PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Almaya karar verdim.

Shiva91
24/03/2014, 09:42
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkeze iyi gűnler dilerim. Bir kac sorum olucak kullanicilara uzun suredir arac bakiyorm kendime puntoda karar kıldım en son olarak ogrenmek istedigim bir kac soru var tabiki kafamda oncelikle 27 28 bin e kdr limitim var. Yakit olarak gerek mekanik donanim olarak beni uzmeyecel bir punto bakiyorum kullananlar olarak sizler ne onerirsiniz bana disel mi benzinlimi model olarak tutulan serileri neler hic bilgim yok bana yardimci olursaniz sevinirim araci tanimak istiyorum.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

1923qw
24/03/2014, 09:45
dynamic modellere bakmalısınız, punto birçok özelliğe sahip dolu dolu bir araç tabi active modelleri biraz daha sade, seçiminiz güzel bence, benzinli mi dizel mi konusuna ben girmeyeyim çünkü kullanıcı odaklı bir konu ama benim aracım benzinli bunu söyleyebilirim, Herşey gönlünüzce olur umarım, hoşgeldiniz

henky
24/03/2014, 11:39
Dizel alır iseniz hiç bir zaman yakıt ve kayış gibi derdiniz olmaz

knidos111
24/03/2014, 13:16
2009 üstü, dizel, dynamic, mümkünse evo ve gri iç döşeme ( kırmızı iç döşeme eskiyince çok kötü gözüküyor) ,, kilometre olayını kafana takma , bakımı düzenli yapıldıysa araba biter multijet motor bitmez buna emin ol ,, benim arabayı tarif ediyormuşum gibi oldu ama ben 2 veya 3 yıl daha satmamaya karar verdim

cemdogu
24/03/2014, 14:12
Bence o fiyata grande tercih edin, cam tavan (skydome) ve spor kitli dynamic..Cam tavan çok başka bişey.Şahsen cam tavanlı 2006 grande puntoyu 2012 düz puntoya tercih ederim.

Sony Xperia L cihazımdan ile gönderildi.Olası Yazım Hatalarım İçin Özür Dilerim.

Shiva91
24/03/2014, 14:41
Anladigim kadariyla diseller daha cok ilgi goruyor gerek yakit gerek sorunsuz olarak cam tavan pek goremedim ilanlarda cok bakiyorm 1.3 multijet dynamiclere. Evolar pek tutulmamis sanirim bakalim hayirlisi ilanlari biraz daha kontrol ediyim tsk ederim herkeze hosbulduk

GT-I9300 cihazımdan gönderildi