PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sarı Puntom ve tüm Modifiyeleri

vts64
27/12/2013, 16:16
GPlus+++++ oldu. Maşallah deyin nazarlara gelmesin...
dış-iç-ses ve görüntü-motor modifiye resimleri tamamı geldi.
toplam 42 foto. modifiye sever arkadaşlara ilham kaynağı olması dileklerimle..

Dış modifiye
İç modifiye
Ses ve görüntü modifiye
Motor modifiye

Toplam 42 foto. umarım modifiye sever arkadaşlara ilham kaynağı olur. hayırlı modifiyeler.

GPlus+++++ ve K&N hava filtresi

burak64
27/12/2013, 18:15
Hem zaman hem emek harcanmış.işin maddi boyutunuda unutmamak lazım.hele ki uşak gibi bi memlekette bunları yapabilmek gerçekten takdir gerektirir.kazasız belasız güEl günlerde kullanın umarız devamı gelir bizde hayranlıkla takip ederiz :)

metehancihangir
27/12/2013, 19:28
araç çok güzel kazasız belasız kullan eğer araç benim olsaydı Fenerbahçeli olduğum için ön panjurdaki kırmızı şeriti çıkartırdım :P krom çıtalarıda çıkartırdım bide motor kapağındaki fiat amblemini daha prof bi şekilde boyatır yada kaplatırdım

izmirlee
27/12/2013, 19:32
çok güzel olmuş emeğinize sağlık

erdiyilmaz
27/12/2013, 19:38
Sarı aşigo :)

ybabacan
27/12/2013, 19:42
çok güzel olmuş kardeş. Allah kaza bela vermesin inşaallah.

knidos111
27/12/2013, 21:59
yolda ''taksiii'' diye el kaldıran oluyormu )

kadir07
27/12/2013, 22:43
Maşallah kazasız belasız ;)

vts64
27/12/2013, 23:08
hepimize kazasız belasız sürüşler.herkese teşekkürler.

byadrenalin
27/12/2013, 23:17
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Çok hoş olmuş ama sarı renk olmasa iyiymiş :)

Bir şey sormak istiyorum. Kapı kolları iç aydınlatmalarını yaparken hangi malzemeyi kullandınız ? Direnç, led ve yerleştirdiğiniz duy hakkında bilgi verebilir misiniz ? Cam otomatiklerinden bir bağlantı çekerek bende yapmak istiyorum da. Malzeme konusunda bilgim yok. Birde orta tavan lambaları hangi model. Bir kodu veya ismi var mı. Parçacıdan ne olarak temin edebiliriz.

vts64
27/12/2013, 23:34
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Çok hoş olmuş ama sarı renk olmasa iyiymiş :)

Bir şey sormak istiyorum. Kapı kolları iç aydınlatmalarını yaparken hangi malzemeyi kullandınız ? Direnç, led ve yerleştirdiğiniz duy hakkında bilgi verebilir misiniz ? Cam otomatiklerinden bir bağlantı çekerek bende yapmak istiyorum da. Malzeme konusunda bilgim yok. Birde orta tavan lambaları hangi model. Bir kodu veya ismi var mı. Parçacıdan ne olarak temin edebiliriz.

Allah hepimize kazasız belasız kullanmak nasip etsin araçlarımızı.
renk muhteşem bence..kapı kolları , şahin doğan gösterge duyu ve ampulu kullandım hazır malzeme 12 volt toplam 4 tl lik birşey. tavan lambası doblo nun tavan lambası deyinca verirler 1-2 renk alternatifi de var.20 tl fiyatı var.
kolay gelsin..

byadrenalin
27/12/2013, 23:37
Allah hepimize kazasız belasız kullanmak nasip etsin araçlarımızı.
renk muhteşem bence..kapı kolları , şahin doğan gösterge duyu ve ampulu kullandım hazır malzeme 12 volt toplam 4 tl lik birşey. tavan lambası doblo nun tavan lambası deyinca verirler 1-2 renk alternatifi de var.20 tl fiyatı var.
kolay gelsin..

