PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Puntom yok

aniltas07
17/03/2014, 12:35
Arkadaşlar 2006 1.3 Active Grande Punto'mu 2011 Fiorino Emotion ile takas ettim iyimi ettim kötümü bilmiyorum ama şimdilik değişim keyifli geliyor, güzel geliyor bakalım artık bindikçe göreceğiz doğrumu yaptık yanlış mı. Forumu takibe devam edeceğim diğer forumlarda buradaki kadar bilgi bulmak çok zor sonuçta kasası ve city dışında pek farkı yok sanırım araçlarında

Fatih Erisen
17/03/2014, 12:43
Vergi ve sigorta pirimleri farklı diye bilyorum. ayrıca fiorino'nun hız limitleri otomobil sınıfında değil. benim bildiklerim bunlar

kadir07
17/03/2014, 12:46
Hayırlı olsun Anıl güle güle kullan ;)

aniltas07
17/03/2014, 12:55
Vergi ve sigorta pirimleri farklı diye bilyorum. ayrıca fiorino'nun hız limitleri otomobil sınıfında değil. benim bildiklerim bunlar

evet onlar farklı kastım zaten parça olarak çıkan sorunlar olarak benzer olduğu idi

aniltas07
17/03/2014, 12:55
Hayırlı olsun Anıl güle güle kullan ;)

sağolasın üstad

ykaya1983
17/03/2014, 13:42
Biz de babama geçen hafta 2011 emotıon fiorino aldık.4 hava yastığı,tam fonksiyonlu yol bilgisayarı gibi özellikleriyle benim puntodan iyi.Yakıtı da punto'dan çok fazla değil.Ama sürüş dinamikleri ve konfor kusunda punto çok çok iyi.

aniltas07
17/03/2014, 14:09
Biz de babama geçen hafta 2011 emotıon fiorino aldık.4 hava yastığı,tam fonksiyonlu yol bilgisayarı gibi özellikleriyle benim puntodan iyi.Yakıtı da punto'dan çok fazla değil.Ama sürüş dinamikleri ve konfor kusunda punto çok çok iyi.

evet artı yönleri olduğu gibi malesef eksi yönleride var bunun en önemlisi de sürüş dinamikleri puntoyla gözüm kapalı girdiğim virajlara artık malesef çok daha dikkatli girmek zorundayım ama yüksek aracın keyfide başkaymış oda ayrı bir konu. Yakıt bana puntodan az geldi oda sanırım benim aracımla alakalı bir durumdu punto 8 lt yakarken fiorinoda 6 6.5 civarlarında geziyor 160 binlerdeki bir araçdan sonra 30 binlerdeki bir araç illaki farkediyor 1 haftadır kullanıyorum şimdilik araç keyifli bakalım ilerleyen zamanda göreceğiz artık

serkandikici
17/03/2014, 19:40
Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın model yükseltmiş olmuşsun :) Takasta üzerine fiyat ödeme gibi bi durum var mı varsa ne kadar verdiniz acaba?

aniltas07
17/03/2014, 20:44
Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın model yükseltmiş olmuşsun :) Takasta üzerine fiyat ödeme gibi bi durum var mı varsa ne kadar verdiniz acaba?

Sağolasın üstad. Öncelikle fiyatlandırmayı daha doğru yapmak açısından bilgi vereyim aracım 160 binde idi sol çamurluk ve ön kaput boyalı idi işçilik kötü olduğundan bu iki parçanın verniği atmış durumdaydı yeniden boyanması gerekliydi çamurlukta da hafif göçük vardı genel olarak da çiziklerde az sayılmazdı yürüyende biraz bakım istiyor gibiydi aldığım fiorino ise 36 binde hatasızdı tek masrafı kronik amortisör takozları idi tüm bunları göz önünde bulundurarak üste 6.500 tl para verdim

tayfux
17/03/2014, 21:39
hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullan fiorino emotion güzel araçtır..

serkandikici
17/03/2014, 21:43
Sağolasın üstad. Öncelikle fiyatlandırmayı daha doğru yapmak açısından bilgi vereyim aracım 160 binde idi sol çamurluk ve ön kaput boyalı idi işçilik kötü olduğundan bu iki parçanın verniği atmış durumdaydı yeniden boyanması gerekliydi çamurlukta da hafif göçük vardı genel olarak da çiziklerde az sayılmazdı yürüyende biraz bakım istiyor gibiydi aldığım fiorino ise 36 binde hatasızdı tek masrafı kronik amortisör takozları idi tüm bunları göz önünde bulundurarak üste 6.500 tl para verdim

Güzel günlerde kullanın bence mantıklı bir alışveriş olmuş önemli olan sizin içinize sinmesi.