PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modifiye hakkında bilgi

emr34
16/08/2013, 12:28
merhaba

istanbulda anadolu yakasında modifiye yapan bildiğiniz yer var mı? yani hem işini iyi bilen hem bizi üzmeyecek yormayacak :) tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

teşekkürler.

tayfux
16/08/2013, 18:52
basit işlerle başla derim..önce klasik yay-jant-lastik angel farlar yada bi-xenon farlar olabilir..hatta para problem değil diyorsan abarth tampon ekleri tarzı şeyler de olabilir..

mgorgec55
16/08/2013, 20:56
Valla anadolu yakasında öyle bir yer varsa benimde haberim olsun :))

GT-I9500 cihazımdan 2 ile gönderildi

Gorky
18/08/2013, 13:19
o ne demek abi ya :) modifikasyon standart ve sabah teslim edip akşam alınan bişey değil ki :D internetten yapacaklarını araştır , seç , beğen , ayıkla , sipariş ver.. bunları taktırıcak bi dükkan bul (zaten sorduğunuz nokta bu sanırım) :)

StrawBeeRy
18/08/2013, 15:47
ne yaptırmak istiyorsunuz ona göre bilgi verelim

erenemre
18/08/2013, 18:13
valla yay taktırmamak gerek zaten punto nun altı alçak heryerde sürtüyor bide yay takılsa nasıl dolaşılıyor şaşıyorum , sözde İstanbul büyükşehir deyiz ama bazı yerlerin yolları maşallah köy yolundan beter o yüzden yat taktıracaksanda çok alçaltmamaya özen göster yoksa sürttükçe için gider

emr34
19/08/2013, 08:50
yapmak istediklerim kafamda mevcut fakat işte uygulatacak bir yer arıyorum. çok aman aman modifiyeler değil ama genede güvenecek bir yer olmalı diye düşünüyorum.mesela spoiler ayna kapakları tamponun siyah kısımları ve ön amblemi karbon fiber kaplatmayı düşünüyorum. Önerisi olan varmı nerde yaptırabiliriz uygulamasını.

teşekkürler.