PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine ses yine ses

bdurak
22/12/2013, 23:22
Selamun aleykum arkadaşlar herkese iyi geceler. Bende 2007 model g.punto var ancak bir sesi bitiyor Heh tamam bitti derken yine başka yerden ses geliyor Şimdi ise frene basinca ses geliyor taak diye ya arkadaşlar böyle birşey başına gelen varsa yardım edebilirmi vea bursada bildiginiz bu islerden anlayan tamirci varmı artık sanayiye gide gide arabadan soğudum. Yardimlariniziyaret bekliyorum Saygılar.

shellcininabisi
23/12/2013, 16:53
nedense ilk aklıma gelen egzos borusunun takozunun sesi oldu... genelde frene basınca vites kolu kısmına yakın bir yerden alttan gelir... daha önce bir kere eski aracımda başıma gelip TAAAK sesiyle LAAN ŞANZUMANI DAĞITTIK HERHALDE dememe sebep olan sestir kendisi... Geçmiş olsun...

bdurak
23/12/2013, 22:11
nedense ilk aklıma gelen egzos borusunun takozunun sesi oldu... genelde frene basınca vites kolu kısmına yakın bir yerden alttan gelir... daha önce bir kere eski aracımda başıma gelip TAAAK sesiyle LAAN ŞANZUMANI DAĞITTIK HERHALDE dememe sebep olan sestir kendisi... Geçmiş olsun...

Hocam bende egzoz dan geldiğini tahmin ediyorum geçen hafta tamirciye gittiğimde egzozcuya götürdüm kaynak yaptırdım dedi vites attırırken "takkk" sesi kesildi ancak fren basınca gelen ses kesilmedi ve aynı dediğiniz gibi vites kısmının altından geliyor. İnşallah olur ya İyi geceler.