzgarlıgı , abarth logolar , angel far , ayak dayama , yan şeritler ve birçok malzemeyi temin edebilirsiniz. Grande puntonun tüm aksesuarları mevcuttur

serkan86
21/04/2014, 16:53
Barbaros Bey öncelikle aracınızı güle güle kullanın.
Forumda ihtiyacınız olan gerekli tüm bilgi ve belgeye ulaşabilirsiniz.
Görsel modifikasyon için aşağıdaki link den faydalanabilirsiniz.
Keyifli forumlar dileriz.

Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/default.asp)

cdogu
21/04/2014, 17:02
İzmir punto için çok iyi yer. Modifiye parça için Ankara'dan Kemal Oto, servis için abiyi tavsiye ederim. Hoşgeldiniz :)

LG-D802 cihazımdan gönderildi

MrFatih
21/04/2014, 17:06
Barbaros öncelikle aramıza hoş geldin. Buradaki modifiye bölümünden kendiniz için bir fikir edinebilirsiniz.

İzmir'de ikamet ediyorsanız, forumdaki çoğu arkadaşa bakım, teknik destek ve parça konusunda çok yardımcı olmuş bir kardeşimizin mekanı, öncelikle bakım ve modifiye konusunda fikir verebilecek yardımcı olabilecek bir arkadaşımızdır.

Parça konusundada yine forumdan "femoli" rumuzunu kullanan Mehmet'imiz var. Sana parça, modifiye ürünleri temini konusundada bu arkadaşımız yardımcı olacaktır..

Şimdiden iyi forumlar diliyorum..

Bu arada bende İzmir'den ;)

nickkotin35
21/04/2014, 17:41
Çok teşekkür ederim aracı kullanmak daha nasip olmadı perşembe günü elimde inşallah :) yaşım 22 bende memnun oldum Fatih, değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim ailede bana da yer verdiğiniz için hepinize teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Ziyaretçi78
21/04/2014, 18:14
Hoşgeldin keyifli ve aktif forumlar dilerim.

Pro Üzerinden Note II ile Gönderildi.H.KURU Saygılarımla

nickkotin35
29/11/2014, 10:11
Uzun bir aradan sonra tekrar duzenli olarak aktif olmaya geldim cumleten Selamun aleykum :)