PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımcı olabilecek Fiat Çalışanı aranıyor...

turboferhat
25/12/2013, 16:13
Arkadaşlar 3 tane araç beğendim 3 üde istanbul dışı... Yanlız araçlar garanti bittikten sonra servise girmemiş.. Servisi arayıp sadece bakıma girdiği tarih ve km bilgisi istedim ama vermedıler... Haybeyede ankaraya , izmire gıtmek ıstemıyorum.. Yok mudur bunun bır cozumu ?

marineros
25/12/2013, 16:17
Telefon numaraları varsa arayabilirsiniz.zaten normal insanlar herşeyi söylüyorlar aksi halinde zaten politik konuşan ve kaçak dövüşen tipler kendini belli ediyor zaten.ben izmirden bir a3 sormuştum 2004 model adam temiz falan dedi, sadece tramerden 3 tane kaza çıktı ki bir tanesi sanırım 16000 tl idi.
Şu an ki aracımın sahibi ise 50000 bakımını yeni yaptığını aldığında bas marşa git demişti.gittiğimde faturalarına kadar gösterdi sağolsun.bence arayın konuşun derim.

gesta0723
25/12/2013, 18:46
arabaya baktırmadan önce tramer kayıtlarına baktırmanızı tavsiye ederim. tanıdık sigortacı varsa önce sigortacıdan pert kaydı var mı, sigorta ve kaskodan hasar kaydı var mı, kaçıncı sahibinde olduğunu ve son sahibinde ne kadar süredir olduğunu baktırabilirsiniz. eğer hasar kaydı varsa 5664 e büyük harflerle HS S şase numarasını yazıp gönderince hasar kaydının miktarları görünür sonrasında muayeneye girdiği tarihteki km bilgileri geliyor