PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android Radar Programı Hk.

Ziyaretçi78
09/12/2013, 20:27
Selam millet.
Bu android için gerçekten çalışan radar programı varmı.Rica etsem bilgi verirmisiniz.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

halils2
10/12/2013, 07:57
Radar program ı derken anlık radar tespiti istiyorsan bildiğim yok ama radar noktaları belirlenmiş bazı programlar mevcut.

Ziyaretçi78
10/12/2013, 10:11
Radar program ı derken anlık radar tespiti istiyorsan bildiğim yok ama radar noktaları belirlenmiş bazı programlar mevcut.

Ya iphone de vardı çokta güzel çalışıyordu tıkır tıkır ama not2 de bulamadım.

halils2
10/12/2013, 10:20
nasıl yani??? güzel çalışıyor derken yolda gidiyorum önümde radar var uyarıyor mu???

Ziyaretçi78
10/12/2013, 10:35
nasıl yani??? güzel çalışıyor derken yolda gidiyorum önümde radar var uyarıyor mu???

Evet aynen öyle hatta 2 sene önceki yaz balıkesire giderken Eskişehir'e gelmeden koruma aracını bile gördü mükemmeldi inan.

Ziyaretçi78
10/12/2013, 10:38
Şimdi bunu buldum bakalım olcakmı?

marineros
10/12/2013, 10:39
Fakat artık son dönemde birçok yerel güvenlik birimleri standart radar dedektörler yerine lazer algılayıcı, ya da lazer dedektör dediğimiz ekipmanlara yöneldiler.eski tiplerde radyo frekansı yayıyordu ve telefonlarda bu yüksek frekansı algılayıp alarm veriyordu ve bizlerde yakında bir radar istasyonu olduğunu anlıyorduk.fakat yeni tip lazer sistemlerde sistem nasıl işliyor bilemiyorum.araştırıp okumak lazım :) ve unutmadan aracınızda bu tarz algılayıcılar fark edildiği zaman yüksek cezaları var diye biliyorum.kolay gelsin.

halils2
10/12/2013, 10:41
Şimdi bunu buldum bakalım olcakmı?

hangi program bu sıkıntı olursa özelden yaz

Ziyaretçi78
10/12/2013, 10:43
Evet aynen öyle oluyor.fakat artık son dönemde birçok yerel güvenlik birimleri standart radar dedektörler yerine lazer algılayıcı, ya da lazer dedektör dediğimiz ekipmanlara yöneldiler.eski tiplerde radyo frekansı yayıyordu ve telefonlarda bu yüksek frekansı algılayıp alarm veriyordu ve bizlerde yakında bir radar istasyonu olduğunu anlıyorduk.fakat yeni tip lazer sistemlerde sistem nasıl işliyor bilemiyorum.araştırıp okumak lazım :) ve unutmadan aracınızda bu tarz algılayıcılar fark edildiği zaman yüksek cezaları var diye biliyorum.kolay gelsin.

Doğrudur bende o programı kullanırken her algıladığı radardan sonra telefonu komple kapatıyordum

halils2
10/12/2013, 11:01
hangi program bu sıkıntı olursa özelden yaz

harun???

Ziyaretçi78
10/12/2013, 11:20
harun???

Vallaha adını bilmiyorum sarı tabela üstünde app store'ye radar yazınca çıkıyor.

kecelikalem54
10/12/2013, 11:49
İgo my way adlı offline navigasyon programı var hocam. Onda güncel speedcam hız kameraları ve trafik ışıkları üzerindeki kameralar gösteriliyor. Proram internet gerektirmeden gps üzerinden çalışıyor. Ben kullanıyorum size de tavsiye ederim..

Ziyaretçi78
10/12/2013, 11:51
İgo my way adlı offline navigasyon programı var hocam. Onda güncel speedcam hız kameraları ve trafik ışıkları üzerindeki kameralar gösteriliyor. Proram internet gerektirmeden gps üzerinden çalışıyor. Ben kullanıyorum size de tavsiye ederim..

