PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berkin Elvan

cdogu
11/03/2014, 21:35
Haberiniz mutlaka vardır. Berkin Elvan bu sabah hayata gözlerini yumdu. Devletin polisinin attığı biber gazı kapsulüyle 14 yaşında komaya girdi. Öldüğünde 15 yaşında ve 16 kiloydu.

Arkadaşlar,özellikle rica ediyorum. Gözlerinizi açın artık. Bu gidiş gidiş değil. Hizmet,büyüme vs. yolunda küçücük çocuklar ölüyor. Adam çıkmış bugün mitinginde yaptığı yollardan bahsediyor. Devlet büyüklerinden kimse adını ağzına almıyor. Tıpkı diğer gidenler gibi... O çocuğun annesi babası ne haldedir şimdi...

Şu anda Türkiye'de 1 sene sonra tekrar gezi havası ortaya çıkıyor... İçimde bir umut var,ama bu umudu paramparça eden gençlerin,abilerin,kardeşlerin ölümleri...

Allah rahmet eylesin Berkin kardeşime...

https://www.kibrispostasi.com/upload/articles/BERK_N_ELVAN.jpg

kadir07
11/03/2014, 21:52
Sabah 7.30 radyoda duyduğumda çok üzüldüm halende o acıyı hissediyorum.hepimizin ailesi,annesi,babası,kardeşi,çocuğu var Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın.Hangi parti olursa olsun bu cinayete sessiz kalmamaları gerektiğini düşünüyorum

Scottie
11/03/2014, 21:57
Mekani cennet olsun... Ailesine bassagligi ve sabirlar diliyorum... cok uzucu bir durum...

Artik bu olay bazilarinin aklini basina getirmeli...

Sent from my GT-I9500 using 2

byadrenalin
11/03/2014, 22:37
Çok üzücü. Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır versin. Okuldaki hocam Berkin în yoğun bakım doktoruydu. Bir hafta önce söylenenlere tepki verdiğini adını söyleyince gözleriyle falan yanıt verdiğini söylüyordu. Bir anda demek ki yaşam mücadelesini kaybetti... Yarın geniş geniş anlatır derste büyük ihtimal...

Ve ayrıca Mısır da ölen Esma için günlerce 4 parmak işaretini profil fotoğrafı yapıp, arabalarının arkasına yapıştıranlar, şimdi 14 yaşındaki Berkin için nerdesiniz ? Siz bu kadar müslümansınız işte... diyorum ve susuyorum...

Seronet
11/03/2014, 22:39
Yüreğim sızlıyor, nur içinde yatsın...

teo53
11/03/2014, 22:47
Çocuk katili Apo için gosterilen hassasiyet nerede ? Şimdi o gaz kapsülü ateşleyen polisin Apodan ne farkı var oda çocuk katili ..................

cdogu
11/03/2014, 22:50
Çok üzücü. Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır versin. Okuldaki hocam Berkin în yoğun bakım doktoruydu. Bir hafta önce söylenenlere tepki verdiğini adını söyleyince gözleriyle falan yanıt verdiğini söylüyordu. Bir anda demek ki yaşam mücadelesini kaybetti... Yarın geniş geniş anlatır derste büyük ihtimal...

Ve ayrıca Mısır da ölen Esma için günlerce 4 parmak işaretini profil fotoğrafı yapıp, arabalarının arkasına yapıştıranlar, şimdi 14 yaşındaki Berkin için nerdesiniz ? Siz bu kadar müslümansınız işte... diyorum ve susuyorum...

Abi sorma. Berkin elinde sapanla mı ekmek almaya gidiyor diyor haysiyetsizler... Çamur atmaktan başka bildikleri yok... Ölen insan kendine yakınsa "r4bi4", burnunun dibindeki 15 yaşındaki çocuğa "gezizekalı" diyorlar. Internetteki yorumları okutsam kanın donar. "Su testisi su yolunda kırıldı","Sen polise taş at,sonra öldüm de." diyen var Berkin'in ölümüne...

16 kilo,ağır geldi bu şeref yoksunlarına...

