PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Banka Personeli Yardım

femoli
01/02/2014, 14:15
Arkadaşlar yeni binamız için dışarıdan yönetici tuttuk, fakat yönetici sahtekar çıktı yöneticiyi devre dışı bıraktık fakat aidatlar bankaya yatırıldığı için ve sadece çekme hakkı bende ve diğer dışarıdan tutuğumuz yöneticinin imzası yani ikimizin imzası olmadan çekilemeyeceği şekilde yapmıştık şimdi yönetici yan çizdiği için bunu bankadan nasıl halledebilirim yönetim defterine tekrardan çekme yetkilisi benim diye karar alsak bu banka için geçerli olurmu .. bu konuda aydınlatacak arkadaşlar yardım istiyorum ..

bora.sen
01/02/2014, 14:16
senin ne isin var apartman yoneticiligiyle tobe tobe :))

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

grandeizmit
01/02/2014, 14:22
yanlış hatırlamıyorsam önce malum yöneticinin görevden uzaklaştırılması kararını almanız gerekiyor. bunu karar defterine işledikten sonra sonra beyefendinin yetkisizliği ve yeni ekibin yetkisi için bankaya başvurabilirsiniz bence.

femoli
01/02/2014, 14:45
senin ne isin var apartman yoneticiligiyle tobe tobe :))

iPhone 'den aracılığı ile gönderildigirdik bir kere :)

yanlış hatırlamıyorsam önce malum yöneticinin görevden uzaklaştırılması kararını almanız gerekiyor. bunu karar defterine işledikten sonra sonra beyefendinin yetkisizliği ve yeni ekibin yetkisi için bankaya başvurabilirsiniz bence.
evet karar defterine uzaklaştırma kararını onaylattık yeniden çekme yetkisi bendedir diye karar alıp bankaya başvurmam yeterlimi ?

grandeizmit
01/02/2014, 14:59
Bankacı evya hukukçu değilim ama tek kişide para çekme yetkisi olmaz diye biliyorum. Kat maliklerinden birini de yazmanız lazım sizin yanınızda çift imza olması için.