Herhangi bir ücrete tabimi.

kecelikalem54
10/12/2013, 11:57
Herhangi bir ücrete tabimi.

Hayır değil. İnternette aratın çıkıyor. Forumları var indirmek için üye oluyorsunuz sadece bu kadar

hasanalisumer
10/12/2013, 12:03
Sygic navigasyonu deneyin.. fethiyeye giderken beni 3 kere kurtardi radar dan ..

HTC One cihazımdan gönderildi

Ziyaretçi78
10/12/2013, 12:10
Sygic navigasyonu deneyin.. fethiyeye giderken beni 3 kere kurtardi radar dan ..

15 günlük deneme sürümü var onların onlar iyiydi ama para istiyor o da.

halils2
10/12/2013, 13:34
İgo kullanıyorum ama sadece kayıtlı radarları gösteriyor anlık yok

hasanalisumer
10/12/2013, 13:35
Haklisin parali ama gercekten hakediyor verdigin parayi.. mevcut hiziniz bu viraj icin cok fazla gibi uyarilari dahi var. Ben cok memnunum..

marineros
10/12/2013, 14:39
Windows Phone kullanıcıları için Windows mağazasından speed cameras isimli programı indirebilirler :) kameraları, radarı, polis çevirmesine kadar gösteriyor. Gps üzerinden çalışıyor.

cdogu
10/12/2013, 18:41
Bak şimdi Harun abi. İki tane program adı veriyorum ; Sygic ve Igo. Bu ikisinde POI denen şeyler var. Point Of Interest demek. Kullanıcılar,işaretledikleri yerleri paylaşıyorlar. Şöyle ki mesela ben Or-an yolundaki radarı oraya işaretliyorum. Poi'yi paylaştığım zaman sen de alıyorsun. Mantık bu..

Bir program daha var,o da Blackmart Alpha. Bu program,android marketteki paralı uygulamaları ücretsiz indirmeni sağlıyor. Bu programı sadece Google'da aratırsan bulabilirsin. Google Play'de yok. Blackmart Alpha aracılığıyla ücretli olan çoğu programı indirebiliyorsun buradan. Faydalı bir app.. Navigasyona ek olarak tavsiyemdir.Dua edersin :)

Sygic ve IGO'nun kurulumları biraz zahmetli ve ağır. Bilgisayardan indirip,telefonuna her dosyaya farklı şeyler atman lazım. Program üreticileri ürünlerin orjinalliğini kontrol etmek için çeşitli yollara giriyorlar ki,navigasyon gibi gücünü uydu sinyalinden alan bir program için,orjinalliğini bulmak hiç zor değil.

Ziyaretçi78
10/12/2013, 19:50
Bak şimdi Harun abi. İki tane program adı veriyorum ; Sygic ve Igo. Bu ikisinde POI denen şeyler var. Point Of Interest demek. Kullanıcılar,işaretledikleri yerleri paylaşıyorlar. Şöyle ki mesela ben Or-an yolundaki radarı oraya işaretliyorum. Poi'yi paylaştığım zaman sen de alıyorsun. Mantık bu..

Bir program daha var,o da Blackmart Alpha. Bu program,android marketteki paralı uygulamaları ücretsiz indirmeni sağlıyor. Bu programı sadece Google'da aratırsan bulabilirsin. Google Play'de yok. Blackmart Alpha aracılığıyla ücretli olan çoğu programı indirebiliyorsun buradan. Faydalı bir app.. Navigasyona ek olarak tavsiyemdir.Dua edersin :)

Sygic ve IGO'nun kurulumları biraz zahmetli ve ağır. Bilgisayardan indirip,telefonuna her dosyaya farklı şeyler atman lazım. Program üreticileri ürünlerin orjinalliğini kontrol etmek için çeşitli yollara giriyorlar ki,navigasyon gibi gücünü uydu sinyalinden alan bir program için,orjinalliğini bulmak hiç zor değil.

Bu google play de olmayan uygulamayı peki nasıl indircem telefona kardeşim bir de onu söylesen çok sevinirim inan.

