PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarın garanti kapsamında aracımın göğsü değişecek yuppi :)

Arrest
04/09/2013, 13:15
Arkadaşlar bildiğiniz üzre göğüsümde şişme ve yırtık olmuştu sağ yolcu kısmında. Fiatı arayıp ankara kartaş yetkili servisle görüşmelerim dahilinde göğsü değiştireceklerini söylemişlerdi ve aradılar yarın sabah 8:30 da aracı bırakıp 17:30da alacağım göğüs değişmiş olacak. İnanım yetkili servislere 1 gram güvenim yok aracımı bıraktıgım için tedirgin olucam ama olsun garanti kapsamından değişmesi 2006 eylül de trafiğe cıkışlı bi araç için çok iyi birşey bence :thankyou: aracımı satarken daha rahat satabileceğim :)

cdogu
04/09/2013, 13:53
Sato abi,servisten bir kağıt,arıza tespit formunu al da. Satarken sorun çıkmasın. Alıcıya neden değiştirdiğini gösterirsin.

Hayırlı olsun bu arada. Renk değiştirebiliyor muydun ? :D

Arrest
04/09/2013, 14:02
Sato abi,servisten bir kağıt,arıza tespit formunu al da. Satarken sorun çıkmasın. Alıcıya neden değiştirdiğini gösterirsin.

Hayırlı olsun bu arada. Renk değiştirebiliyor muydun ? :D

hepsi aynı renk değilmi airbag ın oldugu kısmın :D

by_XMaT
04/09/2013, 15:50
Daha önce değiştirdim için sölüyorum aracı teslim alamaya gittginizde iyi kontrol edin ve mümkünse servis personeli ile birlikte stablize bi yola girip göyüs kısımnda ses varmı bakın özellikle km çerçevesine dikkat edin sinyal kolları ses açma kapama vs. bunların hepsini kontrol edip öle aracı teslim alın..

Arrest
04/09/2013, 17:18
Daha önce değiştirdim için sölüyorum aracı teslim alamaya gittginizde iyi kontrol edin ve mümkünse servis personeli ile birlikte stablize bi yola girip göyüs kısımnda ses varmı bakın özellikle km çerçevesine dikkat edin sinyal kolları ses açma kapama vs. bunların hepsini kontrol edip öle aracı teslim alın..

teşekkür ederim verdiğin bilgiler içinn

yusuff06
04/09/2013, 17:33
benim arac 2007 model aynı şekilde yolcu airbag kısmında acılma var.senin sonucu bekliyorum.seninki 2006 model galiba.sonuc olumlu olursa bende basvuracam.

Arrest
04/09/2013, 21:09
bendekide 2007 model 2006 trafiğe cıkıslı

velicem
04/09/2013, 21:26
Arkadaşlar bildiğiniz üzre göğüsümde şişme ve yırtık olmuştu sağ yolcu kısmında. Fiatı arayıp ankara kartaş yetkili servisle görüşmelerim dahilinde göğsü değiştireceklerini söylemişlerdi ve aradılar yarın sabah 8:30 da aracı bırakıp 17:30da alacağım göğüs değişmiş olacak. İnanım yetkili servislere 1 gram güvenim yok aracımı bıraktıgım için tedirgin olucam ama olsun garanti kapsamından değişmesi 2006 eylül de trafiğe cıkışlı bi araç için çok iyi birşey bence :thankyou: aracımı satarken daha rahat satabileceğim :)

bemnim evo nun da yolcu airbag bölümünde şişkinlik var ,acaba değişmesi için yeterlimi çatlama falan yok.

cdogu
04/09/2013, 22:54
hepsi aynı renk değilmi airbag ın oldugu kısmın :D

Heee sen göğüs diyince ben komple değişiyor sandım.