PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halıflex alacağım bilgisi olan Ankara

Arrest
31/10/2013, 13:26
Arkadaşlar dükkanda maç yayınları yaptıgım icin cok gürültü oluyor sandalye ve ayak sesleri cok gidiyor binadan yogun şikayet aldım dükkana boydan boya halıflex sereceğim.

bunların metre karesi kaç para ve ankarada uygun nerden alabilirim bilgisi olan varmı ? Alırken neye dikkat etmem gerek falan hiç anlamam :/

Eagle34
31/10/2013, 13:33
benim eski işim 10 yıl o işle uğraştım,şunu söylim en başta çok sağlıksız ve leke tutar bana sorarsan düşmanıma bile tavsiye etmem onun yerine normal ince halılardan alıp sermeni tavsiye ederim en azından kirlendiği zaman yıkamacıya verip yıkatabilirsin

Arrest
31/10/2013, 13:57
benim eski işim 10 yıl o işle uğraştım,şunu söylim en başta çok sağlıksız ve leke tutar bana sorarsan düşmanıma bile tavsiye etmem onun yerine normal ince halılardan alıp sermeni tavsiye ederim en azından kirlendiği zaman yıkamacıya verip yıkatabilirsin

dostum sadece d-smart maç zamanları sereceğim diğer zamanlar kaldıracağım. yaklaşık 80 metre kare gerekiyor bana. Yani yılda 4-5 kez anca kullanırım. Başka bir alternatifim yok. Fiyatı ne kadarki bunların keçe tarzı ince şeyler oluyor

bu tarz keçe gibi bişey galiba bu yeterli bana

https://k1310.hizliresim.com/1g/z/u36hh.jpg (https://bit.ly/c25MCx)

bu alt katımda var deponun altına sermiştim ama biri verdi nerden aldılar bilmiyorum fiyatınıda bilmiyorum.

Eagle34
31/10/2013, 14:43
şu an eski çalıştığım yere sordum m2 fiyatı 4 ile 8 tl arasında değişiyor dedi tabi bu fiyat montaj ve nakliye hariçtir

Arrest
31/10/2013, 14:55
şu an eski çalıştığım yere sordum m2 fiyatı 4 ile 8 tl arasında değişiyor dedi tabi bu fiyat montaj ve nakliye hariçtir

montajlık bişey yok sadece yere sereceğim ve kaldıracağım teşekkür ederim. Biraz pahalı gibi geldi daha ucuz bekliyodum acıkcası daha ucuz ne işimi görür ki ?

Eagle34
31/10/2013, 15:14
dükkandakı masaların sandalyelerin altına hazır satılan yapıştırmalı zımbırtılar var onlardan yapıştır,müşterilerede rica ediceksin artık çünkü halıfleks te çok kesmez sesi,yada müşteriler içeri girerken galoş taksınlar:=)

Arrest
31/10/2013, 15:17
dükkandakı masaların sandalyelerin altına hazır satılan yapıştırmalı zımbırtılar var onlardan yapıştır,müşterilerede rica ediceksin artık çünkü halıfleks te çok kesmez sesi,yada müşteriler içeri girerken galoş taksınlar:=)

haha :) ya sandalyeleri kiralıyoruz habire olmaz oda galoşta ndeğilde yerler mermer. O yüzden sandalyeleri ileri geri çekmelerde tıkırtı yapıyor. ve zıpladıklarında ŞAK die ses geliyor en azından LÖK diye ses gelmesi daha iyidir :D :D

Ziyaretçi78
31/10/2013, 15:19
Tahminimce kahvehane işletiyorsun 1989 yılından beridir bende işletiyorum ama inan boşa alırsın ama illaki alacam diyorsan sitelere gitmen gerekli halıcıların yeri var orda sorsan söylerler ordada pazarlak falan halledersin benim aldığım yeri söylerdim ama taşınmış yerini bipmiyorum inan.Ama nacizane fikrim hastalık yuvası yaparsın ve maç oncesi ser kaldır uğraştırır seni.

Arrest
31/10/2013, 16:40
2. El buldum 100 metre karesi 175 dedilee

Discovery cihazımdan gönderildi

Ziyaretçi78
31/10/2013, 16:42
2. El buldum 100 metre karesi 175 dedilee

Discovery cihazımdan gönderildi

Bence kaçırma;)

Arrest
31/10/2013, 17:17
Bence kaçırma;)