PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 honda jazz

rohan4421
29/08/2013, 14:16
Arkadaslar 2011 honda jazz fun modeli full cam tavan otomatik sadece sol ön camurluk değişmiş başka boya yok 30000kmde servis bakımlı , 36,500 tl edermi. Biradere alacaz bilgisi olanlar yardımcı olursa hem fiyat hemde araç ile ilgili sevinirim

Honor COOPER
29/08/2013, 21:00
Çok para ve artık devamı yok.

therasmus
29/08/2013, 22:08
Çok para ve artık devamı yok.

Devamı yok derken neyi kastettiniz.?
Jazz 2. elde aranıpda bulunamayan araç tavsiye ederim.

ligdevi
29/08/2013, 23:41

Civic duydumda jazz ı ikinci elde arandığını hiç duymadım :D

reddragon
29/08/2013, 23:57
36 kayme eskiden çok paraydı hatta Jazz'ın 2011 modelinin sıfır otomatik fullünü 33'e almıştı da arkadaşım. B sınıfı araca o kadar para gömülür mü dediydim zamanında...
Neyse para pul oldu normal fiyat. 35'e anlaşın gitsin ama kurban satıcıları gibi el sıkışıp sallayarak bağlayın ...
Jazz gerek şehir içi ideal ufak boyutu, sorunsuz otomatiği, geniş iç hacmi, bagaj hacmi ile B sınıfı hb'ler içinde en iyi aile arabası tartışmasız. 2011' den eski kasaları da çok çirkin sakın almayın:)

Erdem Bozdağ
29/08/2013, 23:59
0 şuan yok bayilerde onu biliyorum
2.5 sene bindim kesinlikle alın derim
benzinde 6-7 lt arası yakıtı var
otomatik cvt (7 ileri) şanzumanı çok başarılıdır
ben bakım hariç hiç yetkile servise gitmedim
83 ps lik modele biniyordum hızlı ve atik bir araç değil ama yine de üzmez sizi
araçta ne tıkırtı ne ses hiçbir sorun yaşamadım (40.000 km de satıldı)
2.eli çok hızlıdır evet 3 gün içinde yazıldığı fiyata satıldı
gerçekten temizse araç kaçırmayın derim
honda gerçekten çok sağlam bi marka

Evren_c
30/08/2013, 00:19
Başarılı bir arac; sessiz, genis, sorunsuz, ekonomik. Ben de cok severim. Gercekten temizse bence makul bir fiyat. Biraz daha pazarlık yapılabilir ama :)

rohan4421
30/08/2013, 00:27
O halde yarin 35i zorlim ama olmazsa 36ya el sikisalim :) alirsak resimleri paylasacam bikac yere daha sordum ceyrek altin diolar otomatik jazz icin istediginde bozdur misali umarım uzmez bizi

therasmus
30/08/2013, 01:48
Civic duydumda jazz ı ikinci elde arandığını hiç duymadım :D

O zaman biraz araştırmanız lazım gelir.:)

alivepro
30/08/2013, 01:53
Benzinli ve bu segmentte araçlar arasında tek geçebilirim diyebilirim, honda gerçekten sorunsuz ve evladiyelik araçlar üretiyor. Fun modeli olduğu için cam tavanda olacaktır, sürüşü acayip keyifli bir araçtır yalnız fiyatta biraz daha pazarlık yapın derim. şöyle 34000 e zorlayın fiyatı.

srkaradag
30/08/2013, 10:43
COO sevdigim bir abimin Honda civic ine bindim gecen, gayet temiz ve Sakin kullanir arac daha 30000km de on konsol zangirdayip duruyordu, Yol seside hic az degildi. Isinamadim arabaya

cck1
30/08/2013, 10:47
O paralara dizel olmali tercih sebebi

ahmet4646
30/08/2013, 11:11
Bu araç hiç dikkatimi çekmemişti bu zamana kadar güzelmiş gerçekten ama o fiyatlara C sınıfı bir çok araç var bence...

fotobelit
30/08/2013, 11:17
Bence fiyat böylede uygun.İllaki 3-5 iner..sonuçta pazarlık sünnet.İyi tercih..Şimdiden hayırlı olsun..

