PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İç aydınlatmayı değiştirmek istiyorum.

sercankah
20/01/2014, 19:51
arkadaslar.
gösterge paneli,klima,dreksiyon, menü,cam acma kapama bölümlerinin aydınlatmalarını beyaz kermızı yaptırmak ıstıyorum. tekirdağ cerkezköy de ikamet ediyorum. uygulayacak bırılerı varmı aranızda. 1 gunde halledilecek bir iş ise ist. a falan da gelebilirim.
aracım 2007 grande punto 1.3 90hp gri ..

alixxx
20/01/2014, 21:12
arkadaslar.
gösterge paneli,klima,dreksiyon, menü,cam acma kapama bölümlerinin aydınlatmalarını beyaz kermızı yaptırmak ıstıyorum. tekirdağ cerkezköy de ikamet ediyorum. uygulayacak bırılerı varmı aranızda. 1 gunde halledilecek bir iş ise ist. a falan da gelebilirim.
aracım 2007 grande punto 1.3 90hp gri ..

Serkan bey 1 günde biraz zor aslında buralarda olsaydınız ben yardımcı olurdum ama kendiniz yapamaz mısınız?

byadrenalin
20/01/2014, 23:02
Valla o uygulamaya yapacak arkadaş varsa İstanbul da bende alın teri hakkı neyse verebileceğim kadar vererek yaptırmak isterim :) Şahsen kendi elimde yatkın böyle şeylere ama herhangi bir yerini bozarsam yenisini almaya param olmadığı için denemeye kalkmıyorum :)

dincsoy16
20/01/2014, 23:24
tümünü değiştirmek en kötü şartlarda 7 saat sürüyor gözünüzde büyütmeyin ;)

Sent from my iPhone using

GURURGP
20/01/2014, 23:30
aynen ben 5 saatte klima hariç hepsini yapmıştım.

dali0925
23/01/2014, 09:25
Serkan bey 1 günde biraz zor aslında buralarda olsaydınız ben yardımcı olurdum ama kendiniz yapamaz mısınız?

Başarı örneğin hala aktif Ali Bey :)

Ellerine Sağlık harbiden de çok güzel yapmışsın

alixxx
23/01/2014, 17:20
Başarı örneğin hala aktif Ali Bey :)

Ellerine Sağlık harbiden de çok güzel yapmışsın

Ne demek Durmuş Ali :) elimden geldiğince yaptım iste bir sıkıntı yoktur umarım :) astra var ama hala puntoyu özlüyorum nasıl is bu anlamadim ne emek harcadım ben o arabaya güle güle kullan Allah ağız tadı ile binmek nasip etsin :)