PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto bakım.

sonaltan
22/09/2013, 16:42
Bursa'dan selamlar.2006 model gpunto mu yeni aldım.66 binde triger ön disk ve ağır bakımları yapılmış.Şimdi muayeneye girip lpg mi işletecem.Araçta gaza basıp bırakınca lak lık ses geliyor.Gaza fazla yüklenince alttan sürtme sesi geliyor.Sol aks şanzuman keçesi değişecek diye testte sokmuştum öyle yazmışlar.Aracım 73 binde malum yağ değişimi vs. muayeneden geçecek şekilde bi genel bakım bana masrafı tahminen kaça malolur.

Ziyaretci046
23/09/2013, 01:04
Sanzuman kulaği 50 tl
Akis kecesi 10 tl
Ikisine 40 50 tl iscilik alir ustan

sonaltan
23/09/2013, 01:18
Teşekkür ederim.Bursa'da kafama yatmazsa bu işler perşembe sabahı izmir'e yola çıkacam.Yetişemezsem cuma yanında olacam.Ehline müracaat lazım.Hem tanışmış oluruz.

Ziyaretci046
23/09/2013, 14:14
gelebilirsen a dan z ye herşeyine bakarız checkup expertiz karışımında aklında hiçbir soru işareti kalmaz alttakımından frenlerine motoruna kadar cihazla da komple bir tararırız.hiçbir eksiği kalmaz haber verirsen sevinirim yalnız.

sonaltan
24/09/2013, 00:29
gelebilirsen a dan z ye herşeyine bakarız checkup expertiz karışımında aklında hiçbir soru işareti kalmaz alttakımından frenlerine motoruna kadar cihazla da komple bir tararırız.hiçbir eksiği kalmaz haber verirsen sevinirim yalnız.
Bursa'da muayeneden geçecek şekilde sıkıntılarım giderildi.Bir ara debriyajım bitiyormuş değişecekmiş. :kizgin: Ama izmir'e babamın memleketine illa gelecem ve seninlede tanışmayı çok isterim.Gelmeden mutlaka haber vericem.İlgi ve alakan için içten teşekkür ederim,çok sağol.

sonaltan
24/09/2013, 00:39
Bu arada başına gelebilecek arkadaşlar için bilgilendirme olsun diye yapılan işlemleri yazayim.Bende forumdan araştırmıştım tahmin ettiğim gibi alttaki demir çubuk egsoza çarpıyordu.Gaza basınca alttan bi yere sürtüyormuş gibi ses geliyordu.Levyeyle düzelttik.Gaza basıp çekince lak luk ses geliyordu.Alt şanzuman kulağı değişti.