Honor COOPER
01/09/2013, 12:19
Artık sıfır km Jazz yok.
2.eli için katılırım. Ama 3 yaşında bir b segment benzinli aracada 36000e hala çok derim.
O paraya 0 km Lancia ypsilon 0.9 otamatik araç alınıyor.
https://www.lancia.com.tr/tr/cmstr/documents/fiyatlistesi/agustos2013.pdf
yaklaşık 3000TL lik bir paketlendirmeyle herşeyiniz oluyor.

cdogu
01/09/2013, 13:20
Artık sıfır km Jazz yok.
2.eli için katılırım. Ama 3 yaşında bir b segment benzinli aracada 36000e hala çok derim.

evet o paraya var ama Honda Jazz ile Lancia Ypilson u karşılaştırmak çok abes olmaz mı ?

İç tasarımı gerçekten kötü.Göstergeler Toyota Yaris gibi teybin üstünde orta tarafta.Ki bence berbat.Tek kapılı olması ayrı dezavantaj. Ve Honda gibi iyi motorlara sahip bir araç olmadığı aşikar.

Lancia alınacaksa sadece Delta'ya para verilmeli.Honda Jazz b segmentinde iyi bir aile aracı ve Honda'nın gerçekten kaliteli bir modeli diye düşünüyorum.

2011 modelden eskileri de çirkin bu görüşe ben de katılıyorum :)

Ayrıca evet 36bin lira çok para Honda Jazz için. Pazarlık yapmanızı tavsiye ederim

Evren_c
01/09/2013, 13:56
Artık sıfır km Jazz yok.

Web sitesinde duruyor hala. Artık satılmayacak mıymış?

ABNEW
01/09/2013, 17:42
Artık sıfır km Jazz yok.

evet o paraya var ama Honda Jazz ile Lancia Ypilson u karşılaştırmak çok abes olmaz mı ?

İç tasarımı gerçekten kötü.Göstergeler Toyota Yaris gibi teybin üstünde orta tarafta.Ki bence berbat.Tek kapılı olması ayrı dezavantaj. Ve Honda gibi iyi motorlara sahip bir araç olmadığı aşikar.

Lancia alınacaksa sadece Delta'ya para verilmeli.Honda Jazz b segmentinde iyi bir aile aracı ve Honda'nın gerçekten kaliteli bir modeli diye düşünüyorum.

Ayrıca evet 36bin lira çok para Honda Jazz için. Pazarlık yapmanızı tavsiye ederim

Cenk, ben de Onura katılıyorum.Ypsilon da iyi bir alternatif.İç mekan işçilik ve plastik kalitesi Jazzdan kötü değil kesinlikle.Tabi zevkler karşılaştırılmaz.Ancak Honda Jazzın bir miktar iç mekan genişlik avantajı var.Fiyat olarak ise Lancia gerçekten şuanda sudan ucuz diyebilirim,

Sanıyorum Jazzın benzinli otomatik baz donanımlı versiyonu şuanda Türkiyede sadece 1 tane mevcut (Sıfır olarak) :) İş arkadaşım da ilgileniyor.Bu aralar sıfır ya da ikinci el olarak alacak.Fiyat konusunda ise Jazzların havada uçtuğunu söyleyebilirim ben de ... :)

tirit
01/09/2013, 17:56
O parayla 2010 model bravo m-jet alınır. Jazz ı kullandım. Bakım masrafı filan düşük tamam ama bir hazzı yok arabanın. Kaldı ki güvenlik yönünden de zayıf bir araç.

Honor COOPER
01/09/2013, 20:57

Lancia Premium bir İtalyan markasıdır. Burda hedef araç B segment olduğu içinde Önereceğim en doğru alternatif Ypsilon olur kaldıki çok geridesiniz Ypsilon lar artık 5 kapı (bi-color renk magic parking,yüzlerce farklı kombinasyonda kisileştirmeyle süper alternatifleri var.)
0,85 gibi twinair turbo destekli mucize motorada Hondanın 15 yıldır kullandığı 1.4 motordan daha kötü demenizide yadırgadım açıkçası!:shutup20: