PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3. Kez Puntolandım

sedini
15/08/2013, 18:44
Merhaba arkadaşlar 3. kez puntolanmış bulunmaktayım.

ilk puntom StarJet dynamic ti ikincisi StarJet Fun ve şimdi de MultiJet Active le tekrar aranızdayım..

Üst sınıf araç alma hayalim vardı aslında 2. kezdir erteliyorum bu hayalimi nasip daha büyük yatırımlaraymış..

58300 km de temiz bir araç satın aldım.. Darısı diğer araç arayan arkadaşlarımızın başına..

cck1
15/08/2013, 18:50
bende 3ncü kez puntolanonlardanım hayırlı olsun, hepsi ayrı bi heyecandı :)

serkandikici
15/08/2013, 19:11
Fiyat bilgisi de verir misiniz ? Hayırlı olsun kazasız belasız cezasız sürüşler :D

kadir07
15/08/2013, 19:11
Hayırlı olsun kazasız belasız binersin İnşallah...

ykaya1983
15/08/2013, 19:13
Puntolar bağımlılık yapıyor galiba.Hayatımda ilk defa aynı araçtan iki defa aldım.

farukileri
15/08/2013, 19:58
hayırlı olsun abi :) sticker'ını alıp geleyim mi femoli'den :)

CAN264
15/08/2013, 21:03
kazasız cezasız günler...

halilibo48
15/08/2013, 21:10
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

sedini
16/08/2013, 16:33
bende 3ncü kez puntolanonlardanım hayırlı olsun, hepsi ayrı bi heyecandı :)

Kesinlikle.. Punto candır.. Fiyat performans olarak en iyi araçlardan bana göre..

Fiyat bilgisi de verir misiniz ? Hayırlı olsun kazasız belasız cezasız sürüşler :D

teşekkürler 20150 ye aldım

Hayırlı olsun kazasız belasız binersin İnşallah...

teşekkür ederim..

Puntolar bağımlılık yapıyor galiba.Hayatımda ilk defa aynı araçtan iki defa aldım.

Fiyatında alınacak en iyi 2.el araçlardan e tabi bağımlılıkta yapmıyor değil :)

hayırlı olsun abi :) sticker'ını alıp geleyim mi femoli'den :)

Bütün forum şahit stickerım faruktan :P eyvallah kardeşim.. nikaha bekliyorum konvoya :D

kazasız cezasız günler...

teşkkürler :)

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

teşekkür ederim :)

farukileri
16/08/2013, 16:37
Bütün forum şahit stickerım faruktan :P eyvallah kardeşim.. nikaha bekliyorum konvoya :D

Olm ona gelecem zaten kaçırırsam beni duvarlara çaksınlar aha böyle :D :frusty00:

sen Femoli'ye haber verdin mi konu ile alakalı?

sedini
16/08/2013, 16:41
Henüz kimseciklerin haberi yok telefonlaşırız bu konuda ;)

outlife
16/08/2013, 16:48
aha ben duydum düüğün için punto konvoyu mu olaccak :D nerde nerde :)

tayfux
16/08/2013, 18:47
hayırlı olsun bende active multijetten emotion multijete geçmiştim insan bir başka oluyor :)

perdoono
17/08/2013, 10:04
Merhaba arkadaşlar 3. kez puntolanmış bulunmaktayım.

ilk puntom StarJet dynamic ti ikincisi StarJet Fun ve şimdi de MultiJet Active le tekrar aranızdayım..

Üst sınıf araç alma hayalim vardı aslında 2. kezdir erteliyorum bu hayalimi nasip daha büyük yatırımlaraymış..

58300 km de temiz bir araç satın aldım.. Darısı diğer araç arayan arkadaşlarımızın başına..

tekrar hayırlı olsun kardeşim.allah kaza bela vermesın.puntonun arada resimlerını koyarsan sevınırım.şimdiden özledim :)bu arada halen hgs yi iptal edemedım.pazartesı halledıcem.görüşürüz.kendıne iyi bak.

sedini
17/08/2013, 10:21
aha ben duydum düüğün için punto konvoyu mu olaccak :D nerde nerde :)

bakalım öyle bir düşüncemiz var da arkadaşlar da ayak uydurursa tabi :)

hayırlı olsun bende active multijetten emotion multijete geçmiştim insan bir başka oluyor :)

her puntoda farklı bir tat =))

tekrar hayırlı olsun kardeşim.allah kaza bela vermesın.puntonun arada resimlerını koyarsan sevınırım.şimdiden özledim :)bu arada halen hgs yi iptal edemedım.pazartesı halledıcem.görüşürüz.kendıne iyi bak.

sağol abi.. düğünden önce resim işi zor ama düğünden sonra bir haftasonu çekip koyacağım.. valla ben kazıdım senin hgs yi yenisini taktım =)) içinde kalan paranı yeni aracına aktarmayı unutma iptal ettiğinde :)

perdoono
17/08/2013, 10:29
tamam kardeşim.sen telaşını atlat.acelesı yok.eyvallah.kendıne iyi bak görüşmek üzere.