PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç içi temizliği için öneriler

B-O-A
24/12/2013, 14:28
Arkadaşlar hepinize selamlar. Aracımın torpido bölgesinde piano black parlak yüzey, mat plastik yüzey ve desenli plastik yüzey var. Resimde de görebilirsiniz. Bu yüzeyleri, özellikle de direksiyon ve göğüslük bölgesini hem temizlemek, hem bakımını yapmak, hem güneşten korumak istiyorum. Bunun için kullandığınız temizlik ve bakım ürünleri tavsiyesine ihtiyacım var. Değerli önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

B-O-A
26/12/2013, 09:45
Kimse aracını temizlemiyor mu?

fencolic
26/12/2013, 13:02
ben nemli bezle siliyorum. parlak kisimlari ise nemli bezden sonra kuru bezle kuruluyorum boylece su izi kalmiyor. mat kisimlari kurulamaya gerek kalmiyor zaten. puntolarin direksiyon ve vites topuzu disinda özel bakim isteyen bir yeri yok bildigin plastik yani. parlak gorunsun istiyorsan lastik parlatici ile sil ya da ayakkabi parlatici sünger bile olur. Meguiars gibi urunlere punto icin para vermem acikcasi.

Tapatalktan tepetaklak gönderildi

kdemirel34
07/01/2014, 08:49
Ben turtle waxin torpido temizleyicisini kullaniyorum aracı yikattiktan sonra çok uzun süre hem toz tutmuyor hemde parliyor tavsiye ederim yada yikamacilarin kullandigi silikonlu süt denen bişey var onlarda gayet iyi deneyebilirsiniz.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi