PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kaç foto da benden.

hanbjk
12/01/2014, 18:43
Evet arkadaşlar bir kaç fotoda benden her türlü yoruma açıktır iyi kötü farketmez :)

Bide çelik jant düşünüyorum 15 inç olacak tavsiyelerinizi bekliyorum.

henky
12/01/2014, 18:54
Ben sevdim çok hoş duruyo Allah kaza bela vermesin.

hanbjk
12/01/2014, 18:57
Sağol Mehmet bey cümlemize.

Ziyaretçi78
12/01/2014, 19:12
Şimdi Cihan kardeşim bir kaç sorum olacak.
1-Bu araç genelde nerde duruyor veya nerde oturuyorsun (Sanki biryerlerde gördüm o bakımdan sordum)
2-Arkadaki italyan çizgilerini nerde kaça yaptırdın bende isterimmmmmm.
3-Bu soru değil araç çok güzel olmuş haberin olsun allah kazasız belasız bir sürüş nasip etsin.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

hanbjk
12/01/2014, 19:24
Şimdi Cihan kardeşim bir kaç sorum olacak.
1-Bu araç genelde nerde duruyor veya nerde oturuyorsun (Sanki biryerlerde gördüm o bakımdan sordum)
2-Arkadaki italyan çizgilerini nerde kaça yaptırdın bende isterimmmmmm.
3-Bu soru değil araç çok güzel olmuş haberin olsun allah kazasız belasız bir sürüş nasip etsin.

Sağol Harun kardeş amin cümlemiz kazasız belasız bineriz inş.

Gelelim cevaplara :)
1- Dikmendeyim kardeşim. Yıldız. Oran, Dikmen. Kızılay, Eskişehir yolu Yapracık İstanbul Yolu Ergazi tarafları. Konya yolu v.s. Buralardayım genelde :)
2-Kardeşim kAPLAMACIDAN YAPTIRABİLİRSİN.
3-Allah razı olsun bi çelik jant eksik :) :)

Ziyaretçi78
12/01/2014, 19:39
Sağol Harun kardeş amin cümlemiz kazasız belasız bineriz inş.

Gelelim cevaplara :)
1- Dikmendeyim kardeşim. Yıldız. Oran, Dikmen. Kızılay, Eskişehir yolu Yapracık İstanbul Yolu Ergazi tarafları. Konya yolu v.s. Buralardayım genelde :)
2-Kardeşim kAPLAMACIDAN YAPTIRABİLİRSİN.
3-Allah razı olsun bi çelik jant eksik :) :)

Demekki eskişehir yolunda falan gördüm bağlıca istikamettinde.
Çelik jant da bulursun inş. Allah kalbine göre versin.

hanbjk
12/01/2014, 19:57
Demekki eskişehir yolunda falan gördüm bağlıca istikamettinde.
Çelik jant da bulursun inş. Allah kalbine göre versin.

Doğrudur kardeşim. Cümlemizin inş. Ayna kapağı aklımda hala :) Arabaya farklı bi tasarım düşünüyorum dıştan :)

Ziyaretçi78
12/01/2014, 19:59
Doğrudur kardeşim. Cümlemizin inş. Ayna kapağı aklımda hala :) Arabaya farklı bi tasarım düşünüyorum dıştan :)

Alır almaz haber vereceğim sana ama bir kaç yer ile görüştüm üretimi bitmiş bilgin olsun;)

hanbjk
12/01/2014, 20:04
Alır almaz haber vereceğim sana ama bir kaç yer ile görüştüm üretimi bitmiş bilgin olsun;)

Kısmet artık. Kısmetin yoksa dayak bile yiyemezsin diye boşa demiyoar :)

Ziyaretçi78
12/01/2014, 20:13
Kısmet artık. Kısmetin yoksa dayak bile yiyemezsin diye boşa demiyoar :)