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.

byadrenalin
11/03/2014, 23:03
Abi sorma. Berkin elinde sapanla mı ekmek almaya gidiyor diyor haysiyetsizler... Çamur atmaktan başka bildikleri yok... Ölen insan kendine yakınsa "r4bi4", burnunun dibindeki 15 yaşındaki çocuğa "gezizekalı" diyorlar. Internetteki yorumları okutsam kanın donar. "Su testisi su yolunda kırıldı","Sen polise taş at,sonra öldüm de." diyen var Berkin'in ölümüne...

16 kilo,ağır geldi bu şeref yoksunlarına...

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.

Okudum kardeşim o yorumları. Ben bunu şöyle açıklıyim. Berkin 'in yoğun bakım doktoru Doç. Doktor Anestezi Uzmanı Ülkü Aygen TÜRKMEN benim ders hocam. Kendisi koyu bir Atatürkçü. Ve Berkin 'e ailesinden daha fazla üzülüyordu bize derste bahsederken. Eğer o çamur attıkları gibi biri olsa bu kadar üzüntülü anlatmaz üstün körü geçerdi konunun üstünden. İnsanlıktan çıkmış bunlar. Ölünün üstünden prim yapmaya çalışıyorlar...

Arrest
11/03/2014, 23:24
Sabahtan beri bi oturamadim pc ye , bu konuyu acacaktim. Lanet olsun boyle adi insanlara. Gencecik bir fidana daha kiydilar. Bu ilk degil ama son olsun. Bu karaktersiz adiler birgun hesap verecek. Rutubetli zindanlarda aci cekerek can cekiserek olecekler! Onlara kolay olum vermesin rabbim..

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

Arrest
11/03/2014, 23:25
Tarihte her hukumet yikilmistir. Eger bunlari yikipta bu olaylarin hesabini sormayanda en adi haysiyetsiz seref yoksunudur.

Arrest
11/03/2014, 23:26
Hele bu olaylarin buraya gelmesinde oy vererek emegi gecenler! Allah size acilarin en büyüğünü yasatir insallah!

cdogu
11/03/2014, 23:38
Yarın ortalık baya karışacak gibi duruyor. Umarım Polis daha fazla şiddet kullanmaz en azından naaşı huzur içinde uğurlanır..

Arrest
11/03/2014, 23:44
Basbakanin attigi twiti gordunuz mu? Cocuklarin katledildigi bir ulkede kimse sorumluluktan kurtulamaz yazmid

cdogu
11/03/2014, 23:55
Basbakanin attigi twiti gordunuz mu? Cocuklarin katledildigi bir ulkede kimse sorumluluktan kurtulamaz yazmid

Esed'e ''halkını dinle'' derken de gördük Sato... Alıştım ben şahsen. Gülüyorum ağlanacak halimize..

SteinGP
12/03/2014, 00:59
Paraları sıfırlamayı becerdiniz ama, günahları nasıl sıfırlayacaksınız bakalım...

STRuqqLe
12/03/2014, 08:55
Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir düzen yok tutar hiç bir yanı yok bu hükümetin bunları bunları yaptım diyorsun bu kadar yatırım yaptım diyorsun tekeli tedaşı barajları fabrikaları devlete ait herşeyi sattın daha fazlasını yapman lazımdı gezide insanlar. Öldü hala ölüyorlar adamın tek derdi kendini savunmak kimseyi düşünmeden bizde başbakan diyoruz bu adama bu nasıl birşeydir ben anlıyamıyorum artık dini oyuncak ettiler rant sağlıyorlar üstünde müslüman olduklarına bile inanmıyorum ben onların bu ülkeye o kadar zarar geldiler ki gittiklerinde gelen hükümet 5 -6 sene bunların pisliklerini temizliycek boyunlarında o kadar kişinin vebali var ki korkmalılar bence zorbalık sürekli değildir

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

Ziyaretçi78
12/03/2014, 09:09
Ulan bende diyorum ney bu ya dün kızılay karışıktı.Berkin diyorlar aklımdan gitmiş neydiki acaba Berkin diye düşünüyorum.Konuyu görünce aklıma geldi.Mekanı cennet olsun nur içinde yatsın.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

outlife
12/03/2014, 09:40
onlar ve oy verenleri vicdanlarını akıllarını izanlarını çoktan sıfırlamışlar. ne kadar yandaş gazete site varsa bakın. sanırsınız çocuk azılı katil fotomontaj fotoğrafında elindeki de sapan değil keleş...

