PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir Punto'cular nerelerdesiniz ??

cosworth20
06/03/2014, 12:27
Arkadaşlar Merhaba,

Eskişehir'e geleli yaklaşık 1 sene olacak ancak daha hiçbir puntocu ile tanışmak nasip olmadı.

-Yunus Emre Parkında Mangal,
-Barlar Sokağında birer Bira,
-Fun gate'de lasershoot
-Tema ile ağaç dikimi
-vs

Gibi organizasyonlar planlanlayabiliriz.

Kimler var Eskişehir'de ?

Selamlar,

cosworth20
08/03/2014, 11:42
Vay be kimse yok goca forumda ; )

Scottie
08/03/2014, 12:59
Malesef eakisehirden pek aktif forumcu kalmadi...

Sent from my GT-I9500 using 2

Solitude
08/03/2014, 17:58
Valla ben artık çorludayım :)

cosworth20
08/03/2014, 18:17
Kocaman sehir ve hergun zilyon tane punto goruorm ve hicbirinde sticker yok, saolsun bir arkadasimiz mesaj atti nasipse gorusecegiz.

Ancak benim merak ettigim 'eskisehir il sorumlusu' yok mu ?

Scottie
09/03/2014, 16:53
Eskisehir il sorumlusu yok... en son 30 araclik Turkiye yi kapsayan bir bulusma organize etmistik... il sorumlusu olmasi icin aktif uyelerin cok olmasi gerekir... yada bu isi gonullu yapmak isteyen birileri olmasi gerekir... gecmiste 7 arabali 5 arabali bulusmalar gerceklestirdik ama bugunlerde zor... eski uyelerden kalan olmadi... yenilerde katilmiyor boyle organizasyonlara...

halils2
09/03/2014, 17:06
Eskisehir il sorumlusu yok... en son 30 araclik Turkiye yi kapsayan bir bulusma organize etmistik... il sorumlusu olmasi icin aktif uyelerin cok olmasi gerekir... yada bu isi gonullu yapmak isteyen birileri olmasi gerekir... gecmiste 7 arabali 5 arabali bulusmalar gerceklestirdik ama bugunlerde zor... eski uyelerden kalan olmadi... yenilerde katilmiyor boyle organizasyonlara...

Bi denk getiremiyoruz Eser bey. İstanbul buluşması mesela zaman uymuyor. Arkadaşların toplanacağı saatte iş yerindeyiz çıkıp yetişeyim desem 110 km yolu en erken 2 saatte giderim. Benim gibi bir çok arkadaş vardır eminim ya zamansızlıktan ya maddi imkanlardan katılamıyordur. Kendi adıma her 2 sebepten dolayı katılamıyorum. Bizim burda da bir faaliyet yok bakalım yaza doğru belki bir şeyler olur.

Scottie
09/03/2014, 18:06
Bulusmalara katilmak ozveri gerektirir hem maddi hem de manevi acidan... cogu kezde manevi acidan insanlar gonulsuz oluyor... aslinda insanlari hareketlendirmek gerek... ama bende kendimde o cesareti ve ozveriyi goremiyorum... malesef...

halils2
09/03/2014, 18:16
Bulusmalara katilmak ozveri gerektirir hem maddi hem de manevi acidan... cogu kezde manevi acidan insanlar gonulsuz oluyor... aslinda insanlari hareketlendirmek gerek... ama bende kendimde o cesareti ve ozveriyi goremiyorum... malesef...

Maddi açıdan bir şekilde ayarlama yapılır ama zamana ayarlama çekemiyoruz. Pazar günleri biz de vardiya dönüşü, benim yerime birisinin gelmesi lazım ama dönüş olduğu için kimseyi getirtemem. Ayrıca bir de yol var, İstanbul a 100 km mesafedeyim ama pazar akşamı yola çıksam floryaya girmem bile 6 7 yi bulur. Trafik bela istanbulda. Sırf trafiği yüzünden akrabalarıma bile gitmiyorum darılıyorlar bana :( ama uygun bir güne denk gelirse başka bir buluşmaya katılacam kısmetse