PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üniversitede öğrenci işlerinde çalışan arkadaşlar için

ato
16/03/2014, 07:17
Ben şimdi odtü çevre mühendisliği öğrencisiyim ilk dönem ders seçimi yaptım okula gitmedim bu dönem ders seçimi yapmadım kaydım siliniyor mu yoksa dersler 2. Dönem otomatik olarak mı geliyor babamdan dolayı yetim maaşı alıyorum bunun kesilmemesi için öğrencilik haklarının devamı gerekiyorda 2 dönem ders seçimi yaptırmayınca okula kayıt yaptırmamış gibi gözükürüm şimdiden teşekkür ederim

hanbjk
16/03/2014, 11:54
Benim zamanımda bundan 10 küsür yıl önce para yatırman yeterliydi (harç parası) sonradan ders seçebiliyordun. Şimdi bilemiyorum durum nasıl. Çeşitli üniversitelerin öğrenci işleriyle bence konuşun.

BaranSelo
16/03/2014, 14:38
Kaydin silinmez kardesim seneye bahar doneminde bu donem almadigin dersleri sistem otomatik olarak uzerine yazar. Hacettepede durum boyle, sizin okulda farkli olacagini pek sanmam ogrencilik haklarindan yararlanmaya devam edersin.

Sent from my LG-P760 using 2

kdrrshnn
16/03/2014, 14:50
kayıt silme yok diye biliyorum uludağ üniversitesinde 10 yılda gitmesen kaaydını silmiyorlar

SaLDo
16/03/2014, 21:06
Benim 2 yıllık okul şuanda 6. senesi :) Arada 2 yıl kayıt yenilemedim. Hiç bir sorun yok. Aynen devam ediyor. Ama bu okuldan okula değişiklik gösterebilir. Bu konuda en net bilgiyi okuluna sorarak öğrenebilirsin.

ato
17/03/2014, 19:39
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim eskiden 2 dönem üst üste kayıt yaptırmazsan siliniyormuş artık otomatik olarak sistem donduruyormuş bilgilerinize