PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizlerden Özür Dilerim Ama Kaşındı

Ziyaretçi78
29/12/2013, 12:31
Merhabalar,
Biraz önce eve geldim başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.
1 saat önce iş yerine gitmek için evden çıktım birşey unutmuşum onu almaya gittim.Ve dönüşte Eskişehir yolunda sağdan sağdan ilerliyordum sakin sakin bir de ne göreyim arabanın biri tam köprü altında (armada avm çıkışında) beni sıkıştırıyor.Bir baktım beyaz bir gp dedim yavaşlayayımda geçsin ama nerde ben yavaşladıkça zik zak çizerek hala beni sıkıştırıyor.Bir an arkasına düştüm ve bir baktım malum site stickeri.Çok sinirlendim önüme geçti frene falan basıyor yavaşlatıyor beni geçecem izin vermiyo resmen taciz ediyor.İşte o an başladı dalaşmamız.Ve dört şeritli yola çıktık Eskişehir yolunda Kentpark'a yaklaşıyorduk.Bir an 2.ci şeritten 4.cü şerite geçip millete makas atıp önüne geçtim ve aynılarını ben yaptım 2.ci şerite geçip sıkıştırdım orta refüje ve başladı hızlanmaya yan yana gidiyoruz bir an baktım sağ şeritler boş ve önüne kırdık komple bi baktım 4.cü şerite kadar gitti.Ve işte ondan sonra anladı heralde ve birdaha yanıma gelemedi ama dur deseydi durup dövecektim vallaha.
Herkesten özür dilerim böyle bir durum için ama inanın kendisi kaşındı.Bu konuyu açmamdaki sebep dikkatli olalım demekki bu kişiler bana yaptıklarını forumdan herkese yapabilir.
Saygılar.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

metehancihangir
29/12/2013, 12:38
sonra arabada ruhsatlı silah taşıyınca maganda derler böyleleri için çekiceksin silahı korkudan 1 hafta trafiğe çıkmaz

kdrrshnn
29/12/2013, 12:39
geçmiş olsun kazasız belasız bitmiş olay plakasını alsaydınız belliki forumdan biri stiker varmış tanıyan biri mutlaka çıkardı

Ziyaretçi78
29/12/2013, 12:41
sonra arabada ruhsatlı silah taşıyınca maganda derler böyleleri için çekiceksin silahı korkudan 1 hafta trafiğe çıkmaz

İnan heryer karardı bu araba nur gibi bembeyaz parlıyordu çok sinirlendim yaptığına ama şimdi bunu eğer bana yapmış olsaydı malum sitede homurdana homurdana anlatacaktı belki hadi bakalım bu durumunu anlatsın şimdi neyini anlatacaksa.
Sonra diyorlarki trafikte katil oldu işte bunlar yüzünden oluyor.

elbruz
29/12/2013, 12:42
Harun arasaydın bizi, biz de iki çift laf ederdik...:)

Valla ne diyim anlamak zor insanları...

hanbjk
29/12/2013, 12:45
Kardeşim geçmiş olsun. İnsanları anlamakta zorluk çekiyorum vallaha. Allah korusun bi kaza falan yapsan mutlu mu olacak seni böyle sıkıştıran kişi.

Ziyaretçi78
29/12/2013, 12:46
geçmiş olsun kazasız belasız bitmiş olay plakasını alsaydınız belliki forumdan biri stiker varmış tanıyan biri mutlaka çıkardı

Aldım ama inan şu anda hatırlayamıyorum kafamı çok dağıttı dalaşmaktan ağzıma geleni saydım ama sonrasında vallaha unuttum hayal meyal hatırlıyorum
yanlış olmasın.

Harun arasaydın bizi toplanırdık o stickerını da yedirirdik ona...:)

Yav sorma Mehmet adamlar resmen düşman olmuşlar ama.Şimdi gitsin eve anası g........ bir kilo yoğurt çalsın.Bu korkuyla yattığı yeri beğenir şimdi:D

elbruz
29/12/2013, 12:48
Aynen öyle bu sitede olan herkese düşmanlar, çekememezlik var tabi....

Ziyaretçi78
29/12/2013, 12:53
Aynen öyle bu sitede olan herkese düşmanlar, çekememezlik var tabi....

