PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toyota Auris'i Nasıl Bilirsiniz?

outlife
20/12/2013, 09:33
Arkadaşlar bende sanırım ufak ufak puntodan vazgeçeceğim. Hem 2 kez yaşadığım şanzıman arızası, hem city sorunu, hem de puntonun üretimden kaldırılacağı kararı satma fikrimde etken. onun dışında hem ilk arabam, hem estetik, hem otomatik, hem dolu hem seri vs olması açısından çok sevdim arabamı. manevi bi bağ oluştu aramızda ki eşim bile sıfır punto alalım falan demeye başlamıştı.

7-8 ay borcum kaldı. O bitince yada bitmesine yakın puntoyu satmak istiyorum.

Almak istediğim araç dizel otomatik bir araç. Şuana kadar aklıma yatan sadece eski kasa auris geliyor. 42 bine kadar çıkabilirim fiyat olarak.

Auris 1.4 dizel otomatik comfort extra modeli şuan çok cazip geliyor.

Auris ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

cck1
20/12/2013, 09:47
hiç düşünmeden alabileceğim araçlardan biri...

ecosi26
20/12/2013, 10:36
Ben auris otomatik benzinli kullandım ilk çıktığı zaman, 1300km de hemen sattım. sebebi vites değişimlerini manuel yapsam daha randımanlı kullanırdım herhalde vites geçişlerini tamamen hissediyor ve bu geçişi rahat yapabilmem için gazdan ayağımı çekip devir aldırıp sonra devam etmem söylenmişti. (tabiri caiz ise ara gazı yap denmişti.) şimdi durumu nasıl bilmiyorum test etmeden almayın, diğer taraftan toyotanın mekanik aksam süperdir sizi hiç üzmez uzun yıllar toyotaya bindim hiç sıkıntım olmamıştı olanıda duymamıştım. Dizel ve otomatiklr nasıl bilmiyorum...

outlife
20/12/2013, 11:46
otomatik vites olarak mmt şanzıman kullanıyormuş. ve dualogic ten daha sorunlu araştırdığım kadarıyla. nette bir çok şikayet var. sanırım vazgeçeceğim bu otomobilden de...

turboferhat
20/12/2013, 12:21
Auris güzel ama otomatik almayın derim.. Sorunlu mu? bılmıyorum ama muthıs konforsuz , sureklı de kaydırıyo.. Vites gecıslerı kotu..