PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum'da kimse Punto'nun orjinal halini beğenmiyor galiba?

Eagle34
18/10/2013, 00:00
Bende dahil sürekli araca bişiler yapıyoruz logo değişimi,sticker,folyo,far değişimi,teyp değişimi, vs vs bu liste uzar gider,çoğu kişi aracının orjinal halini beğenmiyormu sürekli para harcayıp bişiler yapıyo,yapmayalım demiyorum ama bari güzel olan,çok hafif modifiye yapalım yoksa bu araçların geleceği doğan görünümlü şahin olur:=)

teacherofenglish
18/10/2013, 00:25
Valla benim aracım 2012 model ve 14 aydır kıllanıyorum.Henüz çivi çakmadım.Sadece periyodik bakımlara girdi o kadar.Yazın arka kapı gergilerden ses gelmişti kışa doğru ses kesildi diye onları bile değiştirmedim.

punto2010
18/10/2013, 00:27
Bende dahil sürekli araca bişiler yapıyoruz logo değişimi,sticker,folyo,far değişimi,teyp değişimi, vs vs bu liste uzar gider,çoğu kişi aracının orjinal halini beğenmiyormu sürekli para harcayıp bişiler yapıyo,yapmayalım demiyorum ama bari güzel olan,çok hafif modifiye yapalım yoksa bu araçların geleceği doğan görünümlü şahin olur:=)

Haklısın,ne kadar çok abartı o kadar çok dikkat çekme:)Bende yapmak istiyorum fakat yapıp aracı sattıktan sonra alınan onca aksesuarın,yapılan modifikasyonun ve en önemlisi de emeğin ve harcanan zamanın boşa gidecek olması beni bu sevdadan alı koyuyor.Dediğinde çok doğru.Abartmadan ve fazla zaman harcamadan da araçlarımız hoş bir görünüme sahip olabiliyor.

SaLDo
18/10/2013, 00:35
Şimdi araç zaten spor araç. Ve dış kasası emsallerine göre çok iyi. Ben şahsen binici olduğum için kendi zevkime göre biraz oynadım. Ama satarken sıkıntı olur,kimseye beğendiremezsin,onca emek boşa gider. Şimdi şöyle bir bakıyorum jant,tesisat,logolar,spoiler,angel far,xnon,sis farı,tavan kaplama derken 5 bin Tl falan masraf etmişim :) Alıcı banane der:):) Dediğim gibi ben satmayı düşünmediğimden kendi zevkime göre oynadım.

cdogu
18/10/2013, 00:46
Benim aracım orjinal ! :) Sadece aux yaptım o kadar. Ama geliyor bir şeyler :))

Arrest
18/10/2013, 00:56
Araci yeni clio veya fiestalarla karsilastirirsak cok sade ve aksesuar secenegi bol bir arac punto

OAGP1960
18/10/2013, 02:35
Malumunuz üzere, tüm dünyada motorlu araçlar için ''kişiselleştirme'' tabir edilen bir akım var ve Punto'larımıza yaptığımız da, bundan başka bir şey değil tabiki. Ayrıca, yapılan düzgün işleri güzel gösteren bir tasarıma sahip Punto'larımız.:)