PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Türkiye'de satılmayacak !

CMasteR
11/01/2014, 20:50
Fiat CEO'su Sergio Marchionne Lancia'nın sadece İtalya'da satılacağını belirtti. Lancia 2013'te Türkiye'de 782 adet satmıştı. Bu kararla birlikte Lancia Türkiye dahil bir çok ülkede satılmayacak.

https://img6.mynet.com.tr/hbr/2014/01/11/070619169/fiat-640x360.jpg

Fiat CEO'su Sergio Marchionne Fiat'ın Chrysler'i satın alması sonucu şirketin yeni stratejilerini açıkladı. Sergio Marchionne İtalyan La Repubblica'ya verdiği röportajda Türkiye'de de satılan Lancia markasının artık sadece İtalyan pazarında satılacağını açıkladı.
Fiat'ın 2014'te Panda ve 500 ailesini geliştirmeye odaklanacağını belirten Marchionne Alfa Romeo markasının üretiminin İtalya'da gerçekleştirileceğini, Lancia'nın da sadece İtalyan pazarında satışa sunulacak marka olacağını belirtti.

TÜRKİYE'DE GEÇEN SENE 782 ADET SATTI
Lancia'nın pazarda sadece Ypsilon modeline odaklanacağı belirtildi. Sektör rakamlarına göre Lancia satışlarının yüzde 80'i İtalya'da gerçekleşiyor. Lancia satışlarının yüzde 74'ünü de Ypsilon modeli oluşturuyor.
Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin rakamlarına göre Türkiye'de 2013'te toplam 782 adet Lancia satılmıştı.
Kaynak : mynet

siyah rüzgar
12/01/2014, 11:33
Yazık oldu tamda ikinci el temiz bir araç Delta ararken.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Honor COOPER
12/01/2014, 12:26
Yazık oldu tamda ikinci el temiz bir araç Delta ararken.

Kardeşim hiç kafana takma temizini bulursan al gitsin ülkemizde hala ne araçlar alınıp satılıyor buda satılır ben buldum aldım Golf tsi comfortline parasına ondan 10 gömlek üstün 2012 Delta araca sahip oldum heleki kıskanç ve meraklı bakışlar yokmu keyiflendiriyor insanı!
Şu anki sıfır fiyatından 25000 ucuza aldım 12000km deki aracı kaza bela vermezse Allah en az 3 sene kullanacağım sonrasıda Allah kerim.
Bakarsın ülkem insanı herşeyde olduğu gibi bunuda kaybedince değerini anlar.

erenemre
12/01/2014, 13:10
benim gözümde satılmasada,bir sürü laf edilsede lancia delta tasarım harikası müthiş bir otomobildir.Bir kere binme fırsatım oldu gerçekten çok şık bir araba golf ede,astra yada bin basar benim gözümde ... zaten araç c değil d segmenti gibi duruyor dıştan

Ziyaretci046
12/01/2014, 14:02
Bence super araç tamir ve bakımını yaptigim arkadaşlar cok memnun guilettadan fazlasi var eksiği yok

siyah rüzgar
14/01/2014, 22:55
valla yaseminden duymuştum ilk senin aldığın zaman, o gunden beri hep aklımı çeldi hanimda test surusunde omay verince bakar olduk. Dediğiniz gibi hala alinacak bir arada ama sadece düşündüğüm konu Allah'ım kismet ederde 2 aya kadad kızımız ailemize katılacak bagaj konusu suan herşeyden onemli , her ne kadar arka koltuklar ileri kaysada bana bir bebek arabasi ve diger esyalari ayni anda sığmaz gibi geliyor çünkü koltuklari cok kaydirma sansim olmayacak.

Honor COOPER
18/01/2014, 10:59
valla yaseminden duymuştum ilk senin aldığın zaman, o gunden beri hep aklımı çeldi hanimda test surusunde omay verince bakar olduk. Dediğiniz gibi hala alinacak bir arada ama sadece düşündüğüm konu Allah'ım kismet ederde 2 aya kadad kızımız ailemize katılacak bagaj konusu suan herşeyden onemli , her ne kadar arka koltuklar ileri kaysada bana bir bebek arabasi ve diger esyalari ayni anda sığmaz gibi geliyor çünkü koltuklari cok kaydirma sansim olmayacak.

HB bir araçta sahip olabileceğiniz en büyük bagajlardan biri!
hatta yeni nesil sedanların bir çoğundan fazla.

CMasteR
18/01/2014, 11:42
Şu aracı açıkcası ben çok görmedim nadiren birkaç tane kullanıcısına sormuşumdur. Hepside oldukca memnundu araçlarından astra golf hikaye dedikleri gerçek.