PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat markası ve 8.Etap programı

henky
24/08/2013, 18:35
Arkadaşlar 8. Etap programını severek takip eden biriyim.Puntonun makyajlanmasının uzerinden yaklaşık 2 geçmiş olmasına rağmen bu programda çıkmaması canımı sıktı ve facebooktan program sunucusu Murat beye mesaj yolladım ve canım sıkıldı buyurun gelen cevabı siz okuyun :(

https://u1308.hizliresim.com/1d/s/rvhmz.jpg

tayfux
24/08/2013, 18:37
hocam bizim sitemize müracaat etse bile bir çok arkadaşımız test için verir evosunu :)

henky
24/08/2013, 18:42
Bursaya yolu düşse bende veririm benim aracı :)

didi77
25/08/2013, 22:52
Fiat belkide diğer araçlarla kıyaslanmasını gerek görmüyordur o yüzden teste falan ihtiyac yok demiştir.:::))))

henky
27/08/2013, 20:47
Böyle büyük beleş bi reklama nasıl yanaşmıyo fiat aklım almıyo.bu programın videoları youtube da da çok izleniyor.birde araç satamamaktan şikayet ederler reklamını yapda sat be mübarek :D

ligdevi
27/08/2013, 21:30
Zaten bu ve bunun gibi politikalar yüzünden fiata karşı olan ön yargı kırılamıyor.Diğer markalara binen insanların biçoğu bravo ve puntoyu tofaşta üretiliyo sanıyo keza tofaşta üretimi yapılan lineada hiç fena sayılmaz, en azından kronik sorunu yok sayılır, aynı segmentteki yeni clioyla gelen ve övünülerek anlatılan hilholder esp asr s&s vs bir çok donanımı fiat zaten 2006 grandelerde hatta daha eski stilolarda sunmuştu, ama gel gelelim kimsenin haberi yoktu.işte böyle 8. etap gibi programlara araçlarını göndermeyen fiat daha çok önyargıları kırarım diye bekler ...

1923qw
27/08/2013, 21:34
zaten bu ve bunun gibi politikalar yüzünden fiata karşı olan ön yargı kırılamıyor.diğer markalara binen insanların biçoğu bravo ve puntoyu tofaşta üretiliyo sanıyo keza tofaşta üretimi yapılan lineada hiç fena sayılmaz, en azından kronik sorunu yok sayılır, aynı segmentteki yeni clioyla gelen ve övünülerek anlatılan hilholder esp asr s&s vs bir çok donanımı fiat zaten 2006 grandelerde hatta daha eski stilolarda sunmuştu, ama gel gelelim kimsenin haberi yoktu.işte böyle 8. Etap gibi programlara araçlarını göndermeyen fiat daha çok önyargıları kırarım diye bekler ...
+1000

srkaradag
28/08/2013, 18:40
Ben 8. Etap ında fiata karşı pek adil olduğuna inanmıyorum, you tube da giullietta test sürüşü var , aracın nasıl tanıtıldığını seyredin , kendiniz karar verin
Örnek: giulliettanın ön camını yıkamak için önce sabun püskürtmek sonra silecekleri çalıştırmak gerekiyormuş... Adam daha fiat grubunda ön cam nasıl yıkanır bilmiyor( güya ) bilmem kaçıncı programını yapıyor..

ilyas87
29/08/2013, 10:30
Aynen ben otoritede fiat freemont ve 500 L gördüm. Bir çok kanalda 500 L testi gördüm. 8. Etap woswos tanıtmaktan karıştırıyor.:)

Genius
30/08/2013, 19:28
Paraya kıyıp kiralamak ne zormuş, illa firma mı vermesi gerekiyor. Neyin kasıntısı bu anlamıyorum.

Arrest
30/08/2013, 21:01
Fiat belkide diğer araçlarla kıyaslanmasını gerek görmüyordur o yüzden teste falan ihtiyac yok demiştir.:::))))

hahaha :D naptın müdür sen ya:shutup20::shutup20:

ykaya1983
03/09/2013, 22:08
Söylediklerine ben de açıkçası pek inanmıyorum.Bu adamların bir kuyruk acısı var ama ne bilmiyorum.Yoksa internetten test sürüşü randevusu alsan bile gidip aracı test edebiliyorsun.