PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK Fethiyespor İle İlgili Kararını Açıkladı

Haberci
10/12/2013, 17:06
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fethiyespor'un Fenerbahçe ile oynadığı Ziraat Türkiye Kupası maçında "Yüce Atatürk" yazılı t-shirt giymeleri nedeniyle herhangi bir cezayı gerektirecek durum olmadığı yönünde karar verdi.

recepseven
10/12/2013, 17:47
adalet yerini buldu....

hanbjk
10/12/2013, 18:08
Bakan Suat KILIÇ açıklama yaptı ceza çok yanlış olur diye...

CMasteR
10/12/2013, 18:22
İlahi adalet !

cdogu
10/12/2013, 18:26
Olması gerektiği gibi olmuş. Bu devletin kurucusu Yüce Atatürk'ü,övmek,baş tacı etmek yerine,adını formasına yazan bir futbol takımını RESMEN BÖLÜCÜKÜKLE SUÇLAYARAK disiplin kuruluna sevkeden TFF'yi kınıyorum. Atatürk'ün ne denli yüce,ne denli bir önder olduğunu bizden çok diğer ülkeler bilir oldu,yazık...

therasmus
10/12/2013, 18:48
Buradaki mevzuu izin almadan yazı olan ya da bir mesaj olan t-shirtle çıkmak.Atanıza kimsenin bişey dediği yok.Mustafa kemal i övmek ya da sövmek değil ki bu.O t-thisört te canım annem yazsaydı yine aynı muamele olacaktı.İşi siyasi boyuta taşımaya gerek yok..

cdogu
10/12/2013, 19:14
Buradaki mevzuu izin almadan yazı olan ya da bir mesaj olan t-shirtle çıkmak.Atanıza kimsenin bişey dediği yok.Mustafa kemal i övmek ya da sövmek değil ki bu.O t-thisört te canım annem yazsaydı yine aynı muamele olacaktı..İşi siyasi boyuta taşımaya gerek yok..

Kalın fontta düzelttiğim duruma kendiniz inanıyor musunuz gerçekten ? Ben neden hiç inanmıyorum ?

Ayrıca,sizi takbih ederim.''Atanız'' ifadesini kullanıyorsunuz amenna ona bir şey diyemeyiz,fakat ''alın Atanızı başınıza çalın'' der gibi bir intiba doğuruyor..

blackpunt006
10/12/2013, 19:30
peki parmaklarıyla dört yapanlara neden bişey yapılmadı?

malebow
10/12/2013, 20:05
Buradaki mevzuu izin almadan yazı olan ya da bir mesaj olan t-shirtle çıkmak.Atanıza kimsenin bişey dediği yok.Mustafa kemal i övmek ya da sövmek değil ki bu.O t-thisört te canım annem yazsaydı yine aynı muamele olacaktı.İşi siyasi boyuta taşımaya gerek yok..

Madem öyle neden pfdk'ya kadar gitti acaba? Gelen tepkiler açıktı, Herhangi bir ceza uygulanmaması adalet değil döneklik ve gözlerinin yememesidir.