PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç alımı için acil yardım...

turboferhat
14/12/2013, 22:21
Merhaba arkadaşlar uuzun bekleyişten sonra bir araç buldum ve şükür ilk arayanı ben oldu aracı rezerve ettırdım pazartesıye kadar.. yalnız arada kaldıgım bazı konular var , 2011 model dynamic , servis bakımlı ilk sahibi bayan şu anda ikinci sahibinden söylediğine göre sadece arka kapıda iki çizik için rütuş var hepsi bu... Aracın garantisi halen devam ediyor , baskı ve fren balataları 50.000 bakımda değişmiş lastikleri yeni..

Asıl merak ettiklerim ise arac dynamic olmasına ragmen göstergedeki bilgi ekranı iki satır , sis farı yok , ayna ve kapı kolları boyasız.. Ayrıca torpidodaki teyp ve çerçevesi siyah renk , benim bildiğim o modellerde gri renkte oluyor.. Bu konularda beni aydınlatabilirmisiniz acaba ? Bir kaç 2011 modele baktım bunların hiçbiri yok , bilgi ekranı 3 satır , ön konsol gri renk , ayna ve kapı kolları boyalı.. Araca da son olarak 27.000 diyor ... Tek hatası kornası çalışmıyor 150 lira demişler, direksiyon içindeki bağlantısı kopmuş.. Ne düşünüyorsunuz araç hakkında? ilan numarasıda 147166343.. İlgili arkadaşlar detay verırse sevınırım..

khanunl
14/12/2013, 22:32
Merhaba arkadaşlar uuzun bekleyişten sonra bir araç buldum ve şükür ilk arayanı ben oldu aracı rezerve ettırdım pazartesıye kadar.. yalnız arada kaldıgım bazı konular var , 2011 model dynamic , servis bakımlı ilk sahibi bayan şu anda ikinci sahibinden söylediğine göre sadece arka kapıda iki çizik için rütuş var hepsi bu... Aracın garantisi halen devam ediyor , baskı ve fren balataları 50.000 bakımda değişmiş lastikleri yeni..

Asıl merak ettiklerim ise arac dynamic olmasına ragmen göstergedeki bilgi ekranı iki satır , sis farı yok , ayna ve kapı kolları boyasız.. Ayrıca torpidodaki teyp ve çerçevesi siyah renk , benim bildiğim o modellerde gri renkte oluyor.. Bu konularda beni aydınlatabilirmisiniz acaba ? Bir kaç 2011 modele baktım bunların hiçbiri yok , bilgi ekranı 3 satır , ön konsol gri renk , ayna ve kapı kolları boyalı.. Araca da son olarak 27.000 diyor ... Tek hatası kornası çalışmıyor 150 lira demişler, direksiyon içindeki bağlantısı kopmuş.. Ne düşünüyorsunuz araç hakkında? ilan numarasıda 147166343.. İlgili arkadaşlar detay verırse sevınırım..

Araç büyük bir ihtimalle fire active'dir.2011 model aracın direksiyon içi bağlantısı kopması enteresan geldi garantisi varsa parça ücretsiz değişir.Kornanın direksiyonda bağlı olduğu far sinyal kolu komple değişir parça fiyatı 300-350 TL civarında olsa gerek.Tabiiki yetkili serviste kapsamlı olarak kontrol yaptırarak satın almanızda fayda var.Kolay gelsin.

turboferhat
14/12/2013, 22:44
Ruhsatta dynamic yazdığını söyledi satıcı arkadaş?

khanunl
14/12/2013, 22:50
Bir gariplik var siz araç ruhsatına bakın bir ara avrupadaki ekonomik kriz sebebiyle standart dışı donanımlı başka ülkelere gidecek puntolar satılamadığı için (klimasız punto gibi) Türkiye'ye geldi.En doğrusu ruhsatta dynamic yazısını görmeniz ve aracı servise göstermeniz.

ozby
14/12/2013, 22:56
arkadaş bu sitede nereden konu açılıyor

ozby
14/12/2013, 22:56
Arkadaşlar otomatik triptonik fiat grande punto aracı olan varmı 1,4 benzinli dualogic şanzıman robot beyni için program lazımmmm kullanan arkadaşlarım varsa yardımcı olabilirler mi..

khanunl
14/12/2013, 23:01
Biraz önce malum sitede sizin beğendiğiniz modelin yıl olarak muadillerini inceledim.Birçok araç sizin beğendiğiniz şekilde bir kısmında sis farı ve 3 satır dijital gösterge var 2011 de dinamikler 2 versiyon olarak donanımlı ve donanımları eksik olarak ithal edilmiş gibi gözüküyor.

turboferhat
14/12/2013, 23:02
Ruhsatta dynamic yazıyo , ınternetten baktımda 2011 lerın cogu serısı boyle.. pekı bu paraya bu arac alınırmı ne dıyosunuz ? ılan numarasını yazdım bırde sızler goz gezdırırsenız sevınrım .. korna onemlı degıl nasıl olsa cruise control takılırken degısecek..

turboferhat
14/12/2013, 23:03
kapı kolları ve aynayıda boyatırım dıyorum. sıs farıda aynı sekılde yapılabılır..

khanunl
14/12/2013, 23:05
arkadaş bu sitede nereden konu açılıyor

Ana sayfada hangi bölümde konu açmak istiyorsanız o sayfayı açın.Açtığınız sol üst köşede yeni konu yazısı var oradan yeni konu açabilirsiniz !

malebow
14/12/2013, 23:06
Fiyat çok gibi geldi bana. O fiyata 2 parça boyalı evo bulabilirsiniz, bulamazsanızda 1,000 TL daha koyuverirsiniz ama bulunur. Korna işine gelince, sinek mide bulandırır, araba 2011 model e malum yerde direksiyon hava yastığı neyim var :D

turboferhat
14/12/2013, 23:09
Hava yastığı açıp açmadığı belli olmaz mı ?

khanunl
14/12/2013, 23:21
kapı kolları ve aynayıda boyatırım dıyorum. sıs farıda aynı sekılde yapılabılır..

Boyatma işleri ve sis farı ilave kolay halledilebilir şeyler.Cruise kontrol taktırırsanız otoyol kullanıyorsanız çok rahat edersiniz.Kullanması gerçekten keyiflidir.Araç temiz gözüküyor.Kasası 2006 yılı itibariyle ithal ettiği Grande Punto kasası.Fiyatı makul gözüküyor yinede bir miktar kırdırabilirseniz sonradan yapacağınız sis farı ilavesi, kapı kolu ayna kapağı boyama ve cruise control kolunu taktırma bedelini kurtarırsınız.

turboferhat
14/12/2013, 23:24
Boyatma işleri ve sis farı ilave kolay halledilebilir şeyler.Cruise kontrol taktırırsanız otoyol kullanıyorsanız çok rahat edersiniz.Kullanması gerçekten keyiflidir.Araç temiz gözüküyor.Kasası 2006 yılı itibariyle ithal ettiği Grande Punto kasası.Fiyatı makul gözüküyor yinede bir miktar kırdırabilirseniz sonradan yapacağınız sis farı ilavesi, kapı kolu ayna kapağı boyama ve cruise control kolunu taktırma bedelini kurtarırsınız.

Peki hocam birde ön sağ kapılarda bi ayarsızlık gordum sankı resımlerde.. Cam fitillerının hızasından bıle anlaşılıyor ne dusunuyorsunuz bu konuda? bırde sımdı 2011 arabanın kornası nıye bozulır ? hava yastıkları falan acmıs olabılır mı acaba ?

fireman
14/12/2013, 23:34
bi kere o arızanın bedeli serviste en az 500 lira 150 falan değil dynamic modelinde o dedikleriniz olmaz

khanunl
14/12/2013, 23:38
Peki hocam birde ön sağ kapılarda bi ayarsızlık gordum sankı resımlerde.. Cam fitillerının hızasından bıle anlaşılıyor ne dusunuyorsunuz bu konuda? bırde sımdı 2011 arabanın kornası nıye bozulır ? hava yastıkları falan acmıs olabılır mı acaba ?

Bu ayarsızlıklar birçok puntoda var bu bir sıkıntı olduğunu ispat etmez.Forumda birçok arkadaşımız kapı ayarları hatta bagaj kapak ayarlarını serviste düzelttirdi.Servise gittiğiniz zaman zaten aracınızın kaportasında herhangi bir hasar varsa değişim varsa boya varsa km'sinde oynama varsa motorunda herhangi bir problem varsa yada kaza geçirmişse söyleyeceklerdir.Ayriyetten cep telefonunuzdan 5664 e aracın plaka şase numarasını sorgulattırdığınızda resmi kayıtlı bir kazası varsa gözükecektir.Bunlara rağmen bir şey çıkmazssa gönül rahatlığıyla aracı alabilirsiniz.

