PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç tavsiyesi...

frç
28/09/2013, 19:14
Arkadaşlar merhaba.Bir yakınım için 2011 model ford fiestsa 1,4 tdci titanium bakıyoruz.Bu araçtan kullanan varsa araç ile ilgili artıları ve eksileri yazarmısınız?Teşekkürler...

biancoangelo
28/09/2013, 19:52
Bende aynı araca bakıyorum. Puntoya nazaran yol tutuşu zayıf... Yakıt biraz daha yüksek. Görseli güzel. İçi özellikle arka koltuklar yetersiz.ufak tefek artıları var çokda bi artısı yok aslında.Punto evo daha başarılı bence.Özellikle cam tavanlı olanları.

farukileri
28/09/2013, 19:59
Arkadaşlar merhaba.Bir yakınım için 2011 model ford fiestsa 1,4 tdci titanium bakıyoruz.Bu araçtan kullanan varsa araç ile ilgili artıları ve eksileri yazarmısınız?Teşekkürler...

Fiesta dusunmeyin,arka tarafi puntoya gore daha kucuk,bagaji da haliyle kucuk. Tek artisi sportif kullanima cok uygun olmasi,bu da direksiyonun cok cabuk cevap vermesi ve punto ya gore sert olmasi demek. Puntolar fiesta lara gore daha basarili

Galaxy S3 ten tepetakla girildi :)

tirit
28/09/2013, 22:39
Sahibinden deki yeni kasa fiesta ilanlarına bir bakın. Çoğunun ön kaputu ya boyalı ya da değişmiş.

Eagle34
28/09/2013, 22:59
ya bana nedense küçücük minicik lastiklerin üzerine fili oturtmuşlar gibi görünüyo araç:D

serkandikici
29/09/2013, 00:43
Fiesta tasarı olarak oldukça etkileyici.. Puntoya göre iç dizaynı daha güzel (göreli bi kavram) ve kaliteli malzeme.. Bizim kuzende var siyah tdci fren merkezleriyle (alt ve üst) baya uğraştılar kronik bi sorun var insanların çoğu farketmiyo bile ama bazen fren ta dibine kadar basmadan tutmuyodu bizzat denedim tabiki hepsinde olcak diye bişey yok.. Ben oldukça beğeniyorum fiestayı dizelleri iyi kaçıyo, yol tutuşu bi tık daha zayıf puntodan ama ford kalitesini de hissettiriyo her alanda.. Şahsi görüşüm alınabilir keyifle de kullanılabilir şeklinde :D

frç
09/10/2013, 21:21
Başka fikri olan yok mu arkadaşlar?

nrcnft
09/10/2013, 21:42
Yere saglam basar puntodan ustundur iyi gider biraz daha kaliteli puntomu yeni aldim focustan sonra pek isinamadim araca takir tukur ama fiesta oyle degil