PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özel bir T-jet - ENS 97-

japon07
01/02/2014, 00:24
Yapılan ve yapılacak işlemler hakkında süreç halen devam etmekte o yüzden bilgileri ve resimleri, işlemler bittikten sonra tekrar güncelleyeceğim.
Türkiyenin Tek Donanım Tjet'idir.
T-jet Sport
Skydome
Full Deri Kaplama Koltuklar
Hız sabitleyici
Fiat Hi-fi Ses sistemi
Far Sensörü
Ekstra olarak
O.Z Superturismo Matt Black 17' Jant
Laser İridium Bujiler (İngiltereden getirtildi)
Green Açık hava Filtresi
Özel Yapım Orta susturucu ve son susturucu(Koç egzoz)
Artı tuning yazılım(Cemal Arslan)
Adaptif Sis Farları
Orjinal Fıat 3 kapı GP cam rüzgarlıkları
Orijinal Abarth iç ve dış logoları
Sprint Booster
Devamı gelecek... :cool0000:

Öncelikle araca gözü gibi bakan önceki sahipleri,
Savagi=Savaş Ölmez abime ve onurciko=Onur Acararıcan abime çok teşekkürler.
Not: Çözümünü bilmediğim için Fotoğrafları düzeltemedim kusura bakmayın.

Romeo_er2
01/02/2014, 00:38
Masallah gule gule kullanin arac iyi bildigimiz bi arac zaten eskiden savas abideydi :) Bu arada duzeltme yapayim sizin arac epey dolu ama trdeki en donanimli arac bende :)

japon07
01/02/2014, 00:40
Masallah gule gule kullanin arac iyi bildigimiz bi arac zaten eskiden savas abideydi :) Bu arada duzeltme yapayim sizin arac epey dolu ama trdeki en donanimli arac bende :)

Sen ve Orkun abinin aracı dış edeyim o zaman:) Sağol bu arada takip ediyorum senin aracıda:) Seninkinin bu araçtan artısı nedir onuda öğreneyim biryerde kötü duruma düşmeyeyim:)

Mreee
01/02/2014, 00:41
Maşallah kazasız belasız güvenli sürüşler

japon07
01/02/2014, 00:46
Maşallah kazasız belasız güvenli sürüşler

Teşekkür ederim sağolun.

arda00
01/02/2014, 00:47
Güle güle kullanın

Romeo_er2
01/02/2014, 01:20
Sen ve Orkun abinin aracı dış edeyim o zaman:) Sağol bu arada takip ediyorum senin aracıda:) Seninkinin bu araçtan artısı nedir onuda öğreneyim biryerde kötü duruma düşmeyeyim:)

Estagfirullah hepimizin araclari cok guzel karsilastirilmaz :) bende sadece deri yok ama 2009 seri 2 aracim..fabrika cikis sensor paket(park-far-yagmur),otm.kararan ayna,blue me,take off jant var sizinkinden farkli olarak..

japon07
01/02/2014, 01:29
Estagfirullah hepimizin araclari cok guzel karsilastirilmaz :) bende sadece deri yok ama 2009 seri 2 aracim..fabrika cikis sensor paket(park-far-yagmur),otm.kararan ayna,blue me,take off jant var sizinkinden farkli olarak..

Eyv tamamdır şimdi anladım.Kesinlikle dediğin gibi karşılaştırma yapılmaz sadece bilgi amaçlı sordum:) Nazar değmesin araçlarımıza, Kazasız belasız :)

SaLDo
01/02/2014, 02:23
Skydome olayı bitirmiş. İsterse en donanımsızı olsun :) Maşallah

ermanadakale
01/02/2014, 14:18
maşallal aracın içi beni benden aldı t-jetler birer birer çıkmaya başladı piyasaya ama kırmızıları nerde bunların yaaa.

41 kere
https://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/850/rrto.jpg (https://imageshack.com/i/nmrrtoj)

kadir07
01/02/2014, 20:52
Maşallah kazasız belasız binersin İnşallah.Pırıl pırıl bi t-jet valla Onur usta sağolsun :)

japon07
01/02/2014, 21:42
Amin diyelim Sağol ermanadakale. Sende sagol başganım :D gerçekten onur abi sağolsun yani :)

onurciko
01/02/2014, 22:46
Maaşalllaaahh.Allah nazarlardan korusun.
Birde ''Forge ayarlı waste gate actuator'' yazmayı unutmuşsun:)

StrawBeeRy
02/02/2014, 10:32
maşallah allah kaza bela vermesin yanlış hatırlamıyorsam farları savaş abideyken ben takmıştım :)

cbideci
02/02/2014, 15:21
Güle güle kullan. Nazar değmesin :)))

savagi
03/02/2014, 09:51
Yapılan ve yapılacak işlemler hakkında süreç halen devam etmekte o yüzden bilgileri ve resimleri, işlemler bittikten sonra tekrar güncelleyeceğim.
Türkiyenin Tek Donanım Tjet'idir.
T-jet Sport
Skydome
Full Deri Kaplama Koltuklar
Hız sabitleyici
Fiat Hi-fi Ses sistemi
Far Sensörü
Ekstra olarak
O.Z Superturismo Matt Black 17' Jant
Laser İridium Bujiler (İngiltereden getirtildi)
Green Açık hava Filtresi
Özel Yapım Orta susturucu ve son susturucu(Koç egzoz)
BoostEr yazılım(Erhan Yücel)
Adaptif Sis Farları
Orjinal Fıat 3 kapı GP cam rüzgarlıkları
Orijinal Abarth iç ve dış logoları
Sprint Booster
Devamı gelecek... :cool0000:

Öncelikle araca gözü gibi bakan önceki sahipleri,
Savagi=Savaş Ölmez abime ve onurciko=Onur Acararıcan abime çok teşekkürler.
Not: Çözümünü bilmediğim için Fotoğrafları düzeltemedim kusura bakmayın.

iyi günlerde kullan kardeşim TR de teksin biliyorsun dimi :)

savagi
03/02/2014, 09:58

hifi ses sistemin yok,deri döşemen yok nerde sende :)

savagi
03/02/2014, 10:00
maşallah allah kaza bela vermesin yanlış hatırlamıyorsam farları savaş abideyken ben takmıştım :)

doğrudur mert :)

japon07
03/02/2014, 10:49
iyi günlerde kullan kardeşim TR de teksin biliyorsun dimi :)

Biliyorum Savaş abicim çok teşekkür ederim :)

Tunaboylu
03/02/2014, 11:21
Allah kaza bela vermesin dostum. Aracın çok güzel. Böyle araçları görünce içimde ki T-jet aşkı katlanarak büyüyor :)

kadir07
03/02/2014, 11:22
Koray senin aracı en özel yapan şey Savaş abi ve Onur gibi arabasına çok iyi bakan iki kişinin elinin değmesi bence :)

savagi
03/02/2014, 11:25
Ben beter, Onur benden beter :D
çıtayı yükselt bakalım koray :D

puntocu09
03/02/2014, 20:58
maşallah

japon07
03/02/2014, 21:11
Allah kaza bela vermesin dostum. Aracın çok güzel. Böyle araçları görünce içimde ki T-jet aşkı katlanarak büyüyor :)

Sagol Talha abicim eyv.Bende de o ateş vardı aldım rahatıma erdim vallahi :) Tertemiz olması da cabası oldu :)

Koray senin aracı en özel yapan şey Savaş abi ve Onur gibi arabasına çok iyi bakan iki kişinin elinin değmesi bence :)

Aynen Başganım dediğin gibi arabayı daha da özel yapmış bu 2 kişi :)

Ben beter, Onur benden beter :D
çıtayı yükselt bakalım koray :D

Savaş abi yükseltmeye çalışıyorum.Şuan yaklaşık Onur abinin seviyeye yükseliyorum :) Elimde olsa arabaya insan almıcam o kadar :D şaka bir yana Onur abiye de söylemiştim bunu; Arabanın öyle bir büyüsü var ki, insanı dikkatli olmaya zorluyor.Yeri geliyor Onur abiye bile çemkircek gibi oluyorum :D

savagi
03/02/2014, 22:59
Savaş abi yükseltmeye çalışıyorum.Şuan yaklaşık Onur abinin seviyeye yükseliyorum :) Elimde olsa arabaya insan almıcam o kadar :D şaka bir yana Onur abiye de söylemiştim bunu; Arabanın öyle bir büyüsü var ki, insanı dikkatli olmaya zorluyor.Yeri geliyor Onur abiye bile çemkircek gibi oluyorum :D

heheee o derece yani :D

onurciko
04/02/2014, 02:21
Bu arabayı satan ''tamam arabayı sattım gitti'' diyemiyor çünkü yeni sahiibi peşini bırakmıyor eski sahibinin:)ben Savaş Abiyi arardım şunu yaptım bunu yaptım diye arardım diyorum çünkü uzaktaydı ama benim kaçışım yok aynı şehirdeyim:)her gün beraberiz bu gün ne yapsak diye.Kendi arabamla ilgilenemiyorum kara kızla uğraşmaktan.

Maaşallah Koray kardeşimizde bayrağı en güzel şekilde taşıyor Savaş Abi.Geçen boya korumasını yaptım.Bir kaç sipariş geçtik vs vs.Çalışmalar devam ediyor.

Allah kaza bela vermesin gerçekten özel bir araç.Hala kendi aracım gibi özen gösteriyorum.Aksesuar bakıyorum ilgileniyorum.Yav ne arabaymış be, ruhu var bu arabanın:)

japon07
04/02/2014, 03:45
Ya harbiden bazen şaşırıyorum Onur abi,gerçekten öyle :D

savagi
04/02/2014, 10:16
Bu arabayı satan ''tamam arabayı sattım gitti'' diyemiyor çünkü yeni sahiibi peşini bırakmıyor eski sahibinin:)ben Savaş Abiyi arardım şunu yaptım bunu yaptım diye arardım diyorum çünkü uzaktaydı ama benim kaçışım yok aynı şehirdeyim:)her gün beraberiz bu gün ne yapsak diye.Kendi arabamla ilgilenemiyorum kara kızla uğraşmaktan.

Maaşallah Koray kardeşimizde bayrağı en güzel şekilde taşıyor Savaş Abi.Geçen boya korumasını yaptım.Bir kaç sipariş geçtik vs vs.Çalışmalar devam ediyor.

Allah kaza bela vermesin gerçekten özel bir araç.Hala kendi aracım gibi özen gösteriyorum.Aksesuar bakıyorum ilgileniyorum.Yav ne arabaymış be, ruhu var bu arabanın:)

noktası virgülüne doğru yazdıklarının kardeşim :)
Ama dostluklara vesile oluyor en güzeli bu değil mi?
bu arada Koray kara kıza ledli stop yakışır bence.

Romeo_er2
04/02/2014, 11:50
hifi ses sistemin yok,deri döşemen yok nerde sende :)

Hi-fi var abi :) cruise,far,yagmur,park sensoru,blue me,otm.kararan ayna :D bi deri yok onuda tercih etmem hicbirzaman :D

Romeo_er2
04/02/2014, 13:14
Donanimi felan gectim tjet candir :) ayriyetten turkiyedeki en guzel araclardan biri masallah :)

japon07
10/02/2014, 23:29
Aracımın yeni resimleri;

https://i.hizliresim.com/wz0XNj.jpg

https://i.hizliresim.com/xG9VjZ.jpg

https://i.hizliresim.com/K6JOjv.jpg

https://i.hizliresim.com/eW75j8.jpg

https://i.hizliresim.com/xRnMjR.jpg

https://i.hizliresim.com/ep61Oa.jpg

kadir07
11/02/2014, 11:22
Maşallah kardeşim araba zaten tekti stickerda öyle oldu :) aynalarda sarıya boyanırsa işlem tamamdır ;)

japon07
11/02/2014, 11:32
Eyv başganım sağolasın. Aynalarda kararsız kaldım valla:)

CMasteR
11/02/2014, 11:38
kişisel görüşüm sarı çirkin göstermiş aracı :) yada abarth yazı sökülse essesse ve alt üst çizgi kalsa daha güzel olabilirmiş.

delta0o
11/02/2014, 15:36
basık olmadıgı ıcın gostermıyor sankı.yazılar bencede fazla olmus.aynalar kesınlıkle sarı olmalı :)

japon07
12/02/2014, 21:00
kişisel görüşüm sarı çirkin göstermiş aracı :) yada abarth yazı sökülse essesse ve alt üst çizgi kalsa daha güzel olabilirmiş.

her yoruma saygım var teşekkür ederim.Kırmızı siyah kombinasyonu çok yapıldığı için sarı renk seçtim. Zevkler renkler tartışılmaz denir ya ben sarı-siyah uyumuna bayıldığım için bunu seçtim.

basık olmadıgı ıcın gostermıyor sankı.yazılar bencede fazla olmus.aynalar kesınlıkle sarı olmalı :)

Yaylarım hazırda bekliyor baharda taktıracağım.Yazılar konusunda hemfikir olmasam da yorumun için teşekkür ederim dediğim gibi beğenenler varsa beğenmeyenler de olacaktır tabiki.Aynalar konusunda hala kararsızım :D