PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marmaris-Antalya arası yol durumu

vek66
10/08/2013, 15:17
merhabalar arkadaşlar.Marmaris-Antalya arasından kayseriye geçmeyi düşünüyorum. bu güzergah üzerinde (marmaris-antalya) arası yol durumu nasıldır aceba teşekkürler.

kadir07
10/08/2013, 15:36
Geçenlerde Erdi gitmişti konuyu görünce bilgi verecektir...

cdogu
10/08/2013, 17:29
Abi ben Ankara'dan Antalya Lâra'dayım şu an. Afyon yolundan geldim. Sert virajları var özellikle Antalya'ya yakın taraflarda.

Onun dışında adım başı radar var. Buraya gelene kadar 4 tanesinden geçtim.Sağolsun karşı şeritteki kamyoncu abiler ve duyarlı sürücüler uyardılar sellektörleriyle.Ayrıca plakanızı okuyup "Hızınız ...km.Teşekkürler" veya "Hızınız ...km.Yavaş!"diyen elektronik tabelalar da var yollarda. Ortalama hız hesaplaması yapan aletler bunlar.

Onun dışında normal bayram trafiği dışında pek bir şey yoktu 4 gün evvel. Yarın aynı yoldan Ankara'ya döneceğim. Bildiririm.

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

ato
10/08/2013, 18:14
yolun bir kısmı bozuk ben antalyadan maramarise gittim yol korkutelinden sonra muğla fethiye ayrımı var fethiye yaklaştıktan sonra yol mıcırlı bir diğer yanıda çok tek gidiş yer var ama buralar ufak bir bölüm

erdiyilmaz
10/08/2013, 19:51
Marmaris - Antalya arasını yeni geldim, Marmaris çıkıştan Muğla yol ayrımına kadar asfalt çok iyi, radar yoktu. Marmaris yol ayrımından itibaren Köyceğiz girişine kadar 1 adet radar vardı, Köyceğiz Dalaman arasında bir iki yerde yol çalışması nedeniyle tek şeride düşüyor. Dalaman'dan sonra Göcek tüneli geçişi 3.5TL, sonra Fethiye'ye giriliyor, Fethiye girişinde 2. radar vardı. Fethiye'den çıkıp Korkuteli istikametine dönünce yol yapım çalışmaları 10Km kadar devam ediyor. Toprak zemin. Korkuteli üzerinden Antalya'ya geliş Tahtalı belinden sonra ve Düzlerçamında yol yapımları devam ediyor.

Ekleme: Ortalama hızım 70 civarıydı, süre olarak 4.5 saat civarında geldim

vek66
10/08/2013, 21:11
toprak yol derken çokmu kötü yolun durumu dediğiniz yerlerde. En çok çekindiğim toprak bozuk yola puntomu sokmak. Ama mecbur gideceğiz bakalım.

GT-I9300 cihazımdan 2 ile gönderildi

ato
11/08/2013, 11:39
yol cidden kötüydü ben temmuz başında gittim çukurlar kaçacak yer olmaması ama çok bir bölüm değil yavaş giderseniz sıkıntı çok olmaz ama gündüz çıkın ben gece çıktım hızlı girdim araç dağılacak zannettim o yüzden dikkatli olun

erdiyilmaz
11/08/2013, 17:27
toprak yol derken çokmu kötü yolun durumu dediğiniz yerlerde. En çok çekindiğim toprak bozuk yola puntomu sokmak. Ama mecbur gideceğiz bakalım.

GT-I9300 cihazımdan 2 ile gönderildi
Toprak yol dediğim Fethiye - Korkuteli arası rampalarda yol genişletme çalışmaları var o nedenle zemin stabilize yol şu an bayram nedeniyle çalışma yaptıklarını düşünmüyorum. Aracını 10Km'lik çalışma olan yola sokmak istemezsen sahil yolundan gidebilirsin, 6 - 6.5 saati bulur yolu çok uzatırsın. Olayı çok da dramatize etmeye gerek yok yol berbat halde değil yani sürekli işleyen bir yol :)