Herkes hür özgür iradesine göre istediği herşeyi yapabilir.Unutmasınlarki şu anda malum sitede olanlar www.grandepuntotr.com
Sayesinde birbirlerini tanıdılar ve bir araya geldiler.
Ve şimdi neler yapıyorlar

elbruz
29/12/2013, 13:08
Taklitler asıllarını yaşatmaya devam ediyor...

kadir07
29/12/2013, 13:11
Liseyi yeni bitirmiş ergenler uğraşmaya değmez ;)

Ziyaretçi78
29/12/2013, 13:14
Taklitler asıllarını yaşatmaya devam ediyor...

Liseyi yeni bitirmiş ergenler uğraşmaya değmez ;)

Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir...

CoachK
29/12/2013, 13:16
Dün izmirden döneken benide bmw sıkıştırdı, merceksiz zeononlarıxa takmış zaten dibime giriyor vs. Önce yol verdim sonra arkasından gittim, polatlı ışıklara kadar asıldım gaza 3.700dd 140-150-155 gittim gelemedi peşimden :) ben şaşırdım tabii... Bmw 6 serisi araba tek kapı spor jantlar simsiyah plakasını vermiycem... Sonra polis çevirdi malum rutin kontrol, içinden ak saçlı alnı açık bi amca indi :) punto 75 power :)

Velhasıl kelam, çokda takılma canını sıkmasınlar, adama ders vericem derken arabanı saç teli kadar çizdirsej kahrolursun...

ato
29/12/2013, 13:16
Aynısını dün bende yaşadım bir tane c180 ev plakalı önce önüme kırdı sonra ben sıkıştırdım sağa geçtim önüme kırdı yavaşlatmaya çalıştı 2 ye çektim yanından uzadım önüne kırdım frenledim bir daha önüme geçmesine izin vermedim camı açtı küfür etti ben de lan lı cevap verdim sonra hareket çekti falan ama o korku ona yeter az daha orta refüje sokacaktım zor yırttı size de geçmiş olsun

Ziyaretçi78
29/12/2013, 13:18
Dün izmirden döneken benide bmw sıkıştırdı, merceksiz zeononlarıxa takmış zaten dibime giriyor vs. Önce yol verdim sonra arkasından gittim, polatlı ışıklara kadar asıldım gaza 3.700dd 140-150-155 gittim gelemedi peşimden :) ben şaşırdım tabii... Bmw 6 serisi araba tek kapı spor jantlar simsiyah plakasını vermiycem... Sonra polis çevirdi malum rutin kontrol, içinden ak saçlı alnı açık bi amca indi :) punto 75 power :)

Velhasıl kelam, çokda takılma canını sıkmasınlar, adama ders vericem derken arabanı saç teli kadar çizdirsej kahrolursun...

Haklısın katılıyorum sana.

Scottie
29/12/2013, 13:56
Insan hayati bu kadar ucuz mu. O sirada bir kaza yasansaydi. Size yada o sirada yaninizda seyreden araclarda kazaya karissaydi. Diger insanlarin sucu gunahi ne.

Senin yerinde olsam sag seritte hizimi iyice azaltir . Ve polisi arardim. Sonucta plakasi belli. Arac belli...

Sent my GT-I9500 using 2

erenemre
29/12/2013, 14:12
arkadaşlar uzun süredir bu forumdayım ama bilmediğim birşey var kim bu rakip forum sitesi ? arkadaş malum site demiştir hangi site ? bize neden düşmanlar sonuçta hepimiz puntosever değil miyiz ? hiç böyle birşey bilmiyordum foruma 1,5 seneye yakındır üyeyim.Bilen arkadaşlar anlatırsa sevinirim.Ayrıca konuyu açan arkadaşın yaptığı yanlış ayrıca eğer dursaydık inip döverdim demiş nerden biliyorsun belki adam aikido biliyor veya onu geçtim cebinde silah veya kesici alet var bence böyle şeylere uymayalım artık çok kötü bir zamanda yaşıyoruz kimin ne olduğu belli değil dayılandığınız tıfıl bir adam bile hiç beklemediğiniz şekilde cebinden 14 lüyü çıkarıp sıkıyor ne yapacaksın istediğin kadar kuvvetli ol o yüzden bu tür tahriklerden uzak duralım kendimizi ve sevdiklerimizi düşünelim.

celenlee
29/12/2013, 14:14
Şahsi hatalar şahıslara aittir.

Bu neyin çabası?

*Bahsettiğiniz kişilerden bir çoğunu tanıyorum/tanıyorsunuz( ki bir çoğuyla zaten burda tanıştık).

