PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracımın sorunu hakkında düşüncelerinize ihtiyacım var

wintermute
09/02/2014, 01:32
Evet arkadaslar bir saat once yolda giderken arabadan yag kokusu geldi sonra gaza bastigimda bosta gaz verir gibi oldu ve kendi kendine gaz vermeye basladi motoru durdurdum tekrar calistirmak istedim calismadi mars motoru kacirir gibi ses geliyodu vurdurmaya calistim oda olmadi neden olabilir bu arada araba e36 bmw

wintermute
09/02/2014, 02:07
Yokmu arkadaslar okuyanlardan fikri olan

cengizhan
09/02/2014, 10:37
Evet arkadaslar bir saat once yolda giderken arabadan yag kokusu geldi sonra gaza bastigimda bosta gaz verir gibi oldu ve kendi kendine gaz vermeye basladi motoru durdurdum tekrar calistirmak istedim calismadi mars motoru kacirir gibi ses geliyodu vurdurmaya calistim oda olmadi neden olabilir bu arada araba e36 bmw

öncelikle geçmiş olsun. Aklıma çok iyi şeyler gelmiyor. Yağ kokusu hiç bir zaman iyiye alamet değildir. Kaputu açıp bakdığınızda etrafa yağ sıçramış olduğunu gördünüzmü ? Tekrar çalıştırmayı denemeyin ve bir ustaya danışın. :uhm00000:

gecetilkisi
09/02/2014, 16:40
balata kokusudur o. yada krank keçesinden yag kaçırmış oda volan dişlisini yaglayınca kaçırma yapmışştır. bu söylediklerim çalışmamaya mani degil. ama e36 sistemini bilmem olabilirde

wintermute
12/02/2014, 00:03
Tesekkurler arkadaslar balatalardan mis yag ise keceden kaciriyormus suanda herhangi bir problem yok allaha sukur 650 tl skismis

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi