PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 t jet Bravo?

uaygar
22/12/2013, 14:53
ARKADAŞLAR BU ARALR AKLIMDA BRAVO GEÇİYO. BU ARACIN + LARI - LERİ NE OLABİLİR. yAKIT KONUSUNDA, PİYASASI KONUSUNDA, SATMAKTA SIKINTI ÇEKERMİYİM İLERDE, PARÇA KONUSUNDA ? DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?

BANA PERFORMANS ARACI LAZIM

görkem koçsan
22/12/2013, 17:39
hocam ne oldu sizin araba?

uaygar
22/12/2013, 21:04
Fiat Bravo 1.4 Turbo Emotion 2008 Model 26.700 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk - 145288344 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-68000-de-ogretmenden-145288344/detay/)

bu araç ?

fawori
22/12/2013, 22:25
kazası belası arızasına dikkat et al hocam uçağa mı bindim ben diye sosrarsın fire dan sonra

uaygar
22/12/2013, 22:27
kazası belası arızasına dikkat et al hocam uçağa mı bindim ben diye sosrarsın fire dan sonra

hocam tavan boyalı diyo, apartmandan cam kırıkları düştü diyo. o da öğretmen bende. yalanım yok diyo . satarken sıkıntı çıkar ilerde heralde

Honor COOPER
22/12/2013, 22:50
Hocam 25000 teklif et emotion en baba donanım her yeri zarar olsa ne olacak ağzına kadar donanım çakılı 120 beygir uçak gibi arabaya binersin.

uaygar
22/12/2013, 22:55
Hocam 25000 teklif et emotion en baba donanım her yeri zarar olsa ne olacak ağzına kadar donanım çakılı 120 beygir uçak gibi arabaya binersin.

25 e bırakıyo hocam zaten. ama ileriyi düşünerek satarken sıkıntı çıkar mı çok çabuk değiştiriyorum arabayı. baksana daha almadan satmaya kalktım :)

Honor COOPER
22/12/2013, 22:58
25 e bırakıyo hocam zaten. ama ileriyi düşünerek satarken sıkıntı çıkar mı çok çabuk değiştiriyorum arabayı. baksana daha almadan satmaya kalktım :)
Bu konuda ne desek yalan ama o araç herşey dendiği gibiyse fazlasıyla hakkediyor o parayı bence biraz daha indirme şansın varsa zorla 24000 e alırsan kelepir olur ki pertleri bile o paraları eder gözümde.
Millet punto fire dynamic araçlara o paraları istiyor.

uaygar
22/12/2013, 23:05
Bu konuda ne desek yalan ama o araç herşey dendiği gibiyse fazlasıyla hakkediyor o parayı bence biraz daha indirme şansın varsa zorla 24000 e alırsan kelepir olur ki pertleri bile o paraları eder gözümde.
Millet punto fire dynamic araçlara o paraları istiyor.

hocam 25 ten aşağı inmiyo. araç çok güzel ama içimde gidiyo.

İlan No 146415257 bu araç benim. üzerine 4000 istiyo

breko52
22/12/2013, 23:11
benim komşum öğretmen arkadaşım
geçen hafta 10 gün felan oldu galiba
29500 e
9 bin km de 2011 model dinamik plus aldı
hız sabitleme katlanır ayna vs vs var. hatasız boyasız nokta hata yok
sadece fikir vermesi açısından dedim
siz alırsınız şimdi ama ilerde bi sürü laf eden olacak ben öyle araç aldım satarken bi sürü name yapıyorlar

uaygar
22/12/2013, 23:13
29500 e
hız sabitleme katlanır ayna vs vs var. Hatasız boyasız nokta hata yok
siz alırsınız şimdi ama ilerde bi sürü laf eden olacak ben öyle araç aldım satarken bi sürü name yapıyorlar

hocam teşekkür ederim yorumun için. Haklısın en iyisi beklemek biraz daha galiba

halils2
22/12/2013, 23:17
Dediği gibiyse alınabilir bir araç. Siz daha almadan satmayı düşünmeyin. Araçta esp dahil herşey var. Araç alma işi de satma işi de kısmet işidir. Bence temizse alın doya doya binin.

tirit
22/12/2013, 23:27
Ben uzun süredir bravo foruma üyeyim. Sizin araçtan sonra gerçekten de uçak gibi hissettirir bu araç. Yakıt sarfiyatı malesef üzdürür. Çünkü gaza basmaya doyamacaksınız ama kendinizi frenleyebilirseniz ne ala. Normal kullandığınızda diğer C sınıfı araçlardan artısı var eksisi yok hem yakıtta hem konforda vs. Ayrıca araç emotion, dolu paket ki göstergeden de anlaşılıyor. Sadece dikkat etmeniz gereken araç 2008 model, yani ülkeye ilk gelenlerden. İlk gelenlerde bazı sıkıntılar çıkabiliyor. O yüzden hem aracın geçmişini isteyin hem de mutlaka bir kontrol den geçirtin. 2. eli satarken sıkıntılı ama alırken ki fiyatınızı göz önünde bulundurursak bırakın c sınıfı aracı b sınıfı aracı donanımlı olarak bile alamazsınız. Ayrıca araç çok güvenlidir onu da belirteyim. Ben şu anda dualogic ve yeni taktırdığım lpg ile kullanmaktayım. T-Jet ler ile ilgili olarak her türlü bilgiyi bravo forumundan edinebilirsiniz.
Kolay gelsin.

halils2
22/12/2013, 23:28
29500 e

Bravonun lineanın puntonun en temizini de alsanız bizim insanımızdaki fiata para mı verilir mantığı oldıktan sonra değişen bişey olmaz. Dayım 2012 polo tdi dsg şirket aracı kullanıyor vw ölüsünü alırım diyor, puntoyu alırken babam bile dedi buna para mı verilir diye 1 kere uzun yol yaptı corolla, reno 19 dan çok rahat diyor. Evet araç alırken boya değişen sıkıntı ama 150 200 küsür binlerdeki araca da 25 30 bin para vermek mantıklı gelmiyor isterse merso bmw vs olsun. Şahsım adına linea bravo tjet bakıyorum kısmet se yaza aracımı değiştirmeyi düşünüyorum 24 27bin tlye dolusunu bulursam hiç kaçırmam. Varsın 2 parça boya olsun.

turboferhat
22/12/2013, 23:33
Benim şahsi görüşümdür.. Araç alırken satabilme ihtimalinide , bakım masrafınıda , ne durumda olduğunuda göz önünde bulundurun... Nihayetinde para kolay kazanılmıyo.. arkadaşa katılıyorum.. 2011 model 29.500 tl hatasızsa başınızı daha az ağartır diye düşünüyorum... Kimsenin malını öldürmem , istemem de ama birde malesef işin gerçekleri var.. Şahsen 75.000 km de bır arac ıcın aldıgım anda 1.300 tl bakım masrafı , sigortası , lastikleri , 10 gün sonra cıkacak olan bandrolü... 25.000 tl lık arac bana aşağı yukarı 27.500 e gelıcek... Haliyle düşünüyorum.......

Honor COOPER
23/12/2013, 19:42
29500 e
Kastamonudaki araç yanılmıyorsam kelepir o vallahi!

breko52
23/12/2013, 21:34
Bravonun lineanın puntonun en temizini de alsanız bizim insanımızdaki fiata para mı verilir mantığı oldıktan sonra değişen bişey olmaz. Dayım 2012 polo tdi dsg şirket aracı kullanıyor vw ölüsünü alırım diyor, puntoyu alırken babam bile dedi buna para mı verilir diye 1 kere uzun yol yaptı corolla, reno 19 dan çok rahat diyor. Evet araç alırken boya değişen sıkıntı ama 150 200 küsür binlerdeki araca da 25 30 bin para vermek mantıklı gelmiyor isterse merso bmw vs olsun. Şahsım adına linea bravo tjet bakıyorum kısmet se yaza aracımı değiştirmeyi düşünüyorum 24 27bin tlye dolusunu bulursam hiç kaçırmam. Varsın 2 parça boya olsun.

şimdiye kadar 3 adet fiat araç aldım 4. honda ve her fiat alışımda gene mi fiat dediler
bizim milletimiz sevmiyor arkadaş bravonun adı VW Bravo olaydı eğer bugün 2. eli 50 bin tl idi
çok samimi diyorum aracın sıfır fiyatı ile 2. el fiyatı arasında dağlar kadar fark var
yani binmek için bu performansta sıkıntısız lpg takılabilen turbolu
donanımı iyi olan araç başka yok bu paraya cidden ben arkadaşımdan honda bulmasam
şu an kesinlikle bravoyu almıştım.

Kastamonudaki araç yanılmıyorsam kelepir o vallahi!

aynen o kardeş araba hiç kullanılmamış
satan kişi binememiş araca resmen yatmış öyle
arkadaş kaçırmadı bu fiyata göre süper araç
hatta satan kişi araçta katlanır ayna olduğunu bile bilmiyormuş bizim arkadaş araştırır
bunda var demiş adam yok demiş düğmeye bi basmış cızzzzz kapanmış aynalar adam şaşırmış ::p: ::p: ::p:

Honor COOPER
23/12/2013, 22:47
O dönem benimde dikkatimi çekmişti hatta adamı araştırdım Google dan televizyoncuymuş ama aracı satamadık nasip olmadı arkadaşına hayırlı olsun bedavaya almış 32000 fiyatı vardı sitede yanlış hatırlamıyorsam.

rohan4421
26/12/2013, 10:40
hocam satılma konusu araç sıkıntısız ise satılıo, benim sport style bravom vardı cok sıkıstım bi aralar 42ye vercektim galericiler arabaya 38 diodu sıfır o ara 56.000 tl idi, bu sene forumdan konu acmıstım araclarımızı yüceltelim diye, keyfi şekilde aracı 49,500e nete koydum. Arac 48e satıldı. suan inan iyimi kötümü ettim bilmiom sıfırı suanda 61.000 oldu hiçbi arabayı yerine koyamıom suanda, param duruo ne alsam die bakınıom. Bravo bi ayrıcalıktır.

uaygar
26/12/2013, 12:03
hocam satılma konusu araç sıkıntısız ise satılıo, benim sport style bravom vardı cok sıkıstım bi aralar 42ye vercektim galericiler arabaya 38 diodu sıfır o ara 56.000 tl idi, bu sene forumdan konu acmıstım araclarımızı yüceltelim diye, keyfi şekilde aracı 49,500e nete koydum. Arac 48e satıldı. suan inan iyimi kötümü ettim bilmiom sıfırı suanda 61.000 oldu hiçbi arabayı yerine koyamıom suanda, param duruo ne alsam die bakınıom. Bravo bi ayrıcalıktır.

hocam bende fire var. heralde t-jet e binsem farkı çokça hissedicem :)

rohan4421
26/12/2013, 18:04
hocam bende fire var. heralde t-jet e binsem farkı çokça hissedicem :)

abi hissetmek değil, defalarca gaza bastıgında başın geriye gidecektir, hissetmeyi bırak fireda verdigin gazı verirsen koltuga yapısırsın