PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kampanya nasıl bi fikir verin

korhan1482
13/12/2013, 15:02
Arkadaşlar internette gezerken şu kampanyayı gördüm fikirlerinizi almak istiyorum

Autowax Cilalı Araç Yıkama
Ozonla Dezenfektasyon ve Sterilizasyon
Klima Kokularının Giderilmesi
İç Aksam Plastik Bakım
Jant Temizliği ve Lastik Siyahlatma Paketi
115 TL yerine sadece 19,90 TL!

grupfoni.com | İndirimli yurt içi - yurt dışı tatil, tur, otel, konser, tiyatro, yemek, güzellik, SPA fırsatları (https://www.grupfoni.com/v2/ShowProduct?url=autowax-ozel-bakim-firsati-3)

celenlee
13/12/2013, 15:06
Normal iç dış yıkayıp + Ozon yapıyorlar :)
Ozon nedir, gerçekten işe yarıyormu, maliyeti gerçekten ne kadar bilmiyorum.

"+"sı OZON olmuş oluyor.

Honor COOPER
14/12/2013, 22:49
20 tl ye yıkasalar bile yeterli ne kadar kötü olabilirki?

Castell
15/12/2013, 01:22
Bu tür yıkamacılara hiç güvenemiyorum........ SIVI CİLA diye bişey çıkartmışlar yıkatmadan önce eleman geliyor dakikalarca cila yapıyoruz şöyle parlak böyle parlak hareler gidiyor cart curt öve öve bitiremiyor 50-60 tl para alıyor.... sıvı cila diye iki fıs fs sıkıp gönderiyor.... Yıkamacılara güvenim sıfır......

leomar32
15/12/2013, 16:13
Yalan bence bunlar 119 Tl olan bişey nasıl 19 Tlye yapılabilirki. Sıradan yıkamadan bence hiçbi farkı yok. Bugun yıkamacıda fırçasız cilalı köpükle yıkıyor lastıklerı bademyagı/su karısımı fısfısıyla siliyor gögüsede su/gögüssütü karısımını sıkıyor aynayada koku asıyor :) tamamdır. Egerki aracınızda klima kokusu varsa polen filtresini çıkartıp üzerine koku sıkın aracınız hep mis gibi koksun :) peteklerin içine koltuga sıkarak falan olmuyor :)