PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yardım

rafetyildiz
29/10/2013, 17:22
Arkadaşlar evime yaklasik 1 sene içinde 2 kere hirsiz girdi eşimin psikolojisi bozuldu bana yardim edin tanidiniz güvenlik sistemi kamera sistemi yapan biri varsa yönlendirirseniz sevinirim

Arrest
29/10/2013, 17:38
ANKARA ANAHTAR ÇELİK KAPI ve KEPENK GÜVENLİK SİSTEMLERİ - 0312 345 10 26 - (https://www.kapikulu.org/)

geçmiş olsun sizi cok iyi anlıyorum

not : bu firma ankarada ama size yardımcı olacak istanbulda calıstıgı firmalar vardır bi görüşün isterseniz. Ben 2 evimede yaptırıdm kiracımada hırsız giriyordu sürekli artık çok rahatım ve güvenli bir sistem. Eğerki istanbulda bir tanıdık firmaya yönlendirmiyorsa aparatları alın orda montaj yaptırın kafanıza takılan birşey kalmasın. Videolar var izlemenizi öneririm. Kafanıza birşey takılırsa 554 682 20 45 numaram yardımcı olayım. Çok büyük gçemiş olsun tekrar. Kameraya falan güven olmaz bunuda unutmayın.

rafetyildiz
29/10/2013, 17:46
ANKARA ANAHTAR ÇELİK KAPI ve KEPENK GÜVENLİK SİSTEMLERİ - 0312 345 10 26 - (https://www.kapikulu.org/)

geçmiş olsun sizi cok iyi anlıyorum

not : bu firma ankarada ama size yardımcı olacak istanbulda calıstıgı firmalar vardır bi görüşün isterseniz. Ben 2 evimede yaptırıdm kiracımada hırsız giriyordu sürekli artık çok rahatım ve güvenli bir sistem. Eğerki istanbulda bir tanıdık firmaya yönlendirmiyorsa aparatları alın orda montaj yaptırın kafanıza takılan birşey kalmasın. Videolar var izlemenizi öneririm. Kafanıza birşey takılırsa 554 682 20 45 numaram yardımcı olayım. Çok büyük gçemiş olsun tekrar. Kameraya falan güven olmaz bunuda unutmayın.

Çok saolun teşekkürler arayip bilgi alirim

Arrest
29/10/2013, 17:50
Çok saolun teşekkürler arayip bilgi alirim

Rica ederim. Kapının 2 alternatif acılma sekli var bir levye ile kanırtma iki göbeğini parçalama. Sizinkide bu şekilde acılmıstır ( camdan balkondan girmedi ise...) Cok uygun fiyatlara kapınızı güvence altına alın. 10 Kilitli kapıda olsa girerler yoksa.

rafetyildiz
29/10/2013, 17:59
Aynen göbek kirilmis üst tarafida levyeyle patlatmislar verdiniz sitenin videolarina bakiyorum gayet güzel yarin arayip gorusucem

Arrest
29/10/2013, 18:16
Aynen göbek kirilmis üst tarafida levyeyle patlatmislar verdiniz sitenin videolarina bakiyorum gayet güzel yarin arayip gorusucem

Montajını yaptırırsınız ürünleri alın alt üst göbeğinize taktırın. Kanırtmaya karşıda güvenlik cubugu alın onuda montaj yaptırın veya kendiniz yapın siz nasıl uygun görürseniz.

rafetyildiz
30/10/2013, 20:11
saolun tekrar tesekkurler

CMasteR
30/10/2013, 20:31
Pronet.

Arrest
01/11/2013, 17:39
Pronet.

Aylik 30$ çok gereksiz dediğim linki inceleyiniz

Discovery cihazımdan gönderildi