PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jant kapagi E-5 kartalda uctu :)

aaaccc
15/09/2013, 23:11
Evet yan sanayi jant kapagimi kaldirim vs yanasirken sakindim cizik bile yoktu ama E-5 kartalda giderken buyuk bir sesle koptu ve arkaya firladi arkadan korna selektor yaptilar ama ben bir yan sanayi kapak icin 100 ile giderken durup trafigi tehlikeye atmak istemedim son gordugum ise kamyonun ustunden gectigi oldu. 3 adet jant kapagim orjinal duruyor. 3 adet yan sanayi kapagim daha var ama takmiycam bulabilirsem 2.el orjinal yada cikma bakicam yoksada gidip orjinal alicam artik. Hatta isteyen olursa yan sanayi olanlarini ucretsiz olarak verebilirim. Sert plastik degil esnek plastikten yapilmis ucmasi disinda orjinal ile birebir ayni :)

görkem koçsan
16/09/2013, 00:16
plastik kelepçe ile iyice sıkmak lazım benimde önceki arabamda vardı baya bi kelepçelemiştim.

serkandikici
16/09/2013, 00:28
Orjinalleri de altın mübarek tanesi 50TL daha yeni aldım 1 tane..

görkem koçsan
16/09/2013, 05:16
bizim arabaların her parçası altın zaten bi tane ucuz parçası yokki :D

outlife
16/09/2013, 08:59
benimde ön sağ kapak fırlamıştı izmir seferihisarda. durdum boş yoldu. ön iki kapağıda kırdım attım. servise gittim. serviste tanesi 50 lira. forumdan hasan arkadaştan aldım. 4 tane. sağolsun fiyatta güzellikte yaptı. hakikaten orjinalle yan sanayi nasıl farkediyor. malzemesi bile ayrı kalite kapağın. kelepçe takmadım daha ama takacağım. aşaccaksan çıkma falan kesin orjinal al. memnun kalırsın.