Çok teşekkürler :) Bu haftasonu veya bir sonraki haftasonu bakacağım :)

GURURGP
28/12/2013, 02:00
GPlus+++++ oldu. Maşallah deyin nazarlara gelmesin...
dış-iç-ses ve görüntü-motor modifiye resimleri tamamı geldi.
toplam 42 foto. modifiye sever arkadaşlara ilham kaynağı olması dileklerimle..

dış modifiye 2

dış modifiye 3

dış mofiye 4

iç modifiye 1

iç modifiye 2

ses ve görüntü modifiye 1

ses ve görüntü modifiye 2

motor modifiye 1

motor modifiye 2
toplam 42 foto. umarım modifiye sever arkadaşlara ilham kaynağı olur. hayırlı modifiyeler.

GPlus+++++ ve kn hava filtresi

Mrb.

Araç çok değişik ve güzel olmuş.. Emek çok..
Fakat bi kaç şey var merak ettiğim bilgi alırsam güzel olucak..
1-Stoplar ve farları nerden ne kadara aldınız?
2-HP yazan tuşun fonksiyonu nedir?
3-Start-stop tuşu ve sistemini nasıl yaptınız?Çok maliyetli mi?

Bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

sinanuzun
28/12/2013, 06:30
teyp yerine takılan parçayı orjinal gümüş renkle mi boyadınız konsal rengini nasıl tutturdunuz ?

Ziyaretçi78
28/12/2013, 10:37
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ama bu nos derken benmi yanlış gördüm yoksa süs için falanmı çözemedim eğer bu nos varsa vallaha kralsın önünde eğilirim.;)

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

gesta0723
28/12/2013, 11:08
birisi bana deseki benim bir arkadaşın puntosu var adam manyak yapmış.
renk ne diye sorarım hemen,
cevap sarı ,
hadi len ondan bir cacık olmaz sarı arabamı olur taksi mi bu derim :D
ama canlı şekilde görünce sarı arabada oluyormuş diyesi geliyor yani :D
ersin yapmış olmuş helal be :D rabbim kaza bela MASRAF vermesin

vts64
28/12/2013, 14:11
Mrb.

Araç çok değişik ve güzel olmuş.. Emek çok..
Fakat bi kaç şey var merak ettiğim bilgi alırsam güzel olucak..
1-Stoplar ve farları nerden ne kadara aldınız?
2-HP yazan tuşun fonksiyonu nedir?
3-Start-stop tuşu ve sistemini nasıl yaptınız?Çok maliyetli mi?

Bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

1-stop far gittigidiyordan. farlar 450 tl kargo dahil. stoplar 400 tl kargo dahil fakat ben bunları alalı 2 sene oldu. fiyatlar yanıltıcı olabilir o yüzden. şimdi farların fiyatının 850 tl olduğunu biliyorum.
2-hp yazan tuşa stebel havalı korna ve blow of valve yi aktif hale getiriyor.
3-start stop tuşu maliyeti çok yüksek değil 100-150 tl parça + işçilik+ çooook emekkk, ve herkesin bağlayabileceğini zannetmiyorum. kılavuz japonca idi işin içinden zor çıktık. made in japan yani. internetten ing. kılavuzunu bulup öyle yaptık .türkçesini bulmak hayalllll. markası pivot.

elbruz
28/12/2013, 14:13
Aracınız maşallahı var sadece vites ve el freni kolunu beğenmedim, bir de nos çalışıyor mu araç kaplama mı...

stopları isteyenler buradan temin edebilirler...

https://forum.grandepuntotr.com/kemal-oto-aksesuar-modifiye-tuning/8673-grande-punto-led-li-stop.html

vts64
28/12/2013, 14:19
teyp yerine takılan parçayı orjinal gümüş renkle mi boyadınız konsal rengini nasıl tutturdunuz ?

parçaları diyorum çünkü renk tumadığı için tüm klima kumandaları dahil söküp hepsini akçalı marka 357 metalik gri sprey ile boyayıp yine akçalı sprey vernik ile üstüne attım. oldukça zahmetli. tecrübeniz yoksa tavsiyem tecrübeli birine yaptırmanız. iyi bir elektrikçi tanıdığınız yoksa hiç bulaşmayın çok zaman ve emek isteyen bir iş..ben tamamını sökme takma da dahil bizzat kendim yaptım. maliyet 10 tl gri boya + 10 tl vernik toplam 20 tl. ama teyp çerçevesini kesmek oldukça zor. gravür seti ile milimetrik olarak 2-3 saatte anca kesip oturttum. orjinalden ayırt edilmiyor gibi duruyor. fiat servisten birkaç kişi gördü hayran kaldılar...sıfır oturuyor boşluk sıfır...kolay gelsin..

vts64
28/12/2013, 14:27
Aracınız maşallahı var sadece vites ve el freni kolunu beğenmedim, bir de nos çalışıyor mu araç kaplama mı...

stopları isteyenler buradan temin edebilirler...

https://forum.grandepuntotr.com/kemal-oto-aksesuar-modifiye-tuning/8673-grande-punto-led-li-stop.html

bende tam 3 takım vites topuzu ve el freni topuzu var ara sıra bende sıkılıp değiştiriyorum. zaman zaman benim de beğenmeyip yenilediğim oluyor. nos dekor amaçlı ordaki boşlüğu dolduruyor . ama yangın söndürücü olara faal....:muz:

vts64
28/12/2013, 14:31
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ama bu nos derken benmi yanlış gördüm yoksa süs için falanmı çözemedim eğer bu nos varsa vallaha kralsın önünde eğilirim.;)

iltifatınız bile yeter ama maalesef sadece aktif bir yangın söndürücü,yanlızca oradaki boşluğu dolduruyor. nos tüpü 2kg lık yaklaşık 70 dolar falan. nos takmaktansa turbo takarım daha iyi.. sürekli güççççç...

Ziyaretçi78
28/12/2013, 14:45
iltifatınız bile yeter ama maalesef sadece aktif bir yangın söndürücü,yanlızca oradaki boşluğu dolduruyor. nos tüpü 2kg lık yaklaşık 70 dolar falan. nos takmaktansa turbo takarım daha iyi.. sürekli güççççç...

Fiyat konusunda doğru ama ne bileyim vallaha gözlerime inanamadım okudum 'nos' terten okudum 'son' heceleyerek okudum gene 'nos' nedim gözlerimmi yanlış görüyor ama açıp kapattım ovaladım ama hala 'nos' dedim helal olsun kafayı kırdım cvp gelene kadar aklıma girmedi değil yani ama hüsrana uğradım inan.Ama arabanın hakkı var mükemmel olmuş Allah kazalardan saklasın vallaha emeğinin karşılığı budur bence helal olsun harikasın.

ahmet4646
28/12/2013, 18:18
herşey tam dozunda olmuş güle güle kullanın....

nodesperat3
28/12/2013, 19:03
Kazasız belasız kullanırsınız inşallah çok emek harcamışsınız..

07CAn
29/12/2013, 10:51
Ellerinize, emeğinize sağlık başarılı proje olmuş.
Ön kamera kayıt içindir muhtemelen diye düşündüm doğrumudur ?
Birde park sensörleri standart sensör mü yoksa vw, citroen, vs gibi ekranda aracın yukarıdan görüntüsünü göstererek mi yaklaşım sağlıyor ? Veya farklı bişey mi ? :))

iPhone 'den (https://.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

vts64
29/12/2013, 12:00
Ellerinize, emeğinize sağlık başarılı proje olmuş.
Ön kamera kayıt içindir muhtemelen diye düşündüm doğrumudur ?
Birde park sensörleri standart sensör mü yoksa vw, citroen, vs gibi ekranda aracın yukarıdan görüntüsünü göstererek mi yaklaşım sağlıyor ? Veya farklı bişey mi ? :))

iPhone 'den (https://.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

teşekkürler. ön kamera kayıt için değil. teypten ( kaldırıma vs. yanşırken )önü de görmek için kullanılıyor. teypte ön kamera diye seçenek var + arka kafalık monitörlerinde yolu izlemek içinde kullanılıyor. park sensörleri standart .mesafeyi türkçe olarak söyleyen tiplerden+ kamera da olunca oldukça güzel çalışıyor.

xevren
29/12/2013, 12:15
Maşallah çok güzel olmuş araç.

halils2
29/12/2013, 19:15
güzel olmuş maaşallah çok emek ve para harcamışsınız. K&N filtrenin kodu vs var mı bizim araçlar için ben de almak istiyorum ama hangisi uyar bilmiyorum

