PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jetta - Leon ?

evo51
10/11/2013, 15:53
Merhaba arkadaşlar 2 araç arasında kaldım. Sizce hangisini tercih edelim.

Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Trendline

Leon
1.2 TSI 105 hp DSG S&S Style

Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

fencolic
10/11/2013, 16:04
Bahsettiğiniz jettayı bir kere test etme fırsatım olmuştu. İki motorda aynı zaten. Leon 1.2 TSI ise bizzat kullandım ve ev alırken satmak zorunda kaldım. Leondan alacağınız keyif jettaya 10 basar. Tarz olarak farklı araçlar ancak leon kesinlikle tercihim olurdu..

muti9
10/11/2013, 16:58
Wv kalitesi tartışılmaz harika bi araba bence jetta. bende yaza düşünüyorum fakat dizel istiyorum. Alırsanız pişman olmazsınız

tayfux
10/11/2013, 17:13
hocam aslında farklı arabalar..birisi hb bir model diğeri sedan..bagaj ihtiyacın fazla çoluk çocuk varsa jetta yok diyorsan leon..

evo51
10/11/2013, 18:12
Benim için öncelik az yakması. Evo vardı çok az yakıyordu bir hata yapıp sattık ve astra sedan aldık 50 kuruş yakıyordu ( hepsini sıfır aldık) çok yaktığından sattık. Şimdi Leon fab verisi 5.6 jetta 7.3 az yakması lazım bize leon biraz yatıyor kafamıza bi yandanda vw farkı ayrıdır diyoruz çok kararsız kaldık

tunalent
10/11/2013, 19:27
wv farkı var diye diye arabanın hem sıfır km hem ikinci el fiyatları nı uçurduk elbirliği ile maaşllah ulaşılmaz bir hayal oldu bir çok kişi için. aslında ben çok kullandım passat jetta polo.. diğer araçlardan hiç de bir farkı yok..5 senedir artık wv den vazgeçtim.

Honor COOPER
12/11/2013, 21:59
wv farkı var diye diye arabanın hem sıfır km hem ikinci el fiyatları nı uçurduk elbirliği ile maaşllah ulaşılmaz bir hayal oldu bir çok kişi için. aslında ben çok kullandım passat jetta polo.. diğer araçlardan hiç de bir farkı yok..5 senedir artık wv den vazgeçtim.
%100 katılıyorum adam 2012 model hitler motorlu Golfe 44-45 istiyor ve satıyor zannedersinki VW bir audi!
Bence jettadansa sedan ihtiyacı varsa Toledo tercih edilir ceptede donanıma göre 10-15000 fazladan para kalır.
Bu arada bu çok kaliteli VW dsg şanzımana ABD de 10 yıl Çinde 7 yıl garanti verirken benim ülkem insanına 2 yıl garantiyle sunuyor.Çok kaliteliler ya!!

evo51
16/11/2013, 07:27
Merhaba :) Mutlu hafta sonları herkeze :)

Araca kararımızı verdik ve aldık.

Sıfır km 1.6 TDI DSG Volkswagen POLO Comfortline Beyaz

Aldık ama daha teslim almadık. İnşallah mantıklı bir araç almışızdır. Tek şey yakıt oldu bizim için. Esas almak istediğimiz araba Leon du TÜRKİYE'de istediğimiz özellikte leon kalmadığı için başka markaya yöneldik. Jettaya bakıyorduk satış görevlisi siz aracı yakıt için alıyorsunuz bu jettayı alırsanız şehir içinde 10 dan aşşağı düşmessiniz dedi ve haftaya (22 Kasım) gelecek araçları içinde bulunan poloyu tercih etmemize sebep oldu. Aracı sıkı bir pazarlıkla 48.750 ye aldık. Birde park sensörü takmalarını istedim hediyeniz olsun dedim. Bakalım dediler :) İnşallah iyi olmuştur :)

iPhone 'den (https://.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

yeniuye
16/11/2013, 07:53
Merhaba :) Mutlu hafta sonları herkeze :)

Araca kararımızı verdik ve aldık.

Sıfır km 1.6 TDI DSG Volkswagen POLO Comfortline Beyaz

Aldık ama daha teslim almadık. İnşallah mantıklı bir araç almışızdır. Tek şey yakıt oldu bizim için. Esas almak istediğimiz araba Leon du TÜRKİYE'de istediğimiz özellikte leon kalmadığı için başka markaya yöneldik. Jettaya bakıyorduk satış görevlisi siz aracı yakıt için alıyorsunuz bu jettayı alırsanız şehir içinde 10 dan aşşağı düşmessiniz dedi ve haftaya (22 Kasım) gelecek araçları içinde bulunan poloyu tercih etmemize sebep oldu. Aracı sıkı bir pazarlıkla 48.750 ye aldık. Birde park sensörü takmalarını istedim hediyeniz olsun dedim. Bakalım dediler :) İnşallah iyi olmuştur :)

Sizin işinizde tam volkswagen reklamına benzemiş. Aracınızı iyi günlerde kullanın hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler inşallah

evo51
16/11/2013, 08:16
Nasıl yani ?

Evren_c
16/11/2013, 14:37
Bu saatten sonra artık hayirli olsun demek düşer bize :)

ESH
16/11/2013, 15:15
Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin insallah

Sent from my iPhone using (https://.com/m?id=1)

evo51
16/11/2013, 16:13
Allah razı olsun :)