Bu sıkıntıyı yaratan her kimse, yazın Plakasını ifşa edin.
Herkes bilsin kimin ne yaptığını. Mesafe koyacak olan koysun.

**Gerisi çok çocukca oluyor. (Bu sıkıştırma işini yapan kişinin yaptığı kadar..)

BaranSelo
29/12/2013, 14:24
Armadayla Kentpark arası zaten tehlikeli bir yol, bulvara dönenler, en sol şeritten Cepa'ya girmeye çalışanlar. Plakayı alıp fahri müfettişe verin, yazsın şerit ihlalinden cezayı, zaten her 10 kişiden 1'i fahri müfettiş :D

sezerism
29/12/2013, 14:26
Arkadaşlar bence kendinizi garantiye al 155 ara derim çünkü dalaşmanın anlamı yok hele hele öne kırma zik zak yapma bence uygun hareketler değil....Bu adamlar hiç iyi halden anlamaz

görkem koçsan
29/12/2013, 14:26
geçenlerde benimde başıma gelmişti bmw 116 ile yazmıştım, oluyo ya trafikte allah kazalardan belalardan korusun cümlemizi.

elbruz
29/12/2013, 14:27
Bu sırf bu sitenin stickerını gördüğü için Harun'a dalaşmış niyeti başka, saçma sapan düşmanlık besliyorlar buraya karşı....

bykacar
29/12/2013, 14:49
aynı olay 5 dk önce basıma geldi şimdi bende konu acacagım fakat bana dal
aşan grande punto üyesi idi sticker dağıtımı her önüne gelen suursuza verilmemeli forumumuzun adına leke kondurur....

Ziyaretçi78
29/12/2013, 15:23
arkadaşlar uzun süredir bu forumdayım ama bilmediğim birşey var kim bu rakip forum sitesi ? arkadaş malum site demiştir hangi site ? bize neden düşmanlar sonuçta hepimiz puntosever değil miyiz ? hiç böyle birşey bilmiyordum foruma 1,5 seneye yakındır üyeyim.Bilen arkadaşlar anlatırsa sevinirim.Ayrıca konuyu açan arkadaşın yaptığı yanlış ayrıca eğer dursaydık inip döverdim demiş nerden biliyorsun belki adam aikido biliyor veya onu geçtim cebinde silah veya kesici alet var bence böyle şeylere uymayalım artık çok kötü bir zamanda yaşıyoruz kimin ne olduğu belli değil dayılandığınız tıfıl bir adam bile hiç beklemediğiniz şekilde cebinden 14 lüyü çıkarıp sıkıyor ne yapacaksın istediğin kadar kuvvetli ol o yüzden bu tür tahriklerden uzak duralım kendimizi ve sevdiklerimizi düşünelim.

Diger malum site ile açıklama bana düşmez sonuçta bu forumda yönetimden arkadaşlar var ve onlara saygısızlık yapmak istemem.Ayrıca benim yaptığım hiçde yanlış değil o anda yanlızdım ya çocuğum olsaydı ne olacaktı veya sen düşün yanında çocuğun var ve aynı olay oluyor ne yaparsın aikido falan hak getire biz onlardan korkacak insan olsaydık trafiğe çıkmazdık kusura bakmayın.

Scottie
29/12/2013, 15:53
Yaşanan olay münferit bir olaydır. Kim olursa olsun olaya böyle bakmak gerekmektedir. Bazı kişileri, toplulukları ve siteleri komple olarak suçlu ilan etmemek gerekir. forum.grandepuntotr.com forum sitesinin hiç bir site, topluluk ile düşmanlığı bulunmamaktadır. Bize yakışanda forum üyeleri ve yönetimi olarak da budur.

Bu yüzden yazdıklarımıza ve yazacaklarımıza dikkat edersek daha iyi olur.

cemdogu
29/12/2013, 17:03
Bu olayon diğer forumla falan alakası yok bence bu şekilde bakmak yanlış.iki forumda da aktifim ve iki forumda da çok sevdiğim abilerim kkardeşlerim var.İki forumdan da bilgi alıyorum, kimseye düşmanlığım kimseye kinim nefretim yok.Olayı "Taraf olmayan bertaraf olur" kısmına kimse getirmemeli diye düşünüyorum.

Haklısınız, üstünüze gelmesi, sizi sıkıştırması haksızlık.Ancak bunu diğer forumun tamamına ithaf etmek te onun yaptığı düşmanlığı göstermektir.Plakasını hatırlıyorsanız rahatlıkla bulabileceğiniz şahısları forumda konu açarak, diğer foruma ok atmak amacıyla kullanmak bence yanlış.

Ancak yaptığının stickerı falan yok.Harbiden burada yazamıyorum ama..., orası ayrı.

C2105 cihazımdan gönderildi

dexter
29/12/2013, 17:05
bırakın bu tehlikeli oyunları arkadaşlar,trafikte olmaz böyle işler,sadece önünüze bakın gidin,ufacık olaylar yüzünden ne kendi canınızı ne başkasınınkini tehlikeye atmayın..

Ziyaretçi78
29/12/2013, 17:16
Ancak yaptığının stickerı falan yok.Harbiden burada yazamıyorum ama..., orası ayrı.

Bu kısmı anlayamadım.
Ayrıca benle alakalı bir düşmanlıkları olamaz malum sitenin olsa benim olur.Sonuçta bizler yalanlar üzerine kurmadık hayatımızı bilmem anlatabildimmi;) Ayrıca malum siteye amacım ok atmak değildir ama bu yapılan zamanında da ankara'da yapılmıştır ve malum sitede konusuda açılmıştır açan kişiyide çok yakından tanıyorum.Belki biliyorsunuzdur? Sonuçta o sitede de aktifsiniz.Ben ki o yolda hafta içi sürekli geçiyorum ve malum siteden birilerini gördüğumde kornaya basarak selam veriyorum düşmanlık yerine.

henky
29/12/2013, 17:40
Çok çok geçmiş olsun . Bu tip olaylar ne yazıkki ülkemizdeki kendini bilmez vatandaşlar yüzünden sıklıkla yaşanıyor. Sizleri bilmem ama ben en kısa zamanda aracıma bu tip bi kamera takmayı düşünüyorum.böyle bi olay başıma geldiğinde de kayıt tuşuna basıp polisi arayarak malum şahıstan şikayetci olmak en doğal hakkım
https://www.arackarakutusu.com/?newUrun=1&Id=653007&CatId=bs264154&Fstate=&/%C3%87%C4%B0FT-KAMERALI-720P-TMS-212-ARA%C3%87-KAMERASI

henky
29/12/2013, 17:53
Çok çok geçmiş olsun . Bu tip olaylar ne yazıkki ülkemizdeki kendini bilmez vatandaşlar yüzünden sıklıkla yaşanıyor. Sizleri bilmem ama ben en kısa zamanda aracıma bu tip bi kamera takmayı düşünüyorum.böyle bi olay başıma geldiğinde de kayıt tuşuna basıp polisi arayarak malum şahıstan şikayetci olmak en doğal hakkım
ÇİFT KAMERALI 720P TMS-212 ARAÇ KAMERASI (https://www.arackarakutusu.com/?newUrun=1&Id=653007&CatId=bs264154&Fstate=&/%C3%87%C4%B0FT-KAMERALI-720P-TMS-212-ARA%C3%87-KAMERASI)

Ziyaretçi78
29/12/2013, 17:54
https://www.arackarakutusu.com/?newUrun=1&Id=653007&CatId=bs264154&Fstate=&/%C3%87%C4%B0FT-KAMERALI-720P-TMS-212-ARA%C3%87-KAMERASI

Bir kaç gündür Almanya ile irtibattayım amcam ile görüşüyorum ve iyi bir marka için araştırma yaptırıyorum 2 adet alacağım çünki biri babamıza biri benim araca dediğiniz gibi şart bunlar;)

cemdogu
29/12/2013, 18:04
Bu kısmı anlayamadım.
Ayrıca benle alakalı bir düşmanlıkları olamaz malum sitenin olsa benim olur.Sonuçta bizler yalanlar üzerine kurmadık hayatımızı bilmem anlatabildimmi;) Ayrıca malum siteye amacım ok atmak değildir ama bu yapılan zamanında da ankara'da yapılmıştır ve malum sitede konusuda açılmıştır açan kişiyide çok yakından tanıyorum.Belki biliyorsunuzdur? Sonuçta o sitede de aktifsiniz.Ben ki o yolda hafta içi sürekli geçiyorum ve malum siteden birilerini gördüğumde kornaya basarak selam veriyorum düşmanlık yerine.

