PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abi Linea deyip Geçmeyin...

biancoangelo
29/03/2014, 22:32
Arkadaşlar bi çok ortamda lineaların şirket aracı old. işte linea şöyle böyle 5 para etmez gibi abuk sabuk konuşanlara cevap olsun.Lütfen araçlarımızı övelim ve Öldüm paraya satmayalım. Rica ediyorum herkes kafasındaki rakama 1-2 bin daha fiyat eklesin.

Serviste ön konsolu komple sökülen bi linea 2009 model olması lazım.

Yaa ön konsol komple güvenlik amaçlı çelik bar felan ve çok düzgün, mühendislik çalışmalarıyla stabil, gereksiz hiç bi parça yok ve domino mantığı gözetilmiş. Aracın önden aldığı darbede sırasıyla nerelere temas etmesi gerektiği tek tek hesaplanmış.Bu durumu canlı canlı görmeniz lazım.

Foto pek net değil ışık azdı..

ykaya1983
29/03/2014, 22:41
Linea punto platformunu kullandığı için gayet güvenli bir araç.Sadece euro n-cap testi olmadığı için bazıları ileri geri sallıyor.Renault fluence 4 yıldız almasına rağmen teste soktu.Fıat da aynısını yapmalıydı ama hata yaptı bence.Öte yandan uygulamada bakıldığında linea nın güvenli bir araç olduğu ortaya çıkıyor.

Buyrun bu da passat ile kafa kafaya çarpışma videosu.Passat d sınıfı olmasına rağmen linea ile aynı hasarı almış.Kullananlarda aynı şekilde.
İKİ ARAÇ KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI - HürriyetTV Haber (https://webtv.hurriyet.com.tr/2/10806/0/1/iki-arac-kafa-kafaya-carpisti)

biancoangelo
29/03/2014, 22:43
Linea punto platformunu kullandığı için gayet güvenli bir araç.Sadece euro n-cap testi olmadığı için bazıları ileri geri sallıyor.Renault fluence 4 yıldız almasına rağmen teste soktu.Fıat da aynısını yapmalıydı ama hata yaptı bence.Öte yandan uygulamada bakıldığında linea nın güvenli bir araç olduğu ortaya çıkıyor.

Buyrun bu da passat ile kafa kafaya çarpışma videosu.Passat d sınıfı olmasına rağmen linea ile aynı hasarı almış.Kullananlarda aynı şekilde.
İKİ ARAÇ KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI - HürriyetTV Haber (https://webtv.hurriyet.com.tr/2/10806/0/1/iki-arac-kafa-kafaya-carpisti)

Bravo güzel paylaşımdı... :muz:

ykaya1983
29/03/2014, 22:44
Hatta lineadan çıkan adamın durumu daha iyi.

celenlee
29/03/2014, 22:44
Yinede temkini elden bırakmamak lazım :)

Bir iki gün önce Temde Cenaze taşıyan midibüse arkadan çarpan linea vardı, şöförü olay yerinde vefat eden.

Emniyet kemeri takılımıydı, değilmiydi.
Airbagler patladı mı patlamadı mı detay yok ama, şöför sıkışmış ölmüş.

Tabi bir de belirli bir hızın üstünde ne olsa kurtarmıyor, o da ayrı bir konu...
Adamın hızı da kimbilir kaçtı

Eagle34
29/03/2014, 22:51
Linea diyip geçmeyin parola linea değil :D

mucar
29/03/2014, 23:36
Yinede temkini elden bırakmamak lazım :)

Bir iki gün önce Temde Cenaze taşıyan midibüse arkadan çarpan linea vardı, şöförü olay yerinde vefat eden.

Emniyet kemeri takılımıydı, değilmiydi.
Airbagler patladı mı patlamadı mı detay yok ama, şöför sıkışmış ölmüş.

Tabi bir de belirli bir hızın üstünde ne olsa kurtarmıyor, o da ayrı bir konu...
Adamın hızı da kimbilir kaçtı

Aynı haberi ben de izlemiştim. Emniyet şeridinden giden birinin normal bir hızda gideceğini hiç sanmıyorum :) Muhtemelen emniyet kemeri de takmıyordur.

biancoangelo
29/03/2014, 23:46
Linea diyip geçmeyin parola linea değil :D

Çok şeker bi insansın sen yaaa... Bayıldım sana.

Seronet
30/03/2014, 07:59
Linea bir kaç cm daha geniş olsaymış süper olacakmış. Güzel paylaşım ama dikkatli olmakta fayda var tabi :)

brcan157
30/03/2014, 11:34
Mesele dis darbe degil.aracin icine girip oyle tespit etmek lazim.ona bakarsak euro ncap ta volvo ile puntoyu veya herhangibi bir aracin testini izleyip onden aldigi darbelerin tamamen ayni hasarda oldugunu ama ic konsola baktiginda volvonun direksiyon dahil camina kadar tek parca oldugunu goruceksin.he araba perte cikarmi cikar ama bu sekilde dusunmeyin.benim
İnceledigim bu sekilde.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi