PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön ızgara boyama ?

rohan4421
14/01/2014, 14:20
arkadaslar piano black ön ızgara boyama sizce zor olurmu? nasıl yapırabilirim. Fiat bravo için konusuyorum. Ayrıca dikiz aynalarınıda piano black yapmak istiyorum folyo iş görmez gibi boyamak sorun olurmu ilerisi için

BaranSelo
14/01/2014, 16:00
Sorun olmaz hocam. 2 kat astar üstüne 2-3 kat boya, en sonunda 2 kat vernik atarsın tamamdır.

cdogu
14/01/2014, 16:09
Sorun olmaz hocam. 2 kat astar üstüne 2-3 kat boya, en sonunda 2 kat vernik atarsın tamamdır.

+1

ince bir zımpara da çekmeli. Yoksa boya yüzeye iyi şekilde tutunamayıp akma yapacaktır.

Aynalar da aynı şekilde yapılır. Izgaraya belki 2 kat vernik fazla gelebilir,çok ince atılacaksa sorun yok. İşini iyi yapan bir ustaya da yaptırabilirsiniz,ben olsam kendim yapardım :)

rohan4421
15/01/2014, 11:27
+1

ince bir zımpara da çekmeli. Yoksa boya yüzeye iyi şekilde tutunamayıp akma yapacaktır.

Aynalar da aynı şekilde yapılır. Izgaraya belki 2 kat vernik fazla gelebilir,çok ince atılacaksa sorun yok. İşini iyi yapan bir ustaya da yaptırabilirsiniz,ben olsam kendim yapardım :)

valla kendim yaparımda boyada izler felan kalır diye korkuyorum yav, ama galiba dediğiniz gibi iyi bi zımpara şart

cdogu
15/01/2014, 14:52
valla kendim yaparımda boyada izler felan kalır diye korkuyorum yav, ama galiba dediğiniz gibi iyi bi zımpara şart

Ince olmasina dikkat edin obur turlu cizikleri kapatamayabilirsiniz

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.