ülkemin onlarca insanını bebek çoluk çocuk demeden katledenlerle elele gözgöze türküler söyleyeceksin... sana karşı gelenleri cani katil ilan edeceksin... ilan edenleri alkışlayacaksın...

vicdanlarınıza sokayım sizin...

14 yaşında lan... 14...

ben anneanneme dedeme ağlamadım lan berkine ali ismaile ağladığım kadar... bu katlettiğiniz gençlerden bayrağı devralanlar soracak bu hesabı size...

esmaya ağlamayı marifet bilip berkine ne işi varmış orda diyen vicdansız köpekler... esmanın ne işi vardı sokaklarda, filistinli çocukların suriyeli çocukların ıraklı çocukların ne işi vardı sokaklarda sordunuz mu?

sordunuz mu millet sokakta aç perişan ayakkabı kutularında ne işi var lan milyon dolarların ne işi var başbakanın evinde milyar dolar doların ne var 13 yaşında kızların koca koca adamların koynunda diye...

söyleyin... kaç ayakkabı kutusuna sığar lan 14 yaşındaki bir çocucuğun canı...

berkinfe
12/03/2014, 09:46
Mekanın cennet olsun adaş.

ibrahim06
12/03/2014, 10:15
Mekanı cennet olsun. Cenazede kasıtlı olarak provokasyon çıkabilir. Dikkat etmek lazım. Hükümet zaten sıkıyönetim ilan edip seçime gitmemek için bahane arıyor. 30 Marta kadar sıkın dişinizi.

iakbay06
12/03/2014, 12:13
Berkin kardeşimize Allahtan rahmet dilerim mekanı cennet olur inşallah ailesine Allah sabır versin fakat olayın başka bir yönüne değinecek olursak sırf bu olayı bahane ederek dışarı çıkıp huzuru bozan insanlar var tıpkı gezi olaylarındaki

gibi ortalığı karıştıran otobüsere zarar veren insanlar var tamam acınızı yaşayın ama ortalığı yakıp yıkmak nedir ya hepimizin cebinden çıkan paralarla alınan otobüslere neden zarar veriyorsunuz..

Ziyaretçi78
12/03/2014, 12:56
Şu an Ankara Kızılaydan canlı haberle cenk ve cem arkadaşlarımız orda ve kızılay kapalı.

outlife
12/03/2014, 13:01
akşam 6 da iş görüşmem var. terslik olmazsa çıkınca gideceğim. ya okmeydanına ya taksime...

cdogu
12/03/2014, 13:16
Berkin kardeşimize Allahtan rahmet dilerim mekanı cennet olur inşallah ailesine Allah sabır versin fakat olayın başka bir yönüne değinecek olursak sırf bu olayı bahane ederek dışarı çıkıp huzuru bozan insanlar var tıpkı gezi olaylarındaki

gibi ortalığı karıştıran otobüsere zarar veren insanlar var tamam acınızı yaşayın ama ortalığı yakıp yıkmak nedir ya hepimizin cebinden çıkan paralarla alınan otobüslere neden zarar veriyorsunuz..

HAY OTOBUSUNE SENIN ARKADAS!

Ne otobusmus ya.

cdogu
12/03/2014, 13:18
Bir de bana acınız diyorsun! Yahu 15 yasinda cocuk oldu ! Senin hic mi acin yok!

outlife
12/03/2014, 13:43
otobüs otobüs diyorsunda o otobüsün onlarca katı rüşvetlere susuyorsun. polis bana tam tezhizat gaz sıkacak plastik mermi sıkacak ben karanfil verecem öylemi...

neyin otobüsü neyin kaldırımı...

daha kaç kişi öldürülmesi gerekiyor milletin ayıkması için... daha kaç gencin ölmesi gerekiyor faşistin diktatörün hırsızın gerçek yüzünü görmeniz için...

çalıyor ama çalışıyor diyordunuz şimdi öldürüyor ama çalışıyor diye savunacaksınız...

cdogu
12/03/2014, 13:48
Su an ankarada 4 toma mesrutiyetin orada bekliyor. Daha odtululer ve egitim emekcileri gelecek guvenparka

iakbay06
12/03/2014, 13:52
HAY OTOBUSUNE SENIN ARKADAS!