Adamın sizi sıkıştırmasından bahsettim orda

Olması gereken de o zaten anlatamadım malesef. Hani aynı amaçlardaki iki forum.diğer forum içinden bir kişi bunu yapmış diye özellikle nitelemenin yanlış olduğunu söylemek istedim sadece.yalan dolan üzerine kurulur/kurulmaz bireysel işler ama burda konuştuğumuz toplumsal mevzuatlar.

femoli
29/12/2013, 18:07
Cok gecmis olsun harun. Kimseye uyma ite bulasma, caliyi dolas demis atalarimiz.

Sent my iPhone 6GS

Ziyaretçi78
29/12/2013, 18:08
Adamın sizi sıkıştırmasından bahsettim orda

Olması gereken de o zaten anlatamadım malesef. Hani aynı amaçlardaki iki forum.diğer forum içinden bir kişi bunu yapmış diye özellikle nitelemenin yanlış olduğunu söylemek istedim sadece.yalan dolan üzerine kurulur/kurulmaz bireysel işler ama burda konuştuğumuz toplumsal mevzuatlar.

Ama şu da bir gerçek eğer zaten arkadaşın ismini bilsem burda onu yazardım ismini bilmediğim için sticker nereninse onu yazmak zorundaydım.Deşifre etmekse evet ettim bundanda geri çekilmem sonuç yaşanan bir olay var ve herkesin dikkatli olması açısından yazmak paylaşmak istedim.

halils2
29/12/2013, 18:26
geçmiş olsun Harun. Millet manyamış iyice. Sukünetini koru salla gitsin kimse.

Ziyaretçi78
29/12/2013, 18:30
Cok gecmis olsun harun. Kimseye uyma ite bulasma, caliyi dolas demis atalarimiz.

Sent my iPhone 6GS

haklısın abi.

geçmiş olsun Harun. Millet manyamış iyice. Sukünetini koru salla gitsin kimse.

Teşekkür ederim;)

japon07
29/12/2013, 18:32
Her ne kadar yapılanları haketmiş olsa da,malum site falan önemli değil trafikte böyle davranışlara karşılık verilmemesi taraftarıyım.Trafikte yapılan bu davranışlar,sizin değil belki ama hiç günahsız birinin canını bile alabilir.Çünkü yapılan bu hareketler trafikteki diğer araçlarıda tehlikeye sokacaktır.Sizden her ne kadar küçük olsamda abimsiniz ama rica ediyorum bu gibi tahriklere gelmeyelim. https://u1312.hizliresim.com/1j/x/w082s.jpg (https://bit.ly/c25MCx)

Ziyaretçi78
29/12/2013, 19:05
Her ne kadar yapılanları haketmiş olsa da,malum site falan önemli değil trafikte böyle davranışlara karşılık verilmemesi taraftarıyım.Trafikte yapılan bu davranışlar,sizin değil belki ama hiç günahsız birinin canını bile alabilir.Çünkü yapılan bu hareketler trafikteki diğer araçlarıda tehlikeye sokacaktır.Sizden her ne kadar küçük olsamda abimsiniz ama rica ediyorum bu gibi tahriklere gelmeyelim. https://u1312.hizliresim.com/1j/x/w082s.jpg (https://bit.ly/c25MCx)

Haklısın kardeşim karşılık vermemeliydim ama inan yaptıklarını bi görsen inan hak verirsin.

erenemre
29/12/2013, 19:53
malum site malum site yahu adam gibi söyle sitenin ismini .... mi hangisi ? eğer o siteyi diyorsan bence yanılıyorsun bir kişinin yaptığı hatayı koca foruma mal etmen yanlışın alası ayrıca bizim sitemizde de vardır mutlaka trafik magandaları ben kast ettiğin ...... ise üye değilim ama liseli dersen bütün forumu töhmet altında bırakmış olursun ...

Ziyaretçi78
29/12/2013, 20:08
malum site malum site yahu adam gibi söyle sitenin ismini ....... mi hangisi ? eğer o siteyi diyorsan bence yanılıyorsun bir kişinin yaptığı hatayı koca foruma mal etmen yanlışın alası ayrıca bizim sitemizde de vardır mutlaka trafik magandaları ben kast ettiğin ...... ise üye değilim ama liseli dersen bütün forumu töhmet altında bırakmış olursun ...

Adam gibi söyle derken??? Beni sen tanıyormusun ki adamlığımdan bahsediyorsun hayırdır dostum.Ayrıca o sitenin stickeri varsa o siteyede maal ederim bu olayı kusura bakma.Aynısını sana yapsa gülüp geçecekmisin peki.
Ayrıca diğer siteden menfaatin varmış gibi konuşuyorsun onu çözemedim varsa şayet adam gibi söyleyebilirsin.

erenemre
29/12/2013, 20:18
Adam gibi söyle derken??? Beni sen tanıyormusun ki adamlığımdan bahsediyorsun hayırdır dostum.Ayrıca o sitenin stickeri varsa o siteyede maal ederim bu olayı kusura bakma.Aynısını sana yapsa gülüp geçecekmisin peki.
Ayrıca diğer siteden menfaatin varmış gibi konuşuyorsun onu çözemedim varsa şayet adam gibi söyleyebilirsin.

komik olma dostum diğer sitede üyeliğim bile yok kaldı ki hangi siteyi bahsettiğini bile tam bilmiyorum az önce yazdığım site mi ona bile cevap vermemişsin , ayrıca ne çıkarım olacak ben internet sektöründe çalışmıyorum merak etme istersen buluşma zamanında kısmet olursa görüşürüz orada detaylı anlatırım hangi işle uğraştığımı , adam gibi söyle derken senin adamlığına birşey demedim demem de haşa sadece söylede bileyim diye o şekilde bir kelime kullandım.

Ziyaretçi78
29/12/2013, 20:21
komik olma dostum diğer sitede üyeliğim bile yok kaldı ki hangi siteyi bahsettiğini bile tam bilmiyorum az önce yazdığım site mi ona bile cevap vermemişsin , ayrıca ne çıkarım olacak ben internet sektöründe çalışmıyorum merak etme istersen buluşma zamanında kısmet olursa görüşürüz orada detaylı anlatırım hangi işle uğraştığımı , adam gibi söyle derken senin adamlığına birşey demedim demem de haşa sadece söylede bileyim diye o şekilde bir kelime kullandım.

Ben yanlış anladım o zaman dostum kusura bakma.Ayrıca bahsettiğim site doğrudur senin söylediğinle ben ismini telafuz etmek istemediğimden çünki midem kaldırmıyor isminden o sitenin.ilk buluşmada sarmaş dolaş anlatalım konuşalım ;)

cdogu
29/12/2013, 20:22
malum site malum site yahu adam gibi söyle sitenin ismini p.unto.türkiye mi hangisi ?

Bana bir konuya doğru düzgün,saygı çerçevesinde bir cevabını göster gözünü seveyim.. bahsettiğin harun abinin adamlığına yorum yapmak sana da bana da kalmaz kimsenin haddine de düşmez. Sorunun cevabını merak ediyorsan,evet o site. Ben de iki forumda da aktifim. Bizim bahsettiğimiz şey o forumda olan bir kısım insanın,buradaki insanla olan didişmeleri sonucu yaptığı fevri hareketler. Kimse o forum kakadır demiyor. Dediğim gibi ben de üyeyim.

Harun abi.. Ne diyeyim bilmiyorum. Sticker'ını görüp te böyle bir şey yaptıysa,ayıptır günahtır. Keşke plakasını hatırlasaydın ben de o forumda gerekli konuyu açar,bu saçma sapan hareketi yapanı bildirirdim. Malesef ki plaka yok. Ne yapalım,sağlık olsun. Senin orada da görüştüğün yöneticiler var en nihayetinde oraya bildirebilirsin istersen... Onun dışında,sakin olmanı ve kin beslememeni diliyorum.

Ziyaretçi78
29/12/2013, 20:34
Bana bir konuya doğru düzgün,saygı çerçevesinde bir cevabını göster gözünü seveyim.. bahsettiğin harun abinin adamlığına yorum yapmak sana da bana da kalmaz kimsenin haddine de düşmez. Sorunun cevabını merak ediyorsan,evet o site. Ben de iki forumda da aktifim. Bizim bahsettiğimiz şey o forumda olan bir kısım insanın,buradaki insanla olan didişmeleri sonucu yaptığı fevri hareketler. Kimse o forum kakadır demiyor. Dediğim gibi ben de üyeyim.

