PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kedisini kesen Can Akyol hk.

cdogu
10/02/2014, 05:19
Merhaba arkadaslar. Gordunuz mu bilmiyorum. Internet yikildi bu haberle. Can akyol adinda Eskisehirli bir genc kedisini,yatagina pisledigi gerekcesiyle ortadan ikiye keserek bagirsagini disari cikarmak suretiyle,1 saat 15 dakika boyunca olmesini beklemis. Bu sureci de videoya kaydetmis. Olmeyince de 19luk damacana sisesini dolu sekilde kafasina vurmus.

Yasanan vahset dolu olaydan haberi olmayan,bilmeyen kalmasin bu cehaleti ve insan disi olayi bilsin,dunyanin ne kadar kotu insanlarla dolu oldugunu gorsun diye paylastim. Videoyu vermeyecegim,sayet cok ama cok korkunc... benim gibi sokakta dogum yapan hayvanlarin basinda battaniyeyle bekleyen bir adam icin uyku kacirici bir durum..

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.

knidos111
10/02/2014, 05:43
cehennem boşuna yaratılmadı

byadrenalin
10/02/2014, 06:57
Bende okudum bir kac yer de. Insanin icini kaldiran bir durum gercekten. Son derece zararsiz bir hayvana nasil yapmis bunu insanin akli akli almiyor. Imza kampanyasi vardi. Mesaji telden yaziyorum link koyamadim su an ama pc den ilk girdigimde koyacagim. Herkes katilmali kampanyaya.

osskan
10/02/2014, 09:24
haberini dinlerken kahvaltı yapıyordum midem bulandı kalktım. bu nasıl bi canilik.

grandeizmit
10/02/2014, 11:08
yaratık ortadan ikiye böldüğü can çekişen kediyi kuyruğundan çekip sen daha ölmemişsin diyo ya. Bu yaratık insana neler yapmaz ki....

elbruz
10/02/2014, 11:37
Onun cezası da var o cezayı ödesin de insanlıktan çıkmış zaten....

Romeo_er2
10/02/2014, 11:45
Bir zaman gelicek o gunahsiz kedi hesabini soracak alacak hakki ondan..allah belasini verir umarim..hayat boyu zulum ceksin olemesin serefsiz..

Ziyaretçi78
10/02/2014, 12:11
Ben niye bulamıyorum yaaa.Link varmı arkadaşlar.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

Romeo_er2
10/02/2014, 12:21
Mustafa Can Aksoy | Cani Kedi Katili Eskişehir - Tüm Olay ve Şikayet - YouTube (https://youtu.be/FIpkEgkEv-8)

Buradan bakabilirsiniz ama lutfen kimse bakip gecmesin 1 dk ayirip imza kampanyasina katilsin!

Ziyaretçi78
10/02/2014, 12:28
İmzamı verdim inş. Sadece Eskişehir üni. Olarak değil emniyette bir el atar.

Arrest
10/02/2014, 14:06
Allah bunların ocaklarına ateş salsın

Gezgin8793
10/02/2014, 14:13
Zalimler için yaşasın cehennem!

cdogu
10/02/2014, 15:14
Arkadaşlar emniyet duruma el atmış. 300 lira cezasını kesip geri salmış :) Twitter öyle diyor. İnanırım.

Yasalarımıza göre,Allah'ın yarattığı ve çeşitli ayetlerde ''Sessiz Kullarım'' dediği bu hayvanlar,MAL olarak görünüyor. Dolayısıyla bu in yaptığı şey ''Mala zarar vermek'' olarak niteleniyor. Nasıl acımasız bir durum. Geçen aylarda ser gezen köpeğimi zehirlediler ve ben hiç bir şey yapamadım. Boşuna çabalayacağım çünkü.

Çok şeyde olduğu gibi bu konuda da yasalar düzeltilmeli. Hayvanların CAN taşıdığına ortak kanaat getirilmeli. Para cezası değil,hapis cezalı yaptırımlar görmek istiyorum. Sokakta insanlara saldırdığı iddia edilen her köpek,öncesinde bir insan tarafından zarar görmüş durumda. Benim mahallemde inşaat işçisi tarafından tecavüze uğrayan bir köpek var. Ve adam elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Çok örneği vardır bunun...

Alışverişe gittiğim yerde köpeği demire bağlıyorum,''hoşt,kışt,bas oğlum kışkışkış'' sesleri duymadan ayrılamıyorum o marketten. Sonra köpek neden havlar neden hırlar. Korkuyor çünkü,bu bir içgüdü...

Çok üzüldüm ben bu habere...

cdogu
10/02/2014, 15:17
yaratık ortadan ikiye böldüğü can çekişen kediyi kuyruğundan çekip sen daha ölmemişsin diyo ya. Bu yaratık insana neler yapmaz ki....

en sinirlendiğim kısımdı. bunu yapmasının gerekçesi yatağına pislemesi. Bunu yapan mahlukat,ileride anası babası yatağa düştüğünde onlara ne yapar kim bilir? Kesinlikle rehabilite edilmeli bu çocuk. Üstelik benimle yaşıt. Bir utanç kaynağı.

Arrest
10/02/2014, 15:41
Ya bu insanın emin ol psikolojik sorunları vardır akli dengesi yerinde olan bir insan ister allahın varlıgına inansın ister inanmasın bunu yapmaz.

cdogu
10/02/2014, 17:20
Eskişehir'deymiş kendisi. bi abi ziyaretinde kendisini bizzat görmeyi çok isterim. Ah bi elime düşse...

Ziyaretçi78
10/02/2014, 19:33
Ana haberler verdi şimdi 300 tl ceza ödemiş.Adalet işte.

Scottie
10/02/2014, 19:43
Eskişehir li değil.. Eskişehir Osmangazi üniversitesi öğrencisi diye biliyorum...

yaptığının aynısını ona yapacaksın....

SaLDo
11/02/2014, 06:31
Ne güzel adalet be!! 300 Tl ceza. Allah belasını versin bu in. Ben kedileri alıp elime sevemem, ama en çok üzüldüğüm canlıdır. Kediye yapılan bu zulmü Allah görüyor..

Cehennem boşuna yok.

Gorky
11/02/2014, 18:54
olayın cennet cehennemle ilgisi yok. insanlık ve vicdanla ilgisi var..