PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatil önerisi

hsyn28
16/08/2013, 13:53
Arkadaşlar merhaba,

Eylül 2'de tatile gideceğim fakat otellerin yorumlarını okudukça evden dışarı çıkmak istemiyor insan. Bu nedenle gidenler yada bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
MC Arancia Resort Hotel
Royal Palm Resort Otel
Sürmeli Efes Hotel
Bu üçü arasında kaldım.Üçü de 5 yıldızlı fakat yorumlara baktıkça tiksindim üçünden de ama başkada seçenekler olunca fiyat artıyor. 4 kişi gitceğimiz için bütçe maksimum 3500 TL(toplam 5 gece). Bildiğiniz denize sıfır herşey dahil temiz gidilebilir otelleri yada yukardakilere yorum yaparsanız sevinirim.

cdogu
16/08/2013, 14:07
Ramada Resort lâra dan henuz geldim. 5 kişi 5 gün 3bin liraya maloldu. Her şey dahil. Denize 0 değil ama shuttle ile ulaşım var her 15dkda bir. Zaten denize çok yakın. Odalar 2+1 şeklinde aile için konumlanmış.

Lara Family **** da var. Aynı zaten. Biz Lâra Family ****'a rez. Yaptık ama Ramada'ya aldılar. 2+1 o binadaymış. Hemen yanyana binalar.

Tavsiye ederim.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

hsyn28
16/08/2013, 14:10
Ramada Resort lâra dan henuz geldim. 5 kişi 5 gün 3bin liraya maloldu. Her şey dahil. Denize 0 değil ama shuttle ile ulaşım var her 15dkda bir. Zaten denize çok yakın. Odalar 2+1 şeklinde aile için konumlanmış.

Lara Family **** da var. Aynı zaten. Biz Lâra Family ****'a rez. Yaptık ama Ramada'ya aldılar. 2+1 o binadaymış. Hemen yanyana binalar.

Tavsiye ederim.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.
İlgine teşekkür ederim bişey daha sorsam peki deniz kenarında yeme içme olayı nasıl ve saat kaça kadar yeme içme ser.

Honor COOPER
16/08/2013, 14:19
Size önerebileceğim 2 otel var.
Alanya Eftalia resort aoua ve daha doğal ortam olsun derseniz Kemer Naturland
2 side çok iyi.

hsyn28
16/08/2013, 16:19
2 side çok iyi.
yer yok ikisinde de ayın 15 ine kadar o yüzden bunlarda olmadı fakat eftalia aqua cok iyiymiş gerçekten.Seneye buraya kesin giderim

cck1
16/08/2013, 17:26
2 side çok iyi.

Alanya Eftalia resort burayı bende çok duydum tavsiye edilen bir yer anlaşılan baya...

Evren_c
16/08/2013, 18:22
Bütçeyi aşar diye tahmin ediyorum ama erken rezervasyonla alma şansınız olursa bütün Voyage otelleri harika. Antalya ve Bodrum'dakilere gitmiştik, acayip temiz, çok şık, yemekler süper, havuzlar, kumsal vs. her şey çok güzeldi.

tayfux
16/08/2013, 18:42
didim venosa oteli şiddetle tavsiye ederim..

aalperdemir
16/08/2013, 19:37
Delphin otellerine de gözünüzü kapatıp gidebilirsiniz.
Kemer de paloma resort güzel otel. Kemer ve alanya tarafında çok otele gittim. Ama sorun yaşamayacağınıza kesin garanti verebildiklerim bunlar. Özellikle de delphin botanik hotel mükemmel. Kilo almadan çıkanı dövüyolar :) o derece sağlam yemek ve hizmetleri var.

hakanka
16/08/2013, 20:17
ben 2 yıldır gidiyorum,çok memnun kaldım,ultra herşey dahil hizmet veriyorlar,çok ilgililer,denize sıfır,mavi bayraklı kumsalı var,yemekleri güzel,denizi mükemmel,çoğunluğu turist bence daha iyi,fiyatlıda senin bütçeni aşmaz bence

yelken hotel bodrum,ets tur

hsyn28
17/08/2013, 10:44
güncel

tolgaank88
19/08/2013, 17:12
Hocam merhaba,
Öncelikle şunu belirteyim,eğer ki internet yorumlarına bakarsanız Türkiye'de tatile gitmekten vazgeçersiniz.Evet bazı oteller çok kötü gidilecek gibi değil ama işe yorum boyutu girdiği zaman,malesef insanımızda eleştiri boyutu çok yükseliyor.Öncelikle gitmek istediğiniz oteller fena oteller değil hepsi ile daha önce çalışmışlığım var,çok büyük sorunlar yaşamadık,evet bazen şikayetler aldık ama bunlar kişiden kişiye değişebilecek soyut şikayetlerdi.

Erken Rezervasyon | Oteldenal.com | Tatil Rehberi | Otel Rezervasyonu (https://www.oteldenal.com) bizim internet sitemiz.Sitede yaklaşık 700 otel mevcut isteyip beğendiğiniz bir otel varsa fikir almak amaçlı yada rezervasyon yaptırmak için size yardımcı olabilirim.

Eğer otel tavsiyesi isterseniz,Alanya bölgesinde (Mc Arancia Alanyada olduğu için burada yazdım) Rubi Otel mevcut,bu sene neredeyse hiç şikayet almadım,fiyat olarakta bütçenize uygun sayılır.(Toplam 3500 ün altında oluyor 2 oda).
otel linki:'Rubi Otel' - | oteldenal.com (https://www.oteldenal.com/tatil/rubi-otel-firsatlar_otel-hakkinda)

Yine beğendiğiniz bir otel olursa o otel içinde yardımcı olabilirim.

outlife
19/08/2013, 17:38
Hocam merhaba,
Öncelikle şunu belirteyim,eğer ki internet yorumlarına bakarsanız Türkiye'de tatile gitmekten vazgeçersiniz.Evet bazı oteller çok kötü gidilecek gibi değil ama işe yorum boyutu girdiği zaman,malesef insanımızda eleştiri boyutu çok yükseliyor.Öncelikle gitmek istediğiniz oteller fena oteller değil hepsi ile daha önce çalışmışlığım var,çok büyük sorunlar yaşamadık,evet bazen şikayetler aldık ama bunlar kişiden kişiye değişebilecek soyut şikayetlerdi.

kesinlikle katılıyorum. bu yaz gittiğim otelin satın aldığım sitesinde yorumda adam denizde çok kestane var gitmeyin, herşey yabancılar için düşünülmüş heryerde yazılar ingilizce gitmeyin, otele çocuk almıyorlar gitmeyin gibi yorumlar yazmışlar yaa... iyi ki bu saçma yorumları kaale alıp iptal etmemişim. gittim krallar gibi tatilimi yaptım geldim. 10 üzerinden 9,5 veriyorum.

yorumlara çok takılmayın. deneyin görün.

kadriyeguren
23/09/2016, 16:22
Merhaba,
Daha önce iki kez kullandığım bir siteyi size tavsiye edebilirim.
Fiyatlar gayet uygun ve her hotel bulunuyor.
Kategorilerden yararlanabilirsiniz, İyi tatiller :)
?slami Oteller | Oteldenal (https://www.oteldenal.com.tr/islami-oteller)

punto1414
23/09/2016, 17:49
toprağım ne yaptın sen ya:)3 sene önceki konuya yorum yapmışsın:)

puntociho
10/11/2018, 14:57
Tatile gidecek arkadaşlara şimdiden önerim. Biletlerinizi, rezarvasyonunuzu ne kadar erken alırsanız o kadar ucuza kapatma şansınız var.