Ziyaretçi78
10/12/2013, 22:09
Dediğini yaptım bilgisayara yükledim ama yüklenen programı olduğu gibi telefona kes yapıştır olmadı ya:(

cdogu
10/12/2013, 22:34
Blackmart alpha icin,googledan blackmart alpha apk diye aratiyorsun,indirdigin apk dosyasini telefonuna ginderiyorsun. Dosya yoneticisinden aciyorsun. Eger bilinmeyen kaynaklara guven gibi bir secenegi isaretlememissen,senden bunu istiyor. Onu rahatca yaptiktan sonra kurabiliyorsun.navigasyona gelince,Abi apk dosyasi olmasi lazim. Apk dosyasindan kuracaksin pcden atip direk telefonda goremezsin. Senin attigin o dosyalar klasorler,apkyi kurduktan sonra olusan seyler aslinda.biz onceden crackli olandosyayi telefona atarak programi ucretsiz kullaniyoruz.

Sirasiyla,once klasoru atiyorsun.sonra apkyi kuruyorsun..

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Ziyaretçi78
10/12/2013, 22:45
Blackmart alpha icin,googledan blackmart alpha apk diye aratiyorsun,indirdigin apk dosyasini telefonuna ginderiyorsun. Dosya yoneticisinden aciyorsun. Eger bilinmeyen kaynaklara guven gibi bir secenegi isaretlememissen,senden bunu istiyor. Onu rahatca yaptiktan sonra kurabiliyorsun.navigasyona gelince,Abi apk dosyasi olmasi lazim. Apk dosyasindan kuracaksin pcden atip direk telefonda goremezsin. Senin attigin o dosyalar klasorler,apkyi kurduktan sonra olusan seyler aslinda.biz onceden crackli olandosyayi telefona atarak programi ucretsiz kullaniyoruz.

Sirasiyla,once klasoru atiyorsun.sonra apkyi kuruyorsun..

Yarın tekrar deneyeceğim olmadı birdaha uğraşmayacam vallaha çok saol yardımından dolayı teşekkür ederim.

halils2
10/12/2013, 22:56
igo kurulumunu bir arkadaş yapmıştı benim teli yeni aldığımda biraz zahmetli harun hemen kes yapıştır vs olmuyor. Ben de teli kurcalarken silmiştim :D sonra yine kurdu söylene söylene accık anlamak lazım bu işlerden

Ziyaretçi78
10/12/2013, 23:06
igo kurulumunu bir arkadaş yapmıştı benim teli yeni aldığımda biraz zahmetli harun hemen kes yapıştır vs olmuyor. Ben de teli kurcalarken silmiştim :D sonra yine kurdu söylene söylene accık anlamak lazım bu işlerden

Doğru diyorsun. :)

cdogu
11/12/2013, 00:00
Doğru diyorsun. :)

PM'den numaramı yolluyorum abim. Buradan bana ulaş detaylı açıklamasını yapayım sana,hatta ben de kurayım sana ekran görüntüleriyle anlatırım böylece. Ne dersin ? :)

halils2
11/12/2013, 00:11
harun netten indirdiğin apkları kurmak için samsungun kendi programı var onu kur bilgisayarına indirdiğin programları da burdan telefona kurarsın. Bak Cenk kardeşimiz de yardımcı olacak hem.

cdogu
11/12/2013, 00:14
Yok abi apkleri kurmak için Samsung'un kendi programlarına falan ihtiyaç yok. Kurulum o ek programlar olmadan da gayet kolay oluyor. Samsung,HTC,LG gibi firmalar telefonların içine boşa yere bu programları kuruyor zaten sıtkım sıyrılıyor onlara boşuna yer :) Aldığım gibi kaldırıyorum.

