PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GALATASARAY ın rakipleri can yakacak cinsten

Arrest
29/08/2013, 19:46
Galatasaray, şampiyonlar ligi b grubu'nda real madrıd, juventus ve kopenhag takımları ile eşleşti.

ABNEW
29/08/2013, 19:59
Gayet güzel bir kura.Bahse girerim GS en kötü maçlarını Kopenhaga karşı sergileyecek :) Takımımız ismi olan, güçlü rakiplere karşı daha iyi oynuyor.Dolayısıyla bu gruptan çıkma şansımız yüksek...

therasmus
29/08/2013, 20:04
Gayet güzel bir kura.Bahse girerim GS en kötü maçlarını Kopenhaga karşı sergileyecek :) Takımımız ismi olan, güçlü rakiplere karşı daha iyi oynuyor.Dolayısıyla bu gruptan çıkma şansımız yüksek...

İşte ben buna hayalgücü derim :)

Arrest
29/08/2013, 20:06

teknoloji yalan söylemez bu lafı buraya yazıyorum grup maçları bitince göreceksin :shocking:

Honor COOPER
29/08/2013, 20:47
Çıkamazsak CAS'a başvururuz oda olmazsa İsviçre yüksek mahkemesine olur biter.:devil:

ABNEW
29/08/2013, 21:33

Ben de istatistik derim Fatih ;)

Anlatmak istediğim GS ın büyük takımlara karşı çok daha iyi mücadele ettiği.Geçmişte bunun bolca örneği mevcut.Tabi neticede gruptan çıkamamak ta var.Ancak GS ın şansı %50...

therasmus
29/08/2013, 22:05
Tamam bu konuyu unutmayalım grup maçları bitince konuşuruz detaylı :)
Şansınız bol olsun arda. :)

ABNEW
29/08/2013, 22:09
Tamam bu konuyu unutmayalım grup maçları bitince konuşuruz detaylı :)
Şansınız bol olsun arda. :)

Sağol Fatih, konuşuruz tabiki.GS birçok defa böyle takımlarla oynadı, yendi yenildi.Netice olarak böyle bir gruptan çıktığı da oldu çıkamadığı da.Ancak dediğim gibi rakibin ismi büyüdükçe GS daha da iyi oynuyor.Tabi yendiği gibi yenildiği de oluyor,

Tüm takımlarımıza Avrupada başarılar...