Puhahahahha şiddete karşıyız ahahah.neyse konu dağılmasın herşey kısmet:))

milanbg
12/01/2014, 20:14
Allah kaza bela vermesin çok tatlı duruyor :) camlar kaç numara

hanbjk
12/01/2014, 20:21
Allah kaza bela vermesin çok tatlı duruyor :) camlar kaç numara

Sağol Mustafa bey cümlemize. Cam filmlerini söktüm ceza yiyince önler 1 arkalar 2 numaraydı.

carsi3301
12/01/2014, 21:40
şık olmuş ALLAH kaza bela vermesin. camlar da iyi olmuş. benimkiler 3 numara içerden dışarı görünmüyor :D

kadir07
12/01/2014, 22:02
Maşallah gayet güzel olmuş kazasız belasız...

hanbjk
12/01/2014, 22:21
şık olmuş ALLAH kaza bela vermesin. camlar da iyi olmuş. benimkiler 3 numara içerden dışarı görünmüyor :D

Sağol Ufuk bey cümlemize. Bu cam filmine ceza yedim İstanbulda içi dışıda rahat görünüyodu :)

hanbjk
12/01/2014, 22:22
Maşallah gayet güzel olmuş kazasız belasız...

Çok teşekkür ederim sağolon Kadir bey.

okan atak
12/01/2014, 22:55
Aracinizin masallahi var cok guzel dikmende ovecler 4. Cad oturuyorsunuz orda dayimin baya kuaforu var tak karsisinda beyaz bir punto goruyordum omu acaba plakayi hatirlayamadim

üzerinden S4 ile gönderildi okan atak saygilarimla

hanbjk
12/01/2014, 23:03
Aracinizin masallahi var cok guzel dikmende ovecler 4. Cad oturuyorsunuz orda dayimin baya kuaforu var tak karsisinda beyaz bir punto goruyordum omu acaba plakayi hatirlayamadim

üzerinden S4 ile gönderildi okan atak saygilarimla

Teşekkürler Okan kan kardeşim. Orda oturmuyorumda oralardan da geçiyorum ara sıra.

knidos111
12/01/2014, 23:44
gayet güzel,kazasız belasız bin,,,, marşpiyel aracı kalın gösteriyor sportifliğini bozuyor,,zaten puntonun yumurtamsı tipi var,ince uzun olsa neyse

hanbjk
12/01/2014, 23:48
gayet güzel,kazasız belasız bin,,,, marşpiyel aracı kalın gösteriyor sportifliğini bozuyor,,zaten puntonun yumurtamsı tipi var,ince uzun olsa neyse

Teşekkürler Mehmet bey. Marşpiyelsiz de çok boş görünüyomuş gibi geliyor bana :)

knidos111
12/01/2014, 23:53
Teşekkürler Mehmet bey. Marşpiyelsiz de çok boş görünüyomuş gibi geliyor bana :)

sen bana bakma,bu forumda marşpiyel sevmeyen bir tek ben varım :D

hanbjk
12/01/2014, 23:57
sen bana bakma,bu forumda marşpiyel sevmeyen bir tek ben varım :D

Sıkıntı yok hocam canın sağolsun :) Ben hertürlü eleştiriye açık bi insanım. Birilerinin sevdiğini ya da beğendiğini birileri beğenecek diye bi kural yok :)

etikEtEvo
13/01/2014, 00:05
arac gzel grnyr allah kaza bela vermesin yalnz o şeritlerin siyahi bana lazim :) nerden temin edebilirim yardımcı olrsn sevinirim

hanbjk
13/01/2014, 00:14
arac gzel grnyr allah kaza bela vermesin yalnz o şeritlerin siyahi bana lazim :) nerden temin edebilirim yardımcı olrsn sevinirim

Sağol Kardeşim Cümlemize. İnternetten abarth yan sticker diye aratırsan bulabilirsin yada kaplamacıdan yaptırabilirsin.