Ne otobusmus ya.

Senin arabana biri zarar versin bakalım ne yaparsın o zaman buda devlet malı kendi malın neyse bunuda öyle görmen lazım nasılki kendi malına zarar gelsin istemezsin devlet malınada aynı itinayı göstereceksin.

Arrest
12/03/2014, 13:55

az çalarlarsa bigünde otobüslerin parası çıkar rahat ol zaten senin cebinden cıkan para başkasının cebine giriyo ona otobüsmü alınıyo cok cahilsin :-)

cdogu
12/03/2014, 14:00
Senin arabana biri zarar versin bakalım ne yaparsın o zaman buda devlet malı kendi malın neyse bunuda öyle görmen lazım nasılki kendi malına zarar gelsin istemezsin devlet malınada aynı itinayı göstereceksin.

Abi hala araba,otobus diyorsun bana. Gozunu seveyim yazma ya su konuya. Senin basbakanin o bahsettigin otobuslerden kac tane alabilirdi o caldigi parayla biliyor musun?

Kucucuk cocuk oluyor,polisin gaziyla oluyor. Sen hala otobus diyorsun araba diyorsun. Su cocuk olmesin ama yuzlerce otobus yansin al benim arabami hasat et. Yeterki o cocuk olmesin. Anlatabiliyo muyum?

Vicdan ya vicdan....

iakbay06
12/03/2014, 14:04
az çalarlarsa bigünde otobüslerin parası çıkar rahat ol zaten senin cebinden cıkan para başkasının cebine giriyo ona otobüsmü alınıyo cok cahilsin :-)

Doğru konuş terbiye sınırlarını zorlama cahil lafını size iade ediyorum kim ne çalıyormuş bi açıkla bakalım bizde bilelim şu anda yolsuzluk operasyonundan ispatlanmış somut bir şey varmı içerde tutuklu varmı çamur at izi kalsın burda boş boş konuşma.

cdogu
12/03/2014, 14:07
Doğru konuş terbiye sınırlarını zorlama cahil lafını size iade ediyorum kim ne çalıyormuş bi açıkla bakalım bizde bilelim şu anda yolsuzluk operasyonundan ispatlanmış somut bir şey varmı içerde tutuklu varmı çamur at izi kalsın burda boş boş konuşma.

Yaaw hee heee. Kanitlamak icin bir sey yapti mi senin basbakanin? Ses kayitlari montaj diyip duruyor. Hadi gitsin versin tarafsiz bir ses laboratuarina. Gercek mi yalan mi gorelim.

Yahu ben direkt aciklamasini yapiyorum, ses dalgasi uretilemez. Ses dalgasi birbirine baglanamaz. Baglansa dahi bu homojenlikte bir kayit olusturulamaz.

Su konuyu resmen mahvettin abi bak gozunu seveyim yazma bu konuya, cocuk olmus hala akp saksakciligi yapiyorsun. Tamam anladik ideolojik gorusun ona yakin. Bari bugun bi susun. Nolur...

SteinGP
12/03/2014, 14:09
Arkadaşlar lütfen birbirinize karşı kırıcı kelimeler kullanmayın.

Ayrıca kimse bir şey çalmamış bencede. 11 yıllık başbakanın aylık maaşı "7 milyon 575 bin amerikan doları" olduğundan 11yıl x12 aydan hesaplarsak, "1 milyar amerikan doları" servetinin olması kadar normal bir şey yok. Ki bu 1 milyar dolar kabul ettikleri rakam. haha

Ziyaretçi78
12/03/2014, 14:11
Arkadaşlar sizlerden ricam biraz daha sakın olmanız lütfen.

outlife
12/03/2014, 14:21
polise emri ben verdim diyorsan katil sensin... 12 yıl önce doğan arabay binerken bugün malvarlığının hesabı sorulamıyor çocukların evinde zulaladığın paraları sıfırlayamıyorsa hırsız sensin...

bugün meydanlara çıkanlara terörist gezizekalı vb yaftalar yapıştırıp doğuda barzaniyle sevişip apoya siyasetin önünü açıyorsan da şerrrrefsiz sensin...

her ..... sıkıştığında şiddete yasağa tehdite küfre başvuruyorsan korkakta sensin...