Harun abi.. Ne diyeyim bilmiyorum. Sticker'ını görüp te böyle bir şey yaptıysa,ayıptır günahtır. Keşke plakasını hatırlasaydın ben de o forumda gerekli konuyu açar,bu saçma sapan hareketi yapanı bildirirdim. Malesef ki plaka yok. Ne yapalım,sağlık olsun. Senin orada da görüştüğün yöneticiler var en nihayetinde oraya bildirebilirsin istersen... Onun dışında,sakin olmanı ve kin beslememeni diliyorum.

Yok yok kin beslemek yok kardeşim ama o site ve yönetimdeki kişilerle alakam yok biliyorsun anlattım sana bunu başından sonuna kadar ama benki kimseye kin beslemezken bana bunu yapmalarını tasvif etmedim ya dediğim gibi çocuğum eşim olsaydı ve bu olay büyüyüp daha farklı yerlere gelseydi nasıl olacaktı kim kurtaracaktı o kişiyi söylermisiniz bana.Bi düşünün en sevdiğiniz insanlar arabada ve birisi it dalaşına giriyor ve sonu kötü yerlere geliyor allah vermesin.Neyse serrliğe gerek yok Eren dostumla çözdük olayı iletişim hatası oldu aramızda;) ama kimse kusura bakmasın birazcık bana olanları kendinize olmuş gibi düşünelim rica ediyorum.Cenk'im lafım herkese üstüne alınma kardeşim ;)

erenemre
29/12/2013, 20:39

bende orda adam kelimesini hangi manada söylediğimi açıkladım konuyu bulandırma , arkadaşın durumuna bende üzüldüm ALLAH korusun şakası olmayacak işler bu tür trafik magandaları her yerde çıkabiliyor.

Arrest
29/12/2013, 21:02
Abi tanıyosan her türlü gider yani...

SaLDo
29/12/2013, 21:16
İsteyen istediği sitede takılır istediği stickeri takar. İki sitede de takılır buna kimse karısamaz. Yok sen orda takılıyosun burda takılamazsın diyemez. Ama Allah yukarda benim basıma böyle bişi gelse gerekirse adama carparım durdururm. anasını avradını s... gönderirim. o kadar net. lik adamın yaptıgı. sen acemi olsan paniklesen kaza yapsan ne olacak ? Değermi kıytırık bi sticker mevzusu yuzunden .

Ziyaretçi78
29/12/2013, 21:28
İsteyen istediği sitede takılır istediği stickeri takar. İki sitede de takılır buna kimse karısamaz. Yok sen orda takılıyosun burda takılamazsın diyemez. Ama Allah yukarda benim basıma böyle bişi gelse gerekirse adama carparım durdururm. anasını avradını s... gönderirim. o kadar net. lik adamın yaptıgı. sen acemi olsan paniklesen kaza yapsan ne olacak ? Değermi kıytırık bi sticker mevzusu yuzunden .

Saldıray başkan kimse kimseye diğer taraftaysan burda işin yok gibisinden bahsetmedi.
Ayrıca haklısın bu sticker mevzusunda.

SaLDo
29/12/2013, 21:31
Saldıray başkan kimse kimseye diğer taraftaysan burda işin yok gibisinden bahsetmedi.
Ayrıca haklısın bu sticker mevzusunda.

Yok abi burda konusulan sözler üzerine yazmadım ben yorumu. Tamamen ayrı bir konudan girmek istedim. Yani kimse kimseye karısamaz gibisinden :) Sözüm sana saldıran itte. Yani sen bu forumdasın diye sana bu sekli yapmamalı gibisinden yazmak istedim

Ziyaretçi78
29/12/2013, 21:36
Yok abi burda konusulan sözler üzerine yazmadım ben yorumu. Tamamen ayrı bir konudan girmek istedim. Yani kimse kimseye karısamaz gibisinden :) Sözüm sana saldıran itte. Yani sen bu forumdasın diye sana bu sekli yapmamalı gibisinden yazmak istedim

Bende konuyu okuyurum biri öyle bir yorum yaptıda ben mi kaçırdım diye:))

ReiZzZ
29/12/2013, 22:10
geçmiş olsun siteler arası sorun vs. hakkında bilgim yok ama kaşınanı da kaşımak gerek eline sağlık :)

Ziyaretçi78
29/12/2013, 22:14
geçmiş olsun siteler arası sorun vs. hakkında bilgim yok ama kaşınanı da kaşımak gerek eline sağlık :)

Aslında amacım bu değildi ama kendisi kaşındı diyelim.