PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2014 yerel seçimlerin ardından araba fiyatları ne olur?

Castell
30/03/2014, 21:56
Yerel seçimler bitti aşağı yukarı ak parti aynı oy oranıyla seçimi kazanmış görünüyor........ DOLAR/ EURO kur oranları bu sonuçlarla beraber yarından itibaren düşüşe geçer ve özellikle sıfır araba fiyatları ucuzlar mı?........

erenemre
30/03/2014, 23:01
hepsinin canı cehenneme bence hiç bir şey değişmez kaldığımız yerden sağılmaya devam ederiz ...

Sonsuzluga
30/03/2014, 23:39
İlk başta şirin görünmek icin birkaç göstermelik indirim olur bence.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

SteinGP
31/03/2014, 00:19
İnşallah benzin 20 lira olur. En ucuz arabada 100 bin lira olur. İnşallahhhh inşallah.

bycene
31/03/2014, 01:02
Celladına aşık olmuşsa bir millet,İster ezan ister çan dinlet.İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,Müstehaktır ona her türlü zillet ;)

cagataygumus86
31/03/2014, 05:13
pesss diyorum başka birşey diyemiyorum

ozkancavus5916
31/03/2014, 07:02
Bende pes diyorum baska bisey demiyorum

ykaya1983
31/03/2014, 09:12
O kadar eleştirenler galiba gidip yine ak partiye oy vermiş.Adam gerçekten kurnaz.Çünkü türkiyede %25 olan köy nüfusunu şehirlere dahil edince alamayacağı şehirleri de aldı.Artık bu saatten sonra bence konuşmanın da anlamı yok.Oy verdiğim parti %2 aldı ama bunların günahına ortak olmayacağım için daha huzurluyum.

outlife
31/03/2014, 10:39
bende deveyi diken insanı sssken diyorum...

bu millete müstehak...

biancoangelo
31/03/2014, 11:26
bende deveyi diken insanı sssken diyorum...

bu millete müstehak...

huuu bu biraz ayıııp mı olmuş nee??? :sweatingbullets:

biancoangelo
31/03/2014, 11:27
Fırsatım olsa bu milleti terk ederim. Nefret ettim. Herşey menfaat olmuş arkadaş...

outlife
31/03/2014, 11:35
huuu bu biraz ayıııp mı olmuş nee??? :sweatingbullets:

valla bu iktidarın bunca ayıbının yanında bizimki hiç kalır.

adamın vekili kuranla dalga geçer, iş adamı bu milletin a...na koyacaz der, başbakanı yalan söyler, raporu nerenize sokacaksınız diyecek kadar ağzını bozar ve bu millet %45 lerde oy verirse ben de deveyi dikenle başlayan cümleler kurarım.

gayet normal...

oyların kalan %10 u, %90 ından daha uzun sürede sayılıyorsa, içişleri bakanı denen kabadayı bozuntusu ysk yı ziyaret ettikten sonra oy oranları değişiyorsa,

ülke tarihinde görülmemiş bir şekilde sandık başlarında usülsüzlükler dönüyor tutanaklar tutuluyorsa kimse bana şaibe mi arıyorsunuz vs demesin...

attıkları her adım şaibe dolu olan iktidarın sandık görevlillerinden oyları koruyacak polislerine kadar herkesin bokuuuun tam içinde olmaları kadar normal bişey olamaz.

üsküdarda sandık görevlisi arkadaşım hala ysk da. durum açık ve net değil mi?

araba fiyatlarına gelince,

ömründe uçağa binmemiş havalimanına gitmemiş adamların 3. havalimanını alkışladığı havalimanında mitinge gittiği ülkemde araba fiyatı falan ne ki?

uçak fiyatlarını sorgulayalım. örneğin başbakan 8-9-10. uçağını ne zaman kaça alır? airbus mı alır boeing mi? modifiye

ykaya1983
31/03/2014, 11:38
Devamsızlık mektuplarını almak için muhtarlara telefon ediyorum okula uğrayıp imza karşılığı alın diye.Hepsi akp mitingine gitttiği için bir tane muhtar okula uğramıyor.Okula akp il başkanı toplantı için geldi desem hepsi inanın gelirdi.Köylerde yaşayanların çoğu iki eli kanda olsa dahi aakp mitingine gidecek kadar fanatik.Bu sonuçlar herşeyi açıklıyor.