bu halk nasıl eski hırsızlları eski katilleri eski leri başından atmayı bildiyse,

bu halk nasıl 14 yaşında gencecik bir çocuğun tabutunda birleştiyse seni kaddafiye çevrimeyi de bilir...

ve bende birşey biliyorum ki, bugün deli gibi tayyibin ........yalamaya duranlar yarın ona taş atmaya sıraya gireceklerdir... bkz saddam, bkz kaddafi, bkz mübarek...

ne olursa olsun... insanlık onuru kazanacak... ama elinde sapan vardı, ne işi varmış orda diyen onursuzlar değil...

mesutt1905
12/03/2014, 14:26
Bazen Türkiye'de yaşamak istemiyorum bazen ise bazı vicdansızları yaşatmamak istiyorum hangisi hayırlısı ise o olsun ne diyelim.

Çalan, bölen, yiyen ser siyasi görüşü yüzünden ölen gencecik evlat suçlu Serap diye bir kızımız vardı otobüse molotof atıp diri diri yaktı hainler !!!! bu çocuklar kolay yetişmiyor canımızdan bir parça hepsi otobüsünden de değerli siyasetcilerden de değerli kimse kusura bakmasın.

iakbay06
12/03/2014, 14:33
Arkadaşlar lütfen birbirinize karşı kırıcı kelimeler kullanmayın.

Ayrıca kimse bir şey çalmamış bencede. 11 yıllık başbakanın aylık maaşı "7 milyon 575 bin amerikan doları" olduğundan 11yıl x12 aydan hesaplarsak, "1 milyar amerikan doları" servetinin olması kadar normal bir şey yok. Ki bu 1 milyar dolar kabul ettikleri rakam. haha

Ortamı boş buldun ancak kurusıkı gibi salla bu arada kabul edilen bişey yok nerden uydurdun bunları bi açıkla bakalım bişey iddaa ediyorsun bunu kanıtlmakla yükümlüsün insanları kulaktan dolma bilgilerinle itham etme.

iakbay06
12/03/2014, 14:38
Abi hala araba,otobus diyorsun bana. Gozunu seveyim yazma ya su konuya. Senin basbakanin o bahsettigin otobuslerden kac tane alabilirdi o caldigi parayla biliyor musun?

Kucucuk cocuk oluyor,polisin gaziyla oluyor. Sen hala otobus diyorsun araba diyorsun. Su cocuk olmesin ama yuzlerce otobus yansin al benim arabami hasat et. Yeterki o cocuk olmesin. Anlatabiliyo muyum?

Vicdan ya vicdan....

Arkadaşım yukardaki mesajımda Berkin ELVANın ölümünden dolayı ne kadar üzüntü duyduğumu belirttim ben sadece Berkin ELVANın üzüntüsünü yaşayanların kırmadan dökmeden daha medeni bir şekilde tepkilerini belirtsinler dedim yanlışmı söylüyorum sende hay senin otobüsüne diyorsun mesajlarımı düzgün oku.

SteinGP
12/03/2014, 14:42
Ortamı boş buldun ancak kurusıkı gibi salla bu arada kabul edilen bişey yok nerden uydurdun bunları bi açıkla bakalım bişey iddaa ediyorsun bunu kanıtlmakla yükümlüsün insanları kulaktan dolma bilgilerinle itham etme.

Geçen gün bir TV programında, milletvekili Mehmet Metiner, " 1994 senesinde başbakanın 1 milyar doları olduğu iddia ediliyordu, bugünde 1 milyar doları var deniyor. Başbakanın hala 1 milyar doları olduğuna göre demekki biz yolsuzluk yapmadık efendim dedi.

Ortamı da boş bulmadım İbrahim Bey, bizzat ortamdan ben sorumluyum.

Bütün diğer üye arkadaşlarımızda, lütfen sadece devlet terörünün son kurbanı Berkin Elvan kardeşimiz hakkında konuşalım.

cdogu
12/03/2014, 14:50

Arkadaşım yukardaki mesajımda Berkin ELVANın ölümünden dolayı ne kadar üzüntü duyduğumu belirttim ben sadece Berkin ELVANın üzüntüsünü yaşayanların kırmadan dökmeden daha medeni bir şekilde tepkilerini belirtsinler dedim yanlışmı söylüyorum sende hay senin otobüsüne diyorsun mesajlarımı düzgün oku.

