PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site yönetiminden rica ( herkese sticker verilmemeli)

bykacar
29/12/2013, 14:55
Öncelikle herkesten özür dileyerek yazıyorum

Az evel içinde ailemin bulundugu aracımda bir siyah gp evo tam bir hurdaya dönmüş sacma sapan bir modifiyesi ve arkasında forumumuza ait bir sticker bulunduran 34 zf.... plakalı arac kendisi bir sey zannederek aracını 3 kere üstüme sürmüştür aşağıya inmeme engel olmasasydı babam suan burada değil eminim karakolda ifade veriyordum aracıma vurmadı sandım fakat sokagıma gelince tamponumu ezdıgını gördümm

böyle adamlar türkiye trafiğinde geziyor belkide arac kiralıktı cünkü sacma sapan kullanıs sekli aracın tam bir hurda görünümde olması ve içinde iki tane şuursuzun olması buna işaretti

sizden tek ricam herkese sticker verilmemeli belki de sacma gelcek ama bizim insamızıa kişilik testi yaparak vermek gerek reklamımızı ben bu forumu tanımıyor olsaydım ve ne kadar değerli abilerimiz ablalarımız kardeslerimiz oldugunu bilmeseydim bu forum hakkında bu hareket yüzünden kötü şey düşünürdüm

yazıklar olsun bizim insanımıza ki içinde eşimiz anamız babamız oldugu halde şekil satasma peşinde aracımıza modifiye yapıp trafikte rahatca gezememekteyiz şuursuzlar yüzünden bir gün başımız belaya girecek...

elbruz
29/12/2013, 15:23
Formumuz da verdiğimiz stickerlar tamamen üyelerin isteklerine göre verilmektedir nasıl bir kişiliğe sahip bunu bire bir tanımadığımız insanlar için anlayamayız. Ben yine de forumdan birisi olduğunu sanmıyorum dediğiniz gibi araç kiralıktır ya da satılmıştır el değiştirmiştir stickerı duruyordur, böyle düşünmek daha doğru olur...

bykacar
29/12/2013, 15:25
aracın sahibini forumdan buldum fakat son 12/2011 yılında giriş yapmıs muhtemelen sattı ve sattıgından beri de girmedi arac sahibi aracını o denli hurdaya cevirmez muhtemelen rent a car arabası oldu yazık hayırlısı Allah herkesi korusun ne diyelim

Ziyaretçi78
29/12/2013, 15:38
Geçmiş olsun.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

bykacar
29/12/2013, 15:41
Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim Harun Bey sizede geçmiş olsun insanları anlamak cok ama cok zor

Ziyaretçi78
29/12/2013, 15:50
Teşekkür ederim Harun Bey sizede geçmiş olsun insanları anlamak cok ama cok zor

Teşekkür ederim Ahmet bey size sonuna kadar hak veriyorum gerçekten insanları anlamak zor.

Scottie
29/12/2013, 15:57
Geçmiş olsun...

Zor bir durumla karşılaşmışsınız. Hepimizin başına böyle olaylar gelebiliyor.

bykacar
29/12/2013, 16:35
Geçmiş olsun...

Zor bir durumla karşılaşmışsınız. Hepimizin başına böyle olaylar gelebiliyor.

Teşekkür ederim aynen öyle

halils2
29/12/2013, 16:53
geçmiş olsun.Elbruz un dediği gibi Sticker ın kime verilip verilmeyeceği test edilemez ama ilan vermek için gerekli 25 mesaj şartı gibi forumda aktiflik 3 6 ay vs üyelik şartı mesaj sayısı gibi şartlar koyulabilir. Tabi uygun görülürse.

erdiyilmaz
29/12/2013, 17:20
Geçmiş olsun, üzücü ve talihsiz bir olay yaşanmış. Bu tür kişiler maalesef trafikte olabiliyor.

Sent from my iPhone using

mavi273
29/12/2013, 17:42
Tüm üyelere rica edip araclari satarken sticker ileri cikartmalarini istemek tek cozum

femoli
29/12/2013, 18:02
Oncelikle cok gecmis olsun .. Elbette stickerin kime verip kime vermemek isin espri kismi fakat bu tarz hareketleri stickerli bir puntodan gormek daha uzuntu verici olsaki boyle bir baslik olmus :)

Sent from my iPhone 6GS

cdogu
29/12/2013, 20:26
Ben arabanın RentaCar arabası olduğunu sanmam. En kıytırık RentaCar dahi aracın bakımını temizliğini yapar,modifiyeli kiralık araba çok olmaz. Hele ki sticker hiç barındırmaz.

Muhtemelen sahibi genç,yanyancı bir arkadaşımıza satmıştır. arkadaş ta anasını ağlatmıştır arabanın..

Çok geçmiş olsun. Bu aralar stickerlarla ilgili problemler çıkageliyor hayırlısı.

outlife
30/12/2013, 08:58
Valla önce Harun'un sonra sizin sticker sebebiyle (olmayabilir de) böyle tacizlere uğraması gerçekten can sıkıcı... hakikaten insan sabrın sınırlarında geziniyor böyle durumlarda.

Her ikinize de çok geçmiş olsun. Ne olursa olsun karşılık vermeyelim. Öyle tiplerin istediği de bu zaten. Direk polisi arayıp şikayette bulunalım hatta ispatlayabiliyorsak görüntüyle şikayet edelim. Onların dilinden anca polis anlar...

tekrar çok geçmiş olsun.

Ziyaretçi78
30/12/2013, 09:18
Valla önce Harun'un sonra sizin sticker sebebiyle (olmayabilir de) böyle tacizlere uğraması gerçekten can sıkıcı... hakikaten insan sabrın sınırlarında geziniyor böyle durumlarda.

Her ikinize de çok geçmiş olsun. Ne olursa olsun karşılık vermeyelim. Öyle tiplerin istediği de bu zaten. Direk polisi arayıp şikayette bulunalım hatta ispatlayabiliyorsak görüntüyle şikayet edelim. Onların dilinden anca polis anlar...

tekrar çok geçmiş olsun.

Eyv. Kardeşim

bykacar
01/01/2014, 17:34
kesinlikle haklısınız Allah bizleri kaza bela dan korusun !