PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Magnum Çekiliş Sonuçları Açıklandı (Lamborghini Kazanan Talihli)

ka
18/09/2007, 11:47
Magnum çekiliş sonuçları açıklandı.

Ankara'dan şanslı bir kişi Lamborghini Gallardo Spyder marka aracın sahibi oldu. :hotornot:

Magnum çekiliş sonuçları (https://www.firsatyagmuru.com/sonuclar.php?d=1173&konu=Magnum-Bu-Yaz-Ayakları-Yerden-Kesecek-Sonuçları) :lamo0000:

anvil
18/09/2007, 11:49
LAMBORGHINI GALLARDO SPYDER KAZANAN ASİL TALİHLİ
İMRAN SEYHAN - ANKARA

LAMBORGHINI GALLARDO SPYDER KAZANAN YEDEK TALİHLİ
ALİ İHSAN BÜYÜKKARTAL - ANKARA

yedek talihliye çok fena koyacak

misafir3
18/09/2007, 12:14
haklsın ewet bende olsam banda koyardıı sansenn..

civcivx
18/09/2007, 12:44
Bu yaz böyle abartı hediyeler vermek suretiyle, dondurmacılar su kaçırmanın doruklarına ulaştı. Demek o kadar manyak ötesi karlar elde ediyorlar ki, 2-3 YTL.lik dondurma satarak, tam bilmiyorum ama en az 1 milyon YTL edecek hediye verebiliyorlar.

femoli
18/09/2007, 16:08
Kampanyaya katılım 1milyon 250 bin kişi imiş maşallah ben 4 taneyle katıldım yaklaşmışım ama ankaraya gelmiş :D:D + Araç vergileri kdv si ödenmiş şekilde sadece geri kalan masraflar talihliye aitmiş plaka felan .
Ne hayaller kurmuştum istanbuldan tek başıma getirecektim gelirken sahilden heryere uğrayarak gelecektim bu sene yapmadığım tatilimi yapacaktım offfffff offfffffffff......:(

learner
18/09/2007, 16:17
bu araç yaklaşık 400.000(dörtyüz bin) euro. talihli kişi bu arabanın vergilerini vererek alabilir. bu tür arabalarda fiyatının %50-60 gibi tekabül ediyor. mesela audi rs5 yurt dışında 100bin euro bizdeki fiyatı 220bin euro gibi. 150-200 bin euro arasında vergisini ödedikten sonra alabilir.

femoli kdv si ödenmiş diyor ama ötv si ödenmişmi ?????

talihli mi? talihsizlikli mi?
bana çıksaydı ben alamazdım.

Linos
18/09/2007, 16:22
Vergilerini ödeyemesen bile, gider bir galeriyle anlaşırsın! Zararına satarsın, n'olacak? Taş atıp da kolun mu yorulacak? :D

femoli
18/09/2007, 18:00
Evet ötv si ödenmiş nette vede gazetede yazıyor kdv vede ötv ödenmiş diğer ödenekler talihliye aittir diye artık bütün yarışmalarda verilecek hediyeler in ötv vede kdv sini yarışmayı yapan firmanın ödeme zorunluluğu var .. Eskiden çok sorunlar çıkmıştı
Bir ara seat araba dağıtıyordu star tv bunların kdv ötv ctv ptv :D:D hepsini talihliye ödettiriyorlardı ödeyemiyorsa açıktan size bir şahin verelim anlaşalım diyorlardı şimdi kalktı :D:D:D

misafir3
18/09/2007, 18:07
cıktı dıye sevınıyosun basıan nelerdaha gelıyo desene sımdı ılk talıhlı vergıyı cartı curtu ödeyemedımı yedege gecıcek olemı ne dua edıyosdur adambe ben hatım ındırırdım valla cok koyar adamaya bıde sole bısey olsa ılk talıhlı odeyemedı vergıyı yedek talıhlıye gecıldı ne gulerım ama nekomıkbı olay olur dımı arkadaslarr....

multijet
18/09/2007, 20:45
Yedek olsam kadını kaçırtır, başvuru tarihi sona erdikten sonra bıraktırırdım. :)

Unique_GOTH
18/09/2007, 21:37
iyi fikir :D