Evet. Hay senin otobüsüne diyorum çünkü benim 15 yaşındaki kardeşim sokakta polisin attığı gaz fişeği yüzünden 14 yaşında komaya giriyor. 15 yaşında,16 kg iken ölüyor...

Ve sen bana hala burada ''acınızı'' yaşayın ama otobüsleri yakmayın diyorsun. İki nokta var :

1-) Bu hepimizin acısı. Senin,benim,onun acısı değil. Madem üzüldün,''Acımız'' diyeceksin..

2-) Otobüsler falan filan umrumda değil benim. Yansın patlasın hiç umrumda değil. Haram yiyen adam gelip burada bana hizmetten bahsetmesin. İstemiyorum çalan adamın yaptığı hizmeti. IMF'ye borcumuz kalmadı,kitaplar ücretsiz,bla bla derken memleketi soyup soğana çeviren adamın şakşakçılığını bana yapmayın..

Otobüs derdindeysen git konu aç. Otobüslere yazık falan de. Şakşakçılar orada toplanın. Ben sadece Berkin Elvan'ın ölümü üzerine yapılan eylemler ve haberler üzerine konuşacağım. Rica ediyorum bana cevap vermeyin. Cevabım bu kadar nazik olmayacaktır.

Yeni haber : Öğrencisi olduğum Karacan Dershanesi'nin önünde polisler beklerken sadece orada bulunan bir kaç öğrenciyi almışlar. Gözaltı mı,değil mi bilmiyorum ama öğretmenlerim ve öğrenciler içeride mahsur kalmışlar resmen. Umarım gaz falan atmazlar...

outlife
12/03/2014, 14:58
Bazen Türkiye'de yaşamak istemiyorum bazen ise bazı vicdansızları yaşatmamak istiyorum hangisi hayırlısı ise o olsun ne diyelim.

Çalan, bölen, yiyen ser siyasi görüşü yüzünden ölen gencecik evlat suçlu Serap diye bir kızımız vardı otobüse molotof atıp diri diri yaktı hainler !!!! bu çocuklar kolay yetişmiyor canımızdan bir parça hepsi otobüsünden de değerli siyasetcilerden de değerli kimse kusura bakmasın.

kesinlikle katılıyorum...

hangi gencin canı otobüsten, siyasetçiden, yandaştan ............ daha değerli olabilir ki...

Arrest
12/03/2014, 15:25
https://i.hizliresim.com/KZPonV.jpg (https://hizliresim.com/KZPonV)

Arrest
12/03/2014, 15:25
hakaret değil acı gerçekler :D

byadrenalin
12/03/2014, 15:26
Sato noktayı koydun yemin ederim :D hahahaha

Arrest
12/03/2014, 15:35
Sato noktayı koydun yemin ederim :D hahahaha

10 kişi benim dediğime teşekkür ediyor 1 kişi beğenmiyor diye ben mi haksızım moderatör bey :Ç

SteinGP
12/03/2014, 15:37
10 kişi benim dediğime teşekkür ediyor 1 kişi beğenmiyor diye ben mi haksızım moderatör bey :Ç

Değil 10 kişi 10 bin kişinin dahi beğenmesi, size karşınızdaki kim olursa olsun ona cahil deme hakkı vermez değerli üyemiz :)

Arrest
12/03/2014, 15:38
Değil 10 kişi 10 bin kişinin dahi beğenmesi, size karşınızdaki kim olursa olsun ona cahil deme hakkı vermez değerli üyemiz :)

ilkini ona dedim ama capsi ona itaf etmedim

SteinGP
12/03/2014, 15:55
Peki böyle üzüntü verici, insanın moralini bozan ve hayatı sorgulatan bir konuda bu şekilde capsler paylaşıp "hahaha hehehe" şeklinde konuşmalar yapmak ne derece doğru sizce? Gerçekten boş beleş konuşanlar olabilir. Cevap vermezseniz zaten susup çekilirler yolunuzdan.

Arrest
12/03/2014, 17:17
Peki böyle üzüntü verici, insanın moralini bozan ve hayatı sorgulatan bir konuda bu şekilde capsler paylaşıp "hahaha hehehe" şeklinde konuşmalar yapmak ne derece doğru sizce? Gerçekten boş beleş konuşanlar olabilir. Cevap vermezseniz zaten susup çekilirler yolunuzdan.

