PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far Karartma İşlemi..

TuqayVAROL
16/11/2013, 18:53
Arkadaşlar.. Farları Karartmak İstedim Fakat İçeriden Değil Dışından Film Çekme İşlemi Uygulanarak Kararttırdım.. Sizlerin Fikrini Akmak İstedim Sizce Nasıl Olmuş ?

[/URL][URL="https://imageshack.us/photo/my-images/29/zmfv.jpg/"]https://img29.imageshack.us/img29/9868/zmfv.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/29/zmfv.jpg/)

Uploaded ImageShack.us (https://imageshack.us)

Arrest
16/11/2013, 18:58
hoş görünüyor ama aydınlatmayı azaltmış olabilir mi ? kalıcı ve sağlık lı mı ?

knidos111
16/11/2013, 19:01
ışığı azaltır,görüşü düşürür, estetik için güvenlik risk edilmemeli,ayrıca içten karartma çok daha şık görünür

Ziyaretçi78
16/11/2013, 21:44
Çekilen film kaç numara ve bir sorun yaşıyormusunuz aydınlatma yönünden.
Bilgilendirirseniz bende yaptıracağım.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

seastar1905
16/11/2013, 22:05
Çekilen film kaç numara ve bir sorun yaşıyormusunuz aydınlatma yönünden.
Bilgilendirirseniz bende yaptıracağım.

Aynen harun abiye katılıyorum :) Bilgilendir bizi hacı.

ligdevi
16/11/2013, 22:47
bende yaptırmıştım 6 aydır kullanıyorum sıkıntı yok

Ziyaretçi78
16/11/2013, 22:50
bende yaptırmıştım 6 aydır kullanıyorum sıkıntı yok

Kaç numara cam filmi ile yaptırdınız sorabilirmiyim.??

ligdevi
16/11/2013, 22:55
Kaç numara cam filmi ile yaptırdınız sorabilirmiyim.??

en açık olanı taktırdım. daha koyu kullananlarda gördüm ...

Punto_Can
16/11/2013, 22:56
benzer uygulamayı bende yapmıştım, cam filmi değil de far filmi olarak geçen siyah renk bir film kullandım. gündüz çok güzel duruyordu ancak akşamları farları yaktığımda aydınlatma %50'den fazla azalmıştı ancak idare ediyordu yine. ancak yağmur yağdıktan sonra öndeki arabalardan sıçrayan çamurlu su, farı tamamen kaplayınca aydınlatma neredeyse sıfıra düştü, ışıksız karanlık yollarda ve yağmurlu havalarda önümü göremiyordum. görüntü için güvenliği riske atmak olmazdı tabiiki. birkaç gün önce söktüm ve tövbe ettim :)

Ziyaretçi78
16/11/2013, 23:17
benzer uygulamayı bende yapmıştım, cam filmi değil de far filmi olarak geçen siyah renk bir film kullandım. gündüz çok güzel duruyordu ancak akşamları farları yaktığımda aydınlatma %50'den fazla azalmıştı ancak idare ediyordu yine. ancak yağmur yağdıktan sonra öndeki arabalardan sıçrayan çamurlu su, farı tamamen kaplayınca aydınlatma neredeyse sıfıra düştü, ışıksız karanlık yollarda ve yağmurlu havalarda önümü göremiyordum. görüntü için güvenliği riske atmak olmazdı tabiiki. birkaç gün önce söktüm ve tövbe ettim :)

Sıkıntı büyük o zaman.

TuqayVAROL
16/11/2013, 23:30
Daha Yeni Yaptırdığım İçin Şimdilik Bir Sıkıntı Çekmedim. Akşam Yolculuğu Yaptım Henüz yeni Geldim. Aydınlatma Konusunda Herhangi Bir Sıkıntı Çekmiyorum. Stopları Yaptırmamıştım Sırada Onlar var.
Bir Sonraki İşlem Amerikan Park Sistemine Geçeceğim..Karartılmış Farlarda Çok Güzel Bir Görüntüsü Oluyor.

Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim..

GURURGP
17/11/2013, 13:59
biraz konu dışında olucak ama ön tampon eki nerden ve ne kadara aldın? Ayrıca aracın rengi çok hoş ve sislerde çok iyi.. Bütün olarak araç ayırt edilebilir şekli almış.. :)

TuqayVAROL
17/11/2013, 19:20
biraz konu dışında olucak ama ön tampon eki nerden ve ne kadara aldın? Ayrıca aracın rengi çok hoş ve sislerde çok iyi.. Bütün olarak araç ayırt edilebilir şekli almış.. :)

Teşekkür Ederim. Arabayı Tampondaki Ekler'le Beraber Almıştım. 4.5 Aylık Daha Arabam.

İst. Bostancı Sanayide Bu Tarz Tampon Ekleri Yapan Yerler Oldugunu Biliyorum. Belki Yardımcı Olur.

Ziyaretçi78
17/11/2013, 19:24

Kemal oto'da var diye biliyorum.

Orhun1907fb
20/11/2013, 20:48
Bence kötü duruyor. İçten karartma en iyisi.

anzar07
26/02/2014, 17:16
güzel ama aydınlatma sıkıntı