turboferhat
14/12/2013, 23:42
Peki bişi daha sorucam.. 2011 bazı serılerde dedıgım gıbı 3 satır gosterge , boyalı kapı kolları vs falan mevcut.. buda 2011 ama bunda malesef oyle degıl.. ısıtmalı ayna falanda kırpılmıs mıdır bunun donanımından? bu ıkı satır ekranı degıstırsem 3 satır olunca tum ozellıklerını kullanabılır mıyım ? Yada cvazgecıp 2009 bı dynamic mı alsam ?

khanunl
14/12/2013, 23:52
Forumda vakti zamanında iki satırlı göstergeyi söküp 3 satır göstergeyle değişen arkadaşlar oldu.Diyelimki değiştirdiniz aracı kullanırken 2 yada 3 satır göstergeye çok bakacağınızı zannetmiyorum.Birde bu aracın kliması mekanik normalde dynamic'lerin kliması dijital göstergelidir.Benim kişisel görüşüm bahsettiğiniz şeyler var diye 2 model eski araç almayın bahsettiğiniz şeyler isterseniz araca sonradan ilave edilebilir dijital klima hariç,kararı siz vereceksiniz !

toprakozz
14/12/2013, 23:54
ARkadaşım bu araç active.Ruhsatta yazılana bakma satarken dinamic diye kımse almaz...

serkandikici
14/12/2013, 23:55
Peki bişi daha sorucam.. 2011 bazı serılerde dedıgım gıbı 3 satır gosterge , boyalı kapı kolları vs falan mevcut.. buda 2011 ama bunda malesef oyle degıl.. ısıtmalı ayna falanda kırpılmıs mıdır bunun donanımından? bu ıkı satır ekranı degıstırsem 3 satır olunca tum ozellıklerını kullanabılır mıyım ? Yada cvazgecıp 2009 bı dynamic mı alsam ?

Hocam ısıtmalı ayna activelerde de var ondan dolayı kısılmaz diye düşünüyorum ama şöyle bir anektod anlatayım başımdan geçen.. 2009 yılında ilk gpmi alırken noterdeki bayan aracı ruhsata dynami olarak geçirmişti ve ben görüp düzelttirdim. Böyle bir durum olma ihtimali de yüksek çünkü ne kapı kolu ne aynası boyalı ne yol bilgisayarı 3satır, ne sis farı var ne de dijital kliması var. Yani araç gerçekten dynamic olarak bile üretildiyse olmamış bildiğiniz tamamen active özellikleri mevut. Ben ısrarla ruhsata yazılırken hata olduğu kanaatindeyim.. Tabiki istisnalar kaideyi bozmaz :) Araç temiz gibi gözüküyor ama korna işi benim de aklıma takıldı daha tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa acaba airbag sargısı olabilir mi? Öyle bile olsa bi ruise control kol alırsınız da montajını yapar cc taktırmış olursunuz 400-450TLye :)

serkandikici
14/12/2013, 23:56
ARkadaşım bu araç active.Ruhsatta yazılana bakma satarken dinamic diye kımse almaz...

+1 kesinlikte active diye düşünüyorum..

turboferhat
14/12/2013, 23:56
Forumda vakti zamanında iki satırlı göstergeyi söküp 3 satır göstergeyle değişen arkadaşlar oldu.Diyelimki değiştirdiniz aracı kullanırken 2 yada 3 satır göstergeye çok bakacağınızı zannetmiyorum.Birde bu aracın kliması mekanik normalde dynamic'lerin kliması dijital göstergelidir.Benim kişisel görüşüm bahsettiğiniz şeyler var diye 2 model eski araç almayın bahsettiğiniz şeyler isterseniz araca sonradan ilave edilebilir dijital klima hariç,kararı siz vereceksiniz !

Bu fiatı anlamak zor.. Tabıkı onemlı degıl gosterge ama gorsellık anlamında hoş.. Bırde lastik basınca sensoru , far sensoru , yagmur sensoru ve dıs sıcaklık gostergesı bunlar bence onemlı.. Bunlarda kırpıkmıdır bılmıyorum.. Araba ızmırde bosa gıtmekte ıstemıyorum.. arac sahıbıde cok fazla anlamıyo.. bu serılerdekı donanım tablosunu bı yerde bulabılsem cok rahat edıcem valla

serkandikici
14/12/2013, 23:58
Bu arada çelik jant takılır da vites topuzu sonradan takılmış olabilir mi? Bu araç tam arada kalmış ya evrimini tamamlayamamış active :)

turboferhat
14/12/2013, 23:59
Hocam ısıtmalı ayna activelerde de var ondan dolayı kısılmaz diye düşünüyorum ama şöyle bir anektod anlatayım başımdan geçen.. 2009 yılında ilk gpmi alırken noterdeki bayan aracı ruhsata dynami olarak geçirmişti ve ben görüp düzelttirdim. Böyle bir durum olma ihtimali de yüksek çünkü ne kapı kolu ne aynası boyalı ne yol bilgisayarı 3satır, ne sis farı var ne de dijital kliması var. Yani araç gerçekten dynamic olarak bile üretildiyse olmamış bildiğiniz tamamen active özellikleri mevut. Ben ısrarla ruhsata yazılırken hata olduğu kanaatindeyim.. Tabiki istisnalar kaideyi bozmaz :) Araç temiz gibi gözüküyor ama korna işi benim de aklıma takıldı daha tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa acaba airbag sargısı olabilir mi? Öyle bile olsa bi ruise control kol alırsınız da montajını yapar cc taktırmış olursunuz 400-450TLye :)

yaww arkadas şaşırdım kaldım sımdı... Bakıyorum ılan sıtesıne , 2011 boyle olan bır surude dynamic yazan var .. vazgecıcem heralde..

khanunl
15/12/2013, 00:09
Bu fiatı anlamak zor.. Tabıkı onemlı degıl gosterge ama gorsellık anlamında hoş.. Bırde lastik basınca sensoru , far sensoru , yagmur sensoru ve dıs sıcaklık gostergesı bunlar bence onemlı.. Bunlarda kırpıkmıdır bılmıyorum.. Araba ızmırde bosa gıtmekte ıstemıyorum.. arac sahıbıde cok fazla anlamıyo.. bu serılerdekı donanım tablosunu bı yerde bulabılsem cok rahat edıcem valla

Malesef Fiat her zaman araçlarda değişik uygulamalara gidiyor.Kapıkolu tutacağı bagaj lambası koymama direksiyondaki kontrol ünitelerinin ışığını iptal etmek gibi.forumdan birçok arkadaş bu eksiklikleri sonradan kendi imkanlarıyla halletti.Paranızı 27.000 yerine 30.000 TL ye tamamlama şansınız varsa 2011 model Punto Evo almanız istediğiniz bütün özellikleri içinde barındıran araca sahip olmanızı sağlıyacaktır.2011Aracın teknik ve aksesuar özelliklerini herhangi bir fiat yetkili satıcısından öğrenebilirsiniz.

serkandikici
15/12/2013, 00:32
yaww arkadas şaşırdım kaldım sımdı... Bakıyorum ılan sıtesıne , 2011 boyle olan bır surude dynamic yazan var .. vazgecıcem heralde..

Yani hocam yanıltmayayım sizi yinede.. Bu arada ben gp ve evo her ikisini de active donanımda kullandım/kullanıyorum, pek bi eksiğini görmedim en azından sonradan tamamlanamayacak bi eksiğini diyeyim bir tek cam tavan cezbeder beni üst donanımda. sis farı, çelik jant, gövde rengi aynalar kapı kolları, cruise kontrol hepsi sonradan takılıp kullanılabiliyor. Güvenlik donanımları benim kullanım sınırlarımda çok gerekli olmuyor malum sakin bir şöförüm çok abartmam izmir koşulları da öyle zorlamıyor pek.. Tabiki donanım işi şahsi bişey yani güvenlik donanımı, ıvırı, zıvırı her şeyi olsun diyorsanız farklı ancak ben donanımından öte aracın motor ve yürüyeninin düzgünlüğüne bakıyorum. Bu açıdan temiz ve içinize sinen bir araç bulursanız kaçırmayın derim. Ben aynı hatayı gpmi satıp fusion alınca yaptım. Sonuç puntoya dönüş :) Hayırlısı olsun..

alixxx
15/12/2013, 00:46
Ben senin yerinde olsam kesinlikle almam bu aracı. Oyle sis fari sonradan takilir, kol takilirdemeyle bitmiyor hersey. Sis fari orijinal gibi olmayacak orijinallerde parklar acikken yanarken sizin yaptirdiginizda ya arka sise baglanacak ya da ikinci cirkin bir dugme konulacak ve bunun maliyeti nerden baksaniz 250 tl, kol 450-500 tl sonra kol dayama alayim falan derken arac size 30 a gelmis olacak ne gerek var ben olsam daha donanimlisina bakarim yani dijital klima kararan dikiz aynasi falan derken tukselecek fiyat. Tabi bu benim fikrim active kullandim ve sıkıntısını yaşadım çogunun. Bide 50000 bi aracın nasıl baskı balatası biter ki?

cyclonee16
15/12/2013, 00:50
27.000 ciddi bir rakam sırf km ve model için boş bir araç almak ? bahsettiğiniz donanımlarıda sonradan eklemek mümkün yani yine bin lira gibi rakam daha harcayacaksınız bunu atlamayın

serkandikici
15/12/2013, 00:57
Ben senin yerinde olsam kesinlikle almam bu aracı. Oyle sis fari sonradan takilir, kol takilirdemeyle bitmiyor hersey. Sis fari orijinal gibi olmayacak orijinallerde parklar acikken yanarken sizin yaptirdiginizda ya arka sise baglanacak ya da ikinci cirkin bir dugme konulacak ve bunun maliyeti nerden baksaniz 250 tl, kol 450-500 tl sonra kol dayama alayim falan derken arac size 30 a gelmis olacak ne gerek var ben olsam daha donanimlisina bakarim yani dijital klima kararan dikiz aynasi falan derken tukselecek fiyat. Tabi bu benim fikrim active kullandim ve sıkıntısını yaşadım çogunun. Bide 50000 bi aracın nasıl baskı balatası biter ki?

Baskı balata bitiyo hocam ya 17000kmde bitiren bile gördüm :):) Bu arada aracın fiyatı active için pahalı gibi o konuda aynı düşüncedeyim..

alixxx
15/12/2013, 01:08
Ben aracımı bayramdan sonra sattım 107000 idi fakat hala iyi durumdaydı baskı balata. Araç dinamic diye geçiyor olabilir tamam adı farklı ama active özelliklerini gösteriyor o halde sırf bi yerde yazıyor diye alınır mı? Ben bu konudan çok çektim. Sis farı taktırmaya gittim adam arka sise bağladı sisleri açıyorum ama sanki flash çakar gibi yanıp sönüyor usta uğraştı çözemedi body yüksek akım çektiğinden kapatıyordu bende arka sisin ampulünü değiştirdim ve 5 watt taktım düzeldi ama orijinali gibi olmadı ya da CC takılacak tesisat yok o olacak yok bu olacak yok. Isıtmalı ayna diyorlar ama benim active aracımda yoktu 27000 Tl vermezdim ben olsam. Yapılır diyen arkadaşlar tamam yapılır ama orijinali gibi olur mu? Yapmak için sökecekler kablo çekecekler söktükleri yerler tıkırtı yapacak. En önemlisi ise bunlar için para ve vakit ayıracaksınız ne gereği varki. Zaman bence en doğrusu zaman ayırıp iyi bir araştırma ile daha güzel araçlar alınabilir. Deminde söylediğim gibi ben olsam almam.

turboferhat
15/12/2013, 01:21
valla arkadaslar dogru soyluyosunuz.. sımdı bıraz arastırdım da 2011 ler sadece punto multijet actuel olarak uretılmıs.. ıyıce kırpmıslar aracı.. Ben kasasını dırılıgını begendım aracın , bırde cok sıkıldım beklemekten , o yuzden gıdıp alayım dedım ama gercektende cok bos.. 2009-2010 dynamic bulsam hemen alıcam ama her aracın bı ıkıncı el pıyasası var .. buraz ucmuslar... Hele aralık ayı kı zaten ay sonuna kadar arac bulamazsam 34.900 e sıfır lınea dusunuyorum... Evo' yuda begenmıyorum acıkcası.. Yanı dıs kasasını.. o yuzden kesınlıkle evo dusunmuyorum..ne bılım yaa aracın temız olması garantısının devam etmesı falan cezbedıyo.. Aynı arac 2010 olup 2011 model olarak gecseydı azına kadar dolu olacaktı , o zaman hıc kacırmaz dırek gıder alırdım ..

knidos111
15/12/2013, 01:28
dımdızlak araba,sakın alma,,,,,3 daha ver evo dinamik al kafan rahat olsun...

halils2
15/12/2013, 01:29
Ben aracımı bayramdan sonra sattım 107000 idi fakat hala iyi durumdaydı baskı balata. Araç dinamic diye geçiyor olabilir tamam adı farklı ama active özelliklerini gösteriyor o halde sırf bi yerde yazıyor diye alınır mı? Ben bu konudan çok çektim. Sis farı taktırmaya gittim adam arka sise bağladı sisleri açıyorum ama sanki flash çakar gibi yanıp sönüyor usta uğraştı çözemedi body yüksek akım çektiğinden kapatıyordu bende arka sisin ampulünü değiştirdim ve 5 watt taktım düzeldi ama orijinali gibi olmadı ya da CC takılacak tesisat yok o olacak yok bu olacak yok. Isıtmalı ayna diyorlar ama benim active aracımda yoktu 27000 Tl vermezdim ben olsam. Yapılır diyen arkadaşlar tamam yapılır ama orijinali gibi olur mu? Yapmak için sökecekler kablo çekecekler söktükleri yerler tıkırtı yapacak. En önemlisi ise bunlar için para ve vakit ayıracaksınız ne gereği varki. Zaman bence en doğrusu zaman ayırıp iyi bir araştırma ile daha güzel araçlar alınabilir. Deminde söylediğim gibi ben olsam almam.
Ali ye katılıyorum. Hem 27bin lira vereceğim hem de boş araç alacağım. 2010 11 model evo bulunur bahsettiğiniz paralara olmasa da çok çok 1 2bin koyulur üste. Bence vazgeçin bu araçtan. Biraz daha araştırın mutlaka bulursunuz dolusunu. Ben dahil birçok arkadaşın elinde elektrik projesi var puntonun yapacam desem maliyetine yaparsın ama bit de zaman gerek. İşi bilmiyorsan elektrikçiye yaptıracaksın bir de üstüne para vereceksin ama orijinali gibi olmayacak.

turboferhat
15/12/2013, 01:32
Elımden hersey gelır problem deıl ama ugrasmak ıstemıyorum acıkcası.. Hayırlısı , vazgecıyorum aractan..

turboferhat
15/12/2013, 12:43
Bişi daha :)) peki 26.000 verılır mı bu araca?

elbruz
15/12/2013, 12:46
Verilir, iyice fiyatını batırmışlar aracın arkadaşlar...:)

turboferhat
15/12/2013, 12:56
Ne bilim hocam , gerçektende dımdızlak araba.. Hiç bişi yok...

alixxx
15/12/2013, 13:03
Sorun fiyatinda degil ki sorun boş olması yoksa 27 de 28 de verilir ama içi boş

turboferhat
15/12/2013, 17:59
Arkadaslar arac arac bana 25.500 ... Ne diyosunuz? Hemen atlayip izmire gidicem ona gore

elbruz
15/12/2013, 18:04
Arkadaslar arac arac bana 25.500 ... Ne diyosunuz? Hemen atlayip izmire gidicem ona gore

Fiyat uygun al gitsin...

alixxx
15/12/2013, 19:02
Alınabilir o halde ama sırf modeli ve kilometresi için. 25500 uygun bi rakam ama adamla konuşun söylemediği bir şey çıkıp almaktan vazgeçerseniz masrafınızı karşılayacak mı bir sorun. Böylece söylemediği bir şey varsa çıkar diye düşünüyorum.

CesSpOoL
15/12/2013, 19:04
Kornanın çalışmaması düşündürücü.. Sebebi basit bir temassızlıktan kaynaklanmıyor olabilir. İyi araştırın derim. Fiyat bence de biraz fazla..
28 bin e Bravo Mjet Sport Style sattım 1 ay önce.. Sadece bir kaç parça çizik ve sürtme boyası vardı..

turboferhat
15/12/2013, 19:47
Anladim... Sanirim vazgecicem , az once galerici bi arkadasi aradim.. Benim alicam fiyat 22 veya 22.5 dedi , binicisine 24 - 25 arasi gider dedi daha fazla verilmez dedi.. Hayirlisi , duzgun arac beklemeye aramaya devam

turboferhat
19/12/2013, 17:56
Peki arkadaşlar 2009 darbesiz punto fun.. 75.000 km de ... bu araç ne eder ? ısrarla 26.500 diyo ?

turboferhat
19/12/2013, 18:59
?

ScaNNeR
19/12/2013, 19:03
Arkadaşlar benim halen çözemediğim bikaç husus var. 2006 grande punto dinamik dijital klima olurken 2010 yada 2009-2011 modelleri neden çoğu analog klima anlamış değilim birde italyan-yerel arasında ne farklar var bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

turboferhat
19/12/2013, 19:13
dynamic 2 tane arac bulabıldım digital klimalı... bırı 2009 bırı 2010.. 28800 ve 29000 ıstıyolar araclarına... eledım onları