Cehalet bazen komik olabiliyor , Beklenmedik anda.. Biz adama çocuk öldü diyoruz adam otobüs diyor bence bu komik birşey. Senin komik kavramını anlayış tarzınla bizimki aynı değil galiba.

Castell
12/03/2014, 17:21
https://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/t1/1962667_752970601380964_1573877246_n.jpg

Arrest
12/03/2014, 17:22
Biz toplum olarak otobüsleri çok severiz nasıl korudugumuza bi bakınsana

https://i.hizliresim.com/eXrzQD.jpg (https://hizliresim.com/eXrzQD)

SteinGP
12/03/2014, 17:23
Cehalet bazen komik olabiliyor , Beklenmedik anda.. Biz adama çocuk öldü diyoruz adam otobüs diyor bence bu komik birşey. Senin komik kavramını anlayış tarzınla bizimki aynı değil galiba.

Bende diyorumki komik olabilir ama yeri konu değil.

Romeo_er2
12/03/2014, 17:26
Hala otobustur ottur boktur bilmemnedir diyenler..vah yazik size..diyecek laf bulamiyorum sinirlerim bozuluyor..hersey gayet ortada acin gozunuzu biraz ya..bosverin siz haksiz cikin ama halk kazansin demokrasi kazansin..inat etmeyin artik..sokaktakiler baskalari gibi mitinglerde ellerine zorla tutusturulan turk bayragini pacavra gibi yere atip gitmiyor..helal olsun konuyu acan arkadasim..kendi adima tesekkur ederim..basimiz sagolsun..o kucucuk cocugun hakkini sonuna kadar ariyacagiz!

Arrest
12/03/2014, 17:28

Dur ben bi geyikle ilgili başlık altına gidip gülüp geliyorum :)

eros06060
12/03/2014, 17:36
Yazık genç kardeşime Allah rahmet eğlesin bizi bugün üzenler elbet hesabını verecekler.

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner.

cemdogu
12/03/2014, 17:46

Tartışma her zaman ciddi, tepki her zaman ciddi olacak diye birşey yok sayın Moderatör.Gezi parkı eylemleri de aslında komik değildi.Herkes tepki verir.Herkes isyan eder.Bunu güldürerek yapmaksa zeka gerektirir...

C2105 cihazımdan gönderildi

elbruz
12/03/2014, 17:50
Arkadaşlar, konu daha da gerilmesin haklı veya haksız da olsa hakaret edilmesin diye silmiş mesajı can....

klavikula
12/03/2014, 17:53
Evlat acısını umarım, dilerim, kimse yaşamasın artık bu ülkede. Bu gençler böyle acılar içinde ölmesin artık. Herkes bu konularda duyarlı olmalı bugün ona yarın sana bana .
Kimse bu ölümü haklı gösteremez . Bunu denemek bile vicdansızlıktır. kelimelerimi seçmeye çalıştım ama sağduyu , huzur , demokrasi temenni ediyorum güzel ülkeme . Azcık empati kursanız yüreğiniz kaldırmaz bu acıyı, ateş düştüğü yeri yakar ama ne olur haksızlıklara cesaretle karşı çıkalım..Bu haksızlık ve zulümü her kim yapıyorsa savunmanın alemi ve savunulacak tarafı yok.

SteinGP
12/03/2014, 18:22
Tartışma her zaman ciddi, tepki her zaman ciddi olacak diye birşey yok sayın Moderatör.Gezi parkı eylemleri de aslında komik değildi.Herkes tepki verir.Herkes isyan eder.Bunu güldürerek yapmaksa zeka gerektirir...

C2105 cihazımdan gönderildi

Ben ölümden bahsediyorum arkadasim. Bugun o cenaze toreninde bi tane gulen insan gordunuz mu? Veya o torende birinin makara yaptigini? Çocugun ailesi google a berkin elvan yazsa cikacak sayfalardan biride burasi. Insanlar merak edip girip baksalar, yapilan mizahi gorseler, inan bana zeka hakkindaki gorusune katilmazlar.

LG-D802 cihazımdan gönderildi