halils2
11/12/2013, 00:26
Valla bi igoda işim oldu onu da arkadaş kurdu. uğraşmadığım için bilmiyorum neyin ne olduğunu. İgoyu s4 olarak indirip benim tel kurunca tel garip oldu ekran ayarları vs farklı olunca açmadı kasılmaya başladı sonra sildim ben onu yapayım derken Galaxy win için yamasını atıp yeniden kurdu çalışıyor şimdi ama kullanmıyorum pek lazım olmuyor :). Yeni nesil uğraştığı için biliyor zamanında bizde çok uğraşırdık ama umursamıyorum artık :)

cdogu
11/12/2013, 00:29
Aman abi ne nesli :) Maşallah sizler de gençsiniz. Kendinizi teknolojiden soyutlamayın. Kolay böyle işler :)

iGo'da ekran çözünürlüklerine göre ayrı ayrı sürümler sunuluyor bu yüzden kullanıcı kendine uygun sürümü bulamıyor bazen. onu ben de önceki telefonumda yaşadım.

halils2
11/12/2013, 00:47
Aman abi ne nesli :) Maşallah sizler de gençsiniz. Kendinizi teknolojiden soyutlamayın. Kolay böyle işler :)

iGo'da ekran çözünürlüklerine göre ayrı ayrı sürümler sunuluyor bu yüzden kullanıcı kendine uygun sürümü bulamıyor bazen. onu ben de önceki telefonumda yaşadım.

tabiki genciz kardeşim ama evlilik çoluk çocuk olunca böyle şeylerle uğraşmıyor insan pek. Tabi hobi olarak ilgi ayrı

cdogu
11/12/2013, 01:24
Cocuklar buyusun,isine yarar bu konuda :) kendimden biliyorum hehehehe

Ziyaretçi78
11/12/2013, 07:34
Cenk bugün whatsapp dan akşam rahatsız edeceğim seni tabi erken yatmassam.Bebem hasta sabaha kadar uyumadım doğru düzgün.

halils2
11/12/2013, 08:24
Geçmiş olsun harun. Benimki de üşütmüş burnu akıyor habire.

Ziyaretçi78
11/12/2013, 08:45
Geçmiş olsun harun. Benimki de üşütmüş burnu akıyor habire.

Çok büyük geçmiş olsun aga çocuk oldummu sıkıntı büyük.

cdogu
11/12/2013, 09:31
Ne rahatsızlığı abim. Estafrullah.

Geçmiş olsun yeğenlerime.

Ziyaretçi78
11/12/2013, 09:35

Allah razi olsun kardeşim çok saol.

halils2
11/12/2013, 10:23
Çok büyük geçmiş olsun aga çocuk oldummu sıkıntı büyük.

sorma işe gidiyorum telefon elimden düşmüyor ararlarsa diye. Tetikteyiz hep fazla mı üstüne düşüyorum ne çok mız mız oldu sıpa

halils2
11/12/2013, 10:24

sağol cenk

Ziyaretçi78
11/12/2013, 10:36
sorma işe gidiyorum telefon elimden düşmüyor ararlarsa diye. Tetikteyiz hep fazla mı üstüne düşüyorum ne çok mız mız oldu sıpa

Vallaha biz küçükken böyle düşmediler üstümüze veya bizmi çok dirençliydik anlamadım.

halils2
11/12/2013, 11:09
Vallaha biz küçükken böyle düşmediler üstümüze veya bizmi çok dirençliydik anlamadım.

biz safmışız herhalde ondan. 1 yaşında çocuk 2 ağlıyor 1 zırlıyor 2 şirinlik yapıyor istediğini yaptırıyor :D

Ziyaretçi78
11/12/2013, 11:24
biz safmışız herhalde ondan. 1 yaşında çocuk 2 ağlıyor 1 zırlıyor 2 şirinlik yapıyor istediğini yaptırıyor :D

Aynen öyle vallaha.Derlerdiya çocuk olunca görürüm diye haklılar vallaha.Geçmiste görmediklerimizi şimdi bebeler görüyor, ah deseler içimiz parçalanıyor allah her anne babaya ilk önce sabır ayrıca hani cennet anaların ayaklarının altındaya aynısı babalar için de geçerli bence kendim için değil bu lafım tüm babalara ve annelere bizlerinde zamanında üstümüze çok titrediler.Benim mesela geçen sene kalp le ilgili problemim vardı babamın ilk defa göz yaşı döktüğünü gördüm 32 yaşındayım hala annem babam üstüme düşüyor aman diye.

halils2
11/12/2013, 11:36
Haklısın katılıyorum. ayrıca geçmiş olsun sana

Ziyaretçi78
11/12/2013, 12:35
Haklısın katılıyorum. ayrıca geçmiş olsun sana

Teşekkür ederim.

Ziyaretçi78
12/12/2013, 07:43
Cenk kardeşimi saat 12 ye kadar uğraştırdım ama sonunda başardık vallaha çok teşekkür ederim Kardeşim benim.

cdogu
12/12/2013, 09:16
Rica ederim abim ne demek :)

Ziyaretçi78
12/12/2013, 09:31
Rica ederim abim ne demek :)

Olsun cnm o kadar uğraştırdık seni;)

cdogu
12/12/2013, 09:36
Isin hallolduysa sıkıntı yok abim benim :)

Ziyaretçi78
12/12/2013, 09:38
Isin hallolduysa sıkıntı yok abim benim :)

Vallaha oldu tekrar saol.

halils2
12/12/2013, 10:15
hangi programı attınız harun??? kopya versene :)

Ziyaretçi78
12/12/2013, 11:08
hangi programı attınız harun??? kopya versene :)

İşte bu

halils2
12/12/2013, 14:47
Hımm anlık radarları gösteriyor mu?

Ziyaretçi78
12/12/2013, 14:54
Hımm anlık radarları gösteriyor mu?

Vallaha denemedim daha ama cenk kardeşim bilir bunu ;)

cdogu
12/12/2013, 15:28
Program aslında navigasyon cihazı,Harun abi,seninle attığımız o türkiye haritasının içinde,radar bölgelerini de kapsayan, POI sistemi var. Oralarda navigasyonun dın diye ötmesi ve seni hız sınırı konusunda uyarması lazım. Bu şekilde oluyor.

halils2
13/12/2013, 00:29
Program aslında navigasyon cihazı,Harun abi,seninle attığımız o türkiye haritasının içinde,radar bölgelerini de kapsayan, POI sistemi var. Oralarda navigasyonun dın diye ötmesi ve seni hız sınırı konusunda uyarması lazım. Bu şekilde oluyor.

igo ve co pilot programı da kamera radar noktalarını gösteriyor ama anlık radar ikazı yok :(

cdogu
13/12/2013, 14:37
igo ve co pilot programı da kamera radar noktalarını gösteriyor ama anlık radar ikazı yok :(

Sygic te hiz sinirini gectiginizi uydudan anlayabiliyor ve size beep sesiyle uyari veriyor.

halils2
13/12/2013, 16:42
Anladım da demek istediğim yanından geçerken ya da yaklaşırken uyarmıyor anlık olarak. Bendeki programlar da aynı sınırı geçince ötüyor.

cdogu
14/12/2013, 12:02
Eger sinirdan hizli degilseniz neden otsun ki? :) bir de soyle bir sey var,eger hiz sinirinin ustundeyseniz,ve radar varsa otuyor. Yoksa karismiyor basmamiza. Radar varsa dınn diye otuyor abaniyorsun frene.

halils2
18/12/2013, 22:23
bu gün igoyu denedim bazı noktalarda radar yokken var gösteriyor bazı noktalarda olan radarı göstermedi gerçi radar noktası da yeni ama neyse. Cenk bu sygic nasıl ??? telefondaki navigasyon programında co pilot normal sürüşte radar noktası göstermiyor ama adres bul dediğinde gösteriyor. İGO her iki türlü de radar noktaları gösteriyor ama olmayanları gösterirken (belki gezici radar noktasıdır bilemiyorum) olanı göstermedi bi yardımcı olur musun ???
NOT: diğer arkadaşlara da lazım olur diye özelden mesaj atmadım...

cdogu
18/12/2013, 23:18
Eyvallah abi iyi dusunmussun.

