PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskodaki ufak detay

EMRE ALTINOK
02/04/2014, 22:46
Selam forumseverler, ekspertiz firmasında çalışan bir arkadaşım geçenlerde bana şunu söyledi: " hırsızlık kaskon tek bir durumda geçersiz sayılır.sözleşmede yazmaz.bunu sana söylemezler.ama bir madde var.bizim lehimize değil." "ücretli otoparkta aracın çalınırsa kasko ödeme YAPMIYOR.sen kendi rızanla anahtarı verdin." diye.. mümkünse otoparkçılara anahtarımızı teslim etmeleyim.

Selamlar.

Sonsuzluga
02/04/2014, 22:55
Evet hocam boyle durum var benim arkadaşımın arabası çalınmıştı kasko yedek anahtari istedi evde aradı taradı bulamadı meger dükkan kasasının araya düşmüş buldu nerdeyse adamlar para ödemeyecekti

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

Evren_c
02/04/2014, 23:09
Aracı ve anahtarı teslim ettiğinize dair elinizde bir fiş, makbuz vs. varsa, yani aracı emanet etmiş olmanıza rağmen çalındığını ispat edebilirseniz, sigorta ödeme yapar diye tahmin ediyorum.

grandeizmit
03/04/2014, 13:10
Kasko şirketleri tüm ilhamlarını bankalardan aldıkları için her türlü çıkış kapısını çok iyi biliyorlar. Birde şöyle bir durum var muhakkak onunla ilgili suiistimali biz halk olarak yapmışızdır. Muhakkak önce biz bulmuşuzdur üçkağıdını. Malum trafik sigortalarındaki üçkağıtlar yüzünden bizim sigorta primlerimiz artıyor. :)