Berkantonlu
29/12/2013, 20:00
kardeşim aynı teyp benm puntodada var yanlz braz dşarda kalıyor çerçeveden dolayı..o teyp tam sıfırlanmış seninki bunu nasıl yaptılar merak ettm bi akıl versen :)

vts64
30/12/2013, 00:03
güzel olmuş maaşallah çok emek ve para harcamışsınız. K&N filtrenin kodu vs var mı bizim araçlar için ben de almak istiyorum ama hangisi uyar bilmiyorum

teşekkürler allah razı olsun. kn hava filtresi kodu: 33-2931

vts64
30/12/2013, 00:09
kardeşim aynı teyp benm puntodada var yanlz braz dşarda kalıyor çerçeveden dolayı..o teyp tam sıfırlanmış seninki bunu nasıl yaptılar merak ettm bi akıl versen :)

gravür seti ile (hobi seti) yaklaşık 2-3 saat içinde milimetrik olarak sıfır oturtmak mümkün.görüntü bu şekilde daha orjinal oluyor. bizzat ben kendim yaptım. el becerin yoksa çerçeveyi çöpe atarsın ona göre aman dikkat et. çerçevenin içteki seti komple aldıktan sonra bir miktar daha içeri girmek gerekiyor.alt kısım ise teyp şekline göre işaretleyip azar azar zımparalayarak yapman lazım. bir hata aralarda boşluk kalmasına sebep olacaktır. sabırlı olup ağır ağır yapman lazım kolay gelsin. hayırlı modifiyeler.

halils2
30/12/2013, 00:26
indaslar daha iyi olmazmıydı hem ekran daha büyük

ecosi26
30/12/2013, 00:56
+1000

kdemirel34
30/12/2013, 02:13
Pedal takimiyla ayak dayamayi ayri ayrimi aldiniz aynilarini nerden temin edebilirim?

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

SaLDo
30/12/2013, 02:39
Maşallah :tavsan::clapping:

vts64
30/12/2013, 19:15
indaslar daha iyi olmazmıydı hem ekran daha büyük

maalesef ekran kapalıyken çok dışarıda duruyor. içeri almak mümkün değil.ekran sürekli açık kalıncada havalandırma ızgaraları iptal. klima ve kalorifer için. bizzat onuda denedim ama ben beğenmedim duruşunu. yine de zevk meselesi kimsenin hevesini kırmak istemem.

vts64
30/12/2013, 19:17
Pedal takimiyla ayak dayamayi ayri ayrimi aldiniz aynilarini nerden temin edebilirim?

ayrı ayrı aldım ama siz kemaloto dan temin edebilirsiniz. hepside mevcut.

kdemirel34
31/12/2013, 16:32
Ayak dayamayi bulmustum kemalotodan pedal takimini bulamadim ama link atabilirmisin? Bide vidalimi pedallarda ayak dayama gibi?

vts64
01/01/2014, 13:24
Ayak dayamayi bulmustum kemalotodan pedal takimini bulamadim ama link atabilirmisin? Bide vidalimi pedallarda ayak dayama gibi?

mengene tarzı sıkıştırmalıydı ama ben pedalda var plan vida deliklerine vidaladım böyle daha sağlam oldu. hb falan yüzlerce çeşit var bakmak lazım..kolay gelsin

marineros
01/01/2014, 14:11
Çok güzel duruyor bence araç.böyle araçların çoğalması,modifiye yapacak olan bizlere yol haritası oluyor. Nos ile ilgili şunu eklemek istiyorum, ben nos takacağım diyip takamıyorsunuz maalesef. Aracın motoruna eklemeniz ve değiştirmeniz gereken parçalar olacak.en basiti pistonların değişmesi gerekiyor :)
Keyifli sürüşler dilerim.

Ziyaretçi78
02/01/2014, 17:08
Hayırlı akşamlar.Bu arka direkteki sparco yazısından arıyorum varmı bildiğiniz bir yer.

vts64
06/01/2014, 00:27
Hayırlı akşamlar.Bu arka direkteki sparco yazısından arıyorum varmı bildiğiniz bir yer.

aksesuarcıdan aldım 5 tl idi. sizde aksesuarcılardan bulabilirsiniz.

BaranSelo
06/01/2014, 02:41
İlk kez sarı rengi bu kadar çok yakıştırdım arabaya. Çok büyük emek var. O kapılardaki kabloyuda nereye baktıysam bulamadım bir türlü :D

vts64
10/02/2014, 19:38
İlk kez sarı rengi bu kadar çok yakıştırdım arabaya. Çok büyük emek var. O kapılardaki kabloyuda nereye baktıysam bulamadım bir türlü :D

teşekkürler. kablo basit bir elektrik kablosu. oto elektrikçilerde hurda bir dünya kablo olur. birini numune olarak alıp istenilen renk ve kalınlıkta elektrik malzemesi satanlardan temin edilebilir. kolay gelsin.

vts64
16/02/2014, 19:46
ses sistemine küçük bir müdahale. buyrun resimler.

elbruz
16/02/2014, 20:06
Aracınız kaplama mıydı...

uaygar
16/02/2014, 23:46
şu orjinal teyip yerine taktığın navitech yazan teyibi nerde bulabilirim ?

vts64
17/02/2014, 22:06
Aracınız kaplama mıydı...

hayır orjinal rengi bu. SarI.

vts64
17/02/2014, 22:09
şu orjinal teyip yerine taktığın navitech yazan teyibi nerde bulabilirim ?

ben hepsiburada dan aldım. sahibinden de ve gg da bimeks te ve birçok online alışveriş sitelerinde var.var bakıp işinize geleni alabilirsiniz.

anzar07
26/02/2014, 16:59
çok hoş olmuş maşallah

vts64
28/02/2014, 20:20
çok hoş olmuş maşallah

teşekkürler ,allah razı olsun

magic
07/03/2014, 14:31
Ersin kardeşim emeğine sağlık. Aracın gerçekten çok hoş olmuş. Allah kaza bela göstermesin. Bütün modifiyelerini beğendim ancak benim sormak istediğim kısım paspasların. Paspaslar tam olarak tabana oturuyor gibi gözüküyor yanlış görmüyorsam. Çok beğendim. Nereden aldığını sormak isterim, orjinal mi yoksa dışarıdan mı aldın? Yardımcı olursan sevinirim...

vts64
07/03/2014, 23:39
Ersin kardeşim emeğine sağlık. Aracın gerçekten çok hoş olmuş. Allah kaza bela göstermesin. Bütün modifiyelerini beğendim ancak benim sormak istediğim kısım paspasların. Paspaslar tam olarak tabana oturuyor gibi gözüküyor yanlış görmüyorsam. Çok beğendim. Nereden aldığını sormak isterim, orjinal mi yoksa dışarıdan mı aldın? Yardımcı olursan sevinirim...

teşekür edrim, Allah hepimize kaza bela vermesin. evet paspaslar tabana tam oturuyor. hızlıal.com dan aldım. paspas + bagaj paspası olarak. grande puntoya özel havuzlu paspas. kesinlikle tavsiye ederim. biraz pahalı ama hakkını veriyor. hepsine 150 tl gibi bir para ödemiştim. son zamlardan sonra ne oldu bilmiyorum. kolay gelsin , hayırlı modifiyeler.

onerhan1994
03/04/2014, 01:50
Abi süper olmuş güle güle kullan birşey sormak istiyorum blow off orjinal turbo gibi ses çıkartıyor mu?

vts64
03/04/2014, 18:40
Abi süper olmuş güle güle kullan birşey sormak istiyorum blow off orjinal turbo gibi ses çıkartıyor mu?

teşekkürler, Allah razı olsun. blow of sesi orjinal blow of sesi gibi. bunu aksesuarcılarda dinleme imkanın var. standda kurulu sesi dinliyorsun. 2 çeşidi var ses biraz farklı birbirinden.tamamen zevk meselesi. ben düğme koydum, istediğim zaman aç kapa yapıyorum. debriyaj dan ayağını çekince ses çıkaracak şekilde yaptık. zaten orj blow of larda debriyajdan ayağını çekince ses çıkarıyor. kolay gelsin...

Sonsuzluga
03/04/2014, 18:46
Cok güzel aracınız var hocam ilk kaplama zannettim ama değilmiş :) kazasiz belasız

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

onerhan1994
03/04/2014, 21:28
Çok teşekkürler abi

usermm1
03/04/2014, 23:16
baya bir modifiye olmuş. bende kendi modifiye listemi yazayım: park sensörü, kolçak :)

benyunus
04/04/2014, 09:57
elinize emeğinize sağlık gerçekten çok güzel görünüyor. Jantların modeli nedir acaba? Bende almak istiyorum bu jantlardan.

vts64
06/04/2014, 13:56
Cok güzel aracınız var hocam ilk kaplama zannettim ama değilmiş :) kazasiz belasız

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

teşekkürler, Allah hepimizi korusun kazadan ,beladan.

vts64
06/04/2014, 14:00
elinize emeğinize sağlık gerçekten çok güzel görünüyor. Jantların modeli nedir acaba? Bende almak istiyorum bu jantlardan.

jantlar orj. gp fun jantı .sonradan takılmadı yani. servisten temin edilebilir.lineada bu janttan var ama 4x98 onlar olmaz aman dikkat. bizim araçlar 4x100

sinanuzun
07/04/2014, 11:11
Çok güzel elinize sağlık peki teybin olduğu yeri nasıl kesip nasıl gümüş renk boyattınız? orijinal gibi duruyor. Orada kullandığınız boya marka ve kodu alabilir miyiz yada sadece kesme işlemimi yaptınıoz boya yok mu?

maxi33
08/04/2014, 12:06
cam vizörü krom kapı çıtaları ve stickerları begenmedim onun haricinde güzel

redgp
08/04/2014, 12:26
allah kazadan nazardan saklasın iyi günlerde keyıfle kullanın inş güzel olmuş

vts64
10/04/2014, 22:51
Çok güzel elinize sağlık peki teybin olduğu yeri nasıl kesip nasıl gümüş renk boyattınız? orijinal gibi duruyor. Orada kullandığınız boya marka ve kodu alabilir miyiz yada sadece kesme işlemimi yaptınıoz boya yok mu?

teşekkürler, kendim kestim, kendim boyadım 357 metalik gri akçalı marka, kesme işlemini gravür seti ile milimetrik olarak ağır ağır törpüleyerek bu hale getirdim. direk kesmeye kalkınca mutlaka kenarlarda ayarsızlık lar olur o yüzden törpülemek daha iyi olur. kolay gelsin.

vts64
10/04/2014, 22:53
allah kazadan nazardan saklasın iyi günlerde keyıfle kullanın inş güzel olmuş

Allah razı olsun. hepimize kazasız belasız sürüşler.sağolun

sinanuzun
13/04/2014, 22:01
teşekkürler, kendim kestim, kendim boyadım 357 metalik gri akçalı marka, kesme işlemini gravür seti ile milimetrik olarak ağır ağır törpüleyerek bu hale getirdim. direk kesmeye kalkınca mutlaka kenarlarda ayarsızlık lar olur o yüzden törpülemek daha iyi olur. kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim peki sadece teybin olduğu yerimi sipreyle boyattınız yoksa tümüyle mi boyadınız ?

eros06060
14/04/2014, 02:30
delircem aga 0.75 lik kabloyu kime sorsam beyaz var diyor arkadaş gri istiyorum uyduramazmıyız bir şey diyorum saçma sapan internet kablosu filan çıkarıyorlar :D ne kabloymuş sarısını bulmuş arkadaş ben grisini bulamadım :(

cdogu
14/04/2014, 04:09
delircem aga 0.75 lik kabloyu kime sorsam beyaz var diyor arkadaş gri istiyorum uyduramazmıyız bir şey diyorum saçma sapan internet kablosu filan çıkarıyorlar :D ne kabloymuş sarısını bulmuş arkadaş ben grisini bulamadım :(

Beyaz kablo al griye boya hocam?

LG-D802 cihazımdan gönderildi

eros06060
14/04/2014, 21:05
Beyaz kablo al griye boya hocam?

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Yok kardeşim çingene isi olur gibime geliyor asgari yüzünden pahaliya gelir iki liralik kablo yav bugün yine 1 dükkana sordum ondada yok :)

vts64
17/04/2014, 01:19
Çok teşekkür ederim peki sadece teybin olduğu yerimi sipreyle boyattınız yoksa tümüyle mi boyadınız ?

ilk önce sadece teyp çerçevesini boyamıştım fakat çok küçük bir ton farkından dolayı içime sinmedi hepsini söküp komple boyadım. bugünlerde söküp araç rengine boyamayı düşünüyorum( sarı plastidiple) ..bakalım ne zaman yapabileceğim...size tavsiyem biraz pahalı olur ama beğenmezseniz çıkarma ihtimali olan plastidip ile boyamanız. orjinale dönmek istediğinizde çok kolay olur.... mutlaka deneyin...

vts64
06/05/2014, 21:42
direksiyon kaplama ( sarı dikişli) + dikiz ayna rüzgarlığı +silecek rüzgarlığı ( ön+ arka)+ ince doblo kolçağı resimler çok yakında...

vts64
16/05/2014, 23:30
kolçağı resimlemeyi unutmuşum oda yarın..

vts64
16/05/2014, 23:32
kolçak resimleri yarın bu kolçak sadece bendeeeee...

vts64
16/05/2014, 23:33
kolçakkkkkkk yarınnnnn bakalım beğenen çıkacak mı?

vts64
12/08/2014, 19:17
chevrolet tarzı panjur içi lamba.
arabanın rengi de sarı olşunca sarı lambalar bence hoş durdu.
ilgilenen arkadaşlara duyrulur bir bakın. ilham kaynağı olabilir.

byvirus
12/08/2014, 21:44
Iyi ve kazasız günlerde kullanın masallah

kalite kontrol
12/08/2014, 22:08
direksiyon kaplama ( sarı dikişli) + dikiz ayna rüzgarlığı +silecek rüzgarlığı ( ön+ arka)+ ince doblo kolçağı resimler çok yakında...

COK GÜZEL OLMUŞ TEBRİKLER EMEĞİNE SAĞLIK.birkaç sorum olacak yanıtlarsan sevinirim
1)dreksiyon deri kaplama,vites torbası,el freni tutamagı kaplama kaç paraya mal oldu.benim dreksiyonun derileri kalktı bende kırmızı dikişli yaptıracağım.bana ital deriden kullanılacağı dreksiyon 150 vites torbası ve el freni kaplama toplam 250tl. fiyat verildi konyada.
2)iç paspaslarda sipariş vereceğim sol ayak konulacak yeride kapatan ek var 3d olan kenarları toz bırakmayan netten 120tl sipariş vereceğim seninkileri nereden kaça aldın
3)bagaj 3d havuzlu papası 89 tl nette siz kaça aldınız.
bu sorularımı yanıtlarsanız ve linkleri yollarsanız cok memnun olurum şimdiden teşekkürler kolay gelsin

vts64
13/08/2014, 02:21
Iyi ve kazasız günlerde kullanın masallah

Allah razı olsun. Hepimize kazasız belasız sürüşler, eyvallah.

vts64
13/08/2014, 02:33
COK GÜZEL OLMUŞ TEBRİKLER EMEĞİNE SAĞLIK.birkaç sorum olacak yanıtlarsan sevinirim
1)dreksiyon deri kaplama,vites torbası,el freni tutamagı kaplama kaç paraya mal oldu.benim dreksiyonun derileri kalktı bende kırmızı dikişli yaptıracağım.bana ital deriden kullanılacağı dreksiyon 150 vites torbası ve el freni kaplama toplam 250tl. fiyat verildi konyada.
2)iç paspaslarda sipariş vereceğim sol ayak konulacak yeride kapatan ek var 3d olan kenarları toz bırakmayan netten 120tl sipariş vereceğim seninkileri nereden kaça aldın
3)bagaj 3d havuzlu papası 89 tl nette siz kaça aldınız.
bu sorularımı yanıtlarsanız ve linkleri yollarsanız cok memnun olurum şimdiden teşekkürler kolay gelsin
Cok sağolun ,ben tesekkur ederim
1- Benim drksyn zaten orj deri, ben yıpranmasın diye orj. Üstüne diktirttim 50 tl sarı dikişli benim arac için özel kesikdi. Dikindi. Vites ve el firen körüğünü ise hersey dahil 25 tl ye hakiki deriden diktirdim.
2- 3D gp paspas ve bagaj hsvuzu hızlıal aldmm fiyat 5-10 asağı olabılır fakat 6-7 önce.
3- Fıyat kıyaslaması yaparak sız sıte bulabılırsınız. Kolay gelsın.

EnzoRosso
13/08/2014, 09:42
Maşallah diyelilim nazar değmesin emeğine sağlık :)

HaYachTs
13/08/2014, 10:22
Nazar değmesin:)

vts64
14/08/2014, 00:44
Maşallah diyelilim nazar değmesin emeğine sağlık :)

Tesekurler, Allah razı olsun

vts64
14/08/2014, 00:46
Nazar değmesin:)

Tesekurler,Allah razı olsun. Eyvallah.

ensmaden
15/08/2014, 21:44
Kardeşim aracın süper olmuş, bu kapılara kabloları japon ilemi tutturdun, ayrıca bu arka camlar için yaptırdığın otomatik sistemin maliyeti ne kadar, ayrıca verimli çalışıyormu.

mashart
15/08/2014, 21:50
Arabada çok emek var, 40 bin kere Masaallah hocam.

vts64
29/08/2014, 01:33
Arabada çok emek var, 40 bin kere Masaallah hocam.

Tesekurler, Allah razı olsun,Eyvallah

burak64
29/08/2014, 03:10
Stadyumdan ataparka kadar takip edildi maşallahı var kazasız belasız :)

vts64
03/09/2014, 01:56
Stadyumdan ataparka kadar takip edildi maşallahı var kazasız belasız :)

Tesekurler hepimize kazasız belasız surusler, eyvallah

vts64
11/01/2015, 22:27
voltmetre + tpms (lastik basınç sensörü) + orj. multimedya navigasyon vs. işte resimleri
voltmetre: vema marka dijital çift renk aydınlatma seçeneği mevcut( sarı veya kırmızı) çap 5.2 cm yan direk veya diğer portlara uyumlu.kullanımı oldukça güzel... işe yararlılık bazında benimki gibi çokkk fazla elektrikli aygıt bağladıysanız gerekli.akü ne alemde bilmek lazımmm.. ben yer olarak sol direk altı ,üçgen camın orayı müsait gördüm. bana göre çok hoş oldu. ilgilenen arkadaşlar fikir edinebilir.

vts64
11/01/2015, 22:39
tpms: careud marka psi ve bar seçenekleri var. lastiğin sıcaklığınıda gösteriyor. c ve F türünden seçenekli. istenilen değerler arası haricinde değişim olduğunda sesli ve flash atarak uyarıyor.anihava kaçışlarda da sesli ve flash atarak uyarı veriyor. çok kullanışlı fakat pahalı.her araçta bulunması gerekli ayrıntılı bir cihaz. ben yer olarak orj. navigasyon un durduğu yeri seçtim. kabloları sıfır hata ile gizledim. ilgilenen arkadaşlar incelesinler. fotolar cep tlf ile çekildiğinden çok iyi çıkmamiş ama ilgilenenlere fikir verebilir.

vts64
11/01/2015, 22:41
tpms foto 2

erenemre
11/01/2015, 22:53
tpms foto 2

ebay de 110 dolara satılıyor gerçekten pahalı ama güzel bir cihaz bu arada kabloyu nasıl gizlediniz ? torpidoyumu deldiniz ?

Careud Tire Pressure Monitoring System TPMS U903 U903W 4 Sensor LCD Display | eBay (https://www.ebay.com/itm/Careud-Tire-Pressure-Monitoring-System-TPMS-U903-U903W-4-Sensor-LCD-Display/221653472832?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%2 6asc%3D20131003132420%26meid%3Da1ad5d202bf24a4683b a944befc43438%26pid%3D100005%26prg%3D2013100313242 0%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D271463870112&rt=nc&tfrom=271463870112&tpos=unknow&ttype=price&talgo=origal)

vts64
11/01/2015, 23:03
ben tr den aldın 430 tl ye.benimkinin sensörleri lastik içinde . sizin dediğiniz sibop kapagı şeklinde . ben onu beğenmedim kaba ve büyük geldi bana. ebay de ben 125 dolar olarak gördüm. 1 ay beklemek istemedim şahsen. evet deldim. oraya tekne marin malzemeleri satan bir yerden çok hoş kibar bir çakmaklık yaptım. ekranı söksen dahi çakmaklığın kapağı orda hoş duruyor. pldukça ilginç oldu. onunda fotosunu en kısa zamanda ekleyeyim

alidemir
21/01/2015, 21:55
helal olsun bayıldım vallahi.emeğine sağlık.
Allah nazarlardan korusun.

vts64
27/01/2015, 00:46
helal olsun bayıldım vallahi.emeğine sağlık.
Allah nazarlardan korusun.

Eyvallah sağolasın.