Abi gezici radar degil. Muhtemelen POI dosyalarin guncel degildir, bunun icin google.da guncel poi dosyasini bulup,telefonunda ilgili yere atman lazim. Sygic te de ayni mantik aralarinda pek fark yok. Google dan 2013 un guncel POI dosyalarini arar ve telefonundaki ilgili yere (eskisini silerek) koyarsan,guncel noktalara sahip olursun. Ara sira guncellemekte fayda var ben yenisi ciktikca atiyorum telefona.

halils2
18/12/2013, 23:34
tüm poi dosyaları aynı mı yoksa programa göre değişiyor mu?? co pilotu sileceğim pek tatmin etmedi igoyla devam ya dasygici de deneyebilirim. kurulumu nasıl? indir yükle mi farklı mı kopyala vs gerçi uğraşırsak yaparız da uğraşcak adam lazım :) igo için sağlam link var mı poi için?? kusura bakma cenk çok soru sordum işteyim burdan uygulayamam zaten de bu aralar kalpazanlığım da üzerimde :)

cdogu
19/12/2013, 15:39
Estafrullah Halil abim ne demek,görev bilirim.

Abi POI dosyalasrı aynı mı bir bilgim yok. Ama bir txt dosyası üzerine kurulu. Herhalde aynıdır. Her ihtimale karşı,sen Igo Güncel POI noktaları diyerek aratırsan,sana kurulumunu da,güncel poi dosyasını da ulaştıracak sayfaları görebilirsin.

Sygic ve Igo iyi programlar. Aralarında pek bir fark yok. Ben benim telefonumda daha stabil çalıştığı için Sygic indirdim. Benim G2'ye göre çözünürlükte Igo yoktu. O yüzden. Yoksa ikisi de aynı lacivert :)

Arrest
19/12/2013, 15:41
noldu smdi arkadaşlar sonuç olarak buldunuzmu bi program bisürü mesaj yazxmıssınız kim okuyacak :D

cdogu
19/12/2013, 16:35
noldu smdi arkadaşlar sonuç olarak buldunuzmu bi program bisürü mesaj yazxmıssınız kim okuyacak :D

Ne üşengeç adamsın abi :D

Sygic kullanıyorum ben. Güncel Poi ile. Harun abi biliyor kurulumu.

İgo da kullanabilirsin. Hangisi hoşuna giderse. Bu iki program,güncel poi dosyalarıyla birlikte radarların olduğu yerlerde size uyarı yapıyor.

Arrest
19/12/2013, 16:40
Ne üşengeç adamsın abi :D

Sygic kullanıyorum ben. Güncel Poi ile. Harun abi biliyor kurulumu.

İgo da kullanabilirsin. Hangisi hoşuna giderse. Bu iki program,güncel poi dosyalarıyla birlikte radarların olduğu yerlerde size uyarı yapıyor.

haruncugumdan alıyım o zaman banada yüklesin poi moi anlamam ben rakı içer ve playstation oynar çakar geçerim ::p:

cdogu
19/12/2013, 16:51
haruncugumdan alıyım o zaman banada yüklesin poi moi anlamam ben rakı içer ve playstation oynar çakar geçerim ::p:

bi vaktim olsa,playstation'daki bu iddialarını göçerticem senin de... :)

Ziyaretçi78
19/12/2013, 16:55
Halil ve sato kardeşim öğrendiğim kadarıyla yardımcı olurum ammmaaaa bence Cenk yardım etsin size ahahahahahha ben karıştırma şansım bar yani;)

Arrest
19/12/2013, 16:56
Cenk daha sözde ziyarete gelecekti aradan 2 ay geçti cenke kaldıysak ooooo kara güne kaldık ellam :)

cdogu
19/12/2013, 17:03
Sen raaaaadol Sato başgaan en kısa zamanda yapıcam baskını. O sırada hallederiz işi sıkıntı olmaz.

Harun abi,bebe iyileşti mi?

Arrest
19/12/2013, 17:05
Sen raaaaadol Sato başgaan en kısa zamanda yapıcam baskını. O sırada hallederiz işi sıkıntı olmaz.

Hadi bakalım bekliyorum :)

Ziyaretçi78
19/12/2013, 17:28

İyı ıyı skıntı yok allaha Şükür.
Senlede görüşemiyoruz yav sen nasılsın bu arada.

halils2
19/12/2013, 18:54
Günaydın gençler . Haftaya müsait olunca poi dosyasını indirip deneyeceğim Cenk kardeşim Sağol. Bu arada sato ya da bi program atalım. Şöyle yolunu bulamayacağı kaybolacağı bi program :-p

cdogu
19/12/2013, 19:08
Günaydın gençler . Haftaya müsait olunca poi dosyasını indirip deneyeceğim Cenk kardeşim Sağol. Bu arada sato ya da bi program atalım. Şöyle yolunu bulamayacağı kaybolacağı bi program :-p

Sato abi bulur gene yolunu abi o konuda sıkıntı yok :D Zaten hiç birimiz navigasyonu için de indirmedik programı doğrusu hehehehe

halils2
19/12/2013, 20:26
Sato abi bulur gene yolunu abi o konuda sıkıntı yok :D Zaten hiç birimiz navigasyonu için de indirmedik programı doğrusu hehehehe

Genel olarak ewet :) bi tane radar programı indirdim radarın önünden geçtim yine işe yaramadı :@

cdogu
19/12/2013, 20:31
Abi çoğu fasa fiso. En etkin yöntem bu yani. Ben de foruma radara yakalandım diye yazmıştım,o gün altıma etmiştim korkudan çok araştırdım.

halils2
19/12/2013, 20:38
Abi çoğu fasa fiso. En etkin yöntem bu yani. Ben de foruma radara yakalandım diye yazmıştım,o gün altıma etmiştim korkudan çok araştırdım.

korkulacak bişey yok kardeşim yakalandıysak ödeyeceğiz cezayı yapacak bişi yok. Ehliyetimi aldığım 11 sene bitti radarını da yedim, kemerini de, alkollüsünü de :) sıkıntı yok varsa suçumuz cezasını çekeriz diyecen. Ama şu hız sınırlaması bir yandan iyi bir yandan kötü, kötü çünkü cezası çok fazla 2 sene evvel babama 400 tl geldi radar+kırmızı yok yere yediği ceza ödedi ama :) yapcak bişi yok.

halils2
19/12/2013, 20:38
kobra radar tespit cihazımı alsam ne???

cdogu
19/12/2013, 23:44
Vallahi benim bir abim amerikadan getirdi. Aynalığa takıyor,radar oldumu ötüyor. Tabii anında yere atmak lazım o cihazı. Yoksa radar o cihazı tespit ederse ayvayı yedirir sana. İşleyiş aynen şu şekil,

abi aynalığa takıyor. Radar noktawsına yaklaştığında ötüyor. Hemen aynalıktan çıkartıp yere atıyor.hızını ayarlıyor. Geçiyor gidiyor.

Bana sorarsan canice bir şey. Ama 5 km fazla gittik diye ceza da yenmez o yüzden bunu kullanıyorum.. Yoksa zaten radar lokasyonu tespiti yapan cihazlar ülkemizde yasa dışı.

Ziyaretçi78
19/12/2013, 23:50
Yere atıyor derken hangi yere ayrıca sen bu işin pirisin çözsene bize bi radar programı neyse parası verek la

cdogu
20/12/2013, 00:00
bildiğin abi o panikle adam aynalıktan yere düşürüyor işte arabanın içinde yani.Abi valla çözülmez o iş. Neye güvenilir ben bile bilmiyorum. Ben işimi sygicle görüyorum :)

Ziyaretçi78
20/12/2013, 07:32
bildiğin abi o panikle adam aynalıktan yere düşürüyor işte arabanın içinde yani.Abi valla çözülmez o iş. Neye güvenilir ben bile bilmiyorum. Ben işimi sygicle görüyorum :)

Kardeşim S.O.S gibi adamsın yaaa sen halledersin bunu:)):))

milanbg
20/12/2013, 11:54
polis radar - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=gnYNYE_2JLA)

beltronics rx65 cihazın adıymış tabi bunun gibi bir çok cihaz var bi arkadaşın dediği gibi cobra marka olanda var youtube da radar